Kuba Wojewódzki ożenił się z Renatą Kaczoruk? "Na palcu pojawiła się obrączka"

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk są już małżeństwem? Póki co tej informacji nie można uznać za pewnik, jednak wszystko na to wskazuje!

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk już od kilku dni podkręcają gorącą atmosferę wokół swojego związku. Na profilach na Instagramie obojga pojawiały się wpisy sugerujące, że są w podróży poślubnej. Teraz portal Party.pl przekonuje , że tym razem para nie zwodzi mediów, lecz naprawdę powiedziała sobie "tak". Informację tę przekazał informator serwisu, który brał udział w nagraniach programu Wojewódzkiego. 

Na prawej ręce showmana zobaczył obrączkę, ale to nie wszystko! Gościem programu był Andrzej Seweryn, którego będziemy mogli zobaczyć na ekranach kin w filmie o rodzinie Beksińskich. W rozmowie z aktorem dziennikarzowi wyrwało się, że niedawno został mężem Renaty Kaczoruk! - czytamy na Party.pl.

Również Pudelek podaje jako pewnik, że Kaczoruk i Wojewódzki wzięli ślub. 

Osoby z produkcji programu też nie dowierzają w to, że naczelny kawaler w Polsce zmienił stan cywilny. Na palcu serdecznym Kuby pojawiła się obrączka - czytamy słowa informatora serwisu.

Spekulacje o ślubie rozpoczął sam Wojewódzki, który kolejne fragmentaryczne informacje przekazywał na swoim Instagramie. Znając jednak styl, w jakim showman porozumiewa się z mediami, trudno było mieć pewność, czy aby jedynie nie prowokuje swoich fanów i prasy.

Jaki ślub, taka Wenecja. Pan młody szyk i styl - podpisał poniższe zdjęcie Wojewódzki.
 

Potem Renata Kaczoruk także wrzuciła "ślubne" zdjęcie, jednak nadal nie można było mieć pewności, czy nie chodzi przypadkiem o stylizację do kolejnej kampanii reklamowej, czy może o aluzję do ślubu Agnieszki Szulim.

Zrobiło się tak ślubnie... - napisała Kaczoruk
 

Najwięcej spekulacji wywołały jednak zdjęcia pary sprzed kilku dni. Wojewódzki wrzucił zdjęcie z... podróży podróżnej, a przynajmniej tak właśnie je podpisał:

Podróż poślubna nie przeszkadzać proszę - napisał Kuba.
 

Zainteresowanie podsyciła też Renata Kaczoruk, która swoje zdjęcia z plaży otagowała hasztagami "honey mooning", czyli w wolnym tłumaczeniu: miodowy miesiąc:

 

Czy Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki są po ślubie? Wszystko na to wskazuje i przyznajcie sami, że taki sposób obwieszczenia tej nowiny światu - nieoczywisty i zagadkowy - byłby bardzo w stylu dziennikarza. Z drugiej strony jeszcze bardziej typowe byłoby, gdyby całe zamieszanie okazało się kolejnym żartem showmana.

ZI

Więcej o: