"Taniec z Gwiazdami". Znamy kolejnego uczestnika. To brat gwiazdy "Top Model": Szykuję się, to już postanowione

Kolejnym uczestnikiem "Tańca z Gwiazdami", którego nazwisko poznaliśmy, to Izu Ugonoh, brat zwyciężczyni 4. edycji show "Top Model".

Najpierw dowiedzieliśmy się, że w 5. edycji polsatowskiego "Tańca z Gwiazdami" wystąpi Kasia Stankiewicz . Teraz padło kolejne nazwisko: to Izu Ugohoh , brat Osi Ugonoh , która triumfowała w 4. edycji "Top Model". Udział w programie potwierdził sam zainteresowany.

Tak, to już postanowione. Szykuję się na wyjazd do Warszawy w lutym i rozpoczynam treningi. To będzie taki mały przerywnik w karierze sportowej. Początkowo się temu opierałem, ale teraz jestem podekscytowany. Teraz potańczę, nabiorę sportowego głodu, a w drugiej połowie roku wracam na ring i dalej będę robił swoje. A do "Tańca z Gwiazdami" podchodzę jak do wielkiej przygody. Mam nadzieję, że będzie bardzo fajnie! - powiedział w rozmowie z Interią.

Izuagbe Ugonoh jest może nawet bardziej sławny od swojej utalentowanej i pięknej siostry. To mistrz Europy i świata amatorów w formule K-1, 6-krotny mistrz Polski w kick-boxingu oraz aktor.

Wygląda na to, że formuła tańczących aktorów sprawdza się. W poprzedniej edycji jedną z najjaśniejszych gwiazd był Łukasz Kadziewicz, liczący 2,1 m wzrostu siatkarz, który w trakcie programu przeszedł zdumiewającą metamorfozę wewnętrzną i zaskarbił sobie sympatię widzów.

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.