Jovovich kupiła u polskiej projektantki suknię do Cannes

Milla Jovovich zamówiła suknię do Cannes u polskiej projektantki.

Przez kilka dni w Polsce przebywała hollywoodzka aktorka Milla Jovovich . Gwiazda przyjechała na 6 edycję Lexus Fashion Night, gdzie oprócz kolekcji młodych projektantów zaprezentowano nowego Lexusa CT200h. Milla nie dość, że zachwycała się autem, to jeszcze skomplementowała finalistki konkursu Lexus Fashion Award 2011, które musiały przygotować na ten wieczór kolekcje inspirowane prezentowanym modelem. I pełen sukces!

Na samym początku imprezy Milla wystąpiła w kreacji Karoliny Gleguły i chyba właśnie ta kreacja najbardziej przypadła jej do gustu, bo gwiazda zdecydowała się złożyć u Karoliny specjalne zamówienie na projekt sukni, którą założy podczas festiwalu w Cannes! Do sukni  Jovovich dorzuciła ciekawe kozaki, również autorstwa Karoliny. Trzeba przyznać, że to spory sukces tak młodej projektantki. Do tej pory Polki chodziły po wybiegach, teraz chyba najwyższa pora podbijać kulisy!

Te buty zamówiła Milla Jovovich:

Milla Jovovich zamówiła buty u polskiej projektantki.Milla Jovovich zamówiła buty u polskiej projektantki. KAPIF.PL/KAPIF

Aik

Zobacz także:

Powalające nogi Jovovich. Foto

Kreacje gwiazd na Złotych Globach

Więcej o:
Copyright © Agora SA