Kuba Wojewódzki potwierdził, że wziął ślub. Ale to nie wszystko! Mówił też o dziecku

Kuba Wojewódzki wziął ślub. Sam to potwierdził we własnym programie. Pokazał też obrączkę. I zaczął mówić o... dziecku.

Kuba Wojewódzki przestał być kawalerem. Już przed tygodniem pojawiły się pierwsze informacje o obrączce na palcu showmana. Z kolei nasz informator był świadkiem " weselnej biby " w Jastarni. Wszelkie spekulacje uciął sam Wojewódzki w swoim show podczas rozmowy z zaproszonym do programu Andrzejem Sewerynem.

 Tata, nie wiem, czy nie popełniłem głupoty. Mogę użyć wulgaryzmu? Nie wiem, czy nie przesrałem sobie przyszłości. Tata... hajtnąłem się - powiedział unosząc do góry dłoń z błyszczącą na palcu obrączką.
Ja też - odparł Seweryn robiąc taki sam gest.

Andrzej Seweryn od roku jest mężem Katarzyny Kubackiej, będącej jego piątą żoną. Wojewódzki, świeżo upieczony żonkoś, radził się swojego starszego gościa.

To nie jest tak, że akt ślubu jest trochę aktem kapitulacji, który prowadzi bezpośrednio do aktu zgonu? - pytał.
To zupełne bzdury. To jest akt zwycięstwa. Nad głupotą. Dzięki temu - pokazał obrączkę na palcu - tworzymy. Dzięki temu masz się czuć lepszy.

Dla Kuby Wojewódzkiego małżeństwo to zupełnie nowe doświadczenie, niemniej jego kolejne pytanie zahaczało o zgoła odmienny obszar doświadczeń.

Jakie są średnie koszty rozwodu?
Nic o tym nie wiem - usłyszał w odpowiedzi.

Andrzej SewerynAndrzej Seweryn TVN/X-News

 O ile rozwód dla Kuby Wojewódzkiego jest zapewne rozwiązaniem czysto teoretycznym, to ojcostwo najprawdopodobniej zaczyna rozważać zupełnie serio. W dalszej części rozmowy poruszył bowiem temat dzieci.

Ja sobie ostatnio policzyłem, że jeżeli będę miał dziecko za rok, to jak będę miał 70 lat, to to dziecko mnie zbije.
No problem - odpowiedział zdecydowanie Seweryn.

Chyba powoli możemy się przyzwyczajać do wizji showmana pchającego wózek z dzieckiem. Kuba Wojewódzki jako "sexy tata"? To jest dopiero wizja!

JZ