Wybieramy ZAGRANICZNY hit lata!

10 propozycji Plotka.
hit lata hit lata NET

Kto ma przebój?

Czym byłoby lato bez swojego "hymnu"? Dotychczas wyczyn i tytuł "przeboju lata" udał się nielicznym. Britney Spears, Mr. President, O-Zone, Bum czy Shakira. Kto dołączy do tego grona? Plotek postanowił wybrać 20 piosenek, które mogą stać się przebojami tych wakacji. Pod uwagę braliśmy wasze propozycje z Forum Plotka jak i listy przebojów radia Tuba.fm. Cel był prosty - lista musi być gorąca jak słońce i energiczna jak letnie imprezy. Tak powstała "Gorąca 20 Plotka", którą podzieliśmy na dwie części - zagraniczną i polską. Przed wami pierwsza z nich, czyli zagraniczna. Głosując w sondażu wybierzcie najgorętszy zagraniczny hit, który może podbije wszystkie parkiety w Polsce!

Lady Gaga - The Edge of Glory

Lato bez Gagi? To chyba niemożliwe. Po sukcesie każdego singla przyszła pora na nowy "The Edge of Glory". Jak dla nas TOP3 tego lata.

Jennifer Lopez - I'm Into You

Jeżeli ciężko samemu zawalczyć o przebój lata można zawsze skład powiększyć. Do takiego wniosku doszli Miss Lopez i Lil Wayne i oboje skumulowali swoje siły w kawałku "I'm Into You". W końcu, co dwa głosy to nie jeden.

Shakira - Rabiosa

Ta gorąca gwiazda tego lata broni swojego tytułu ubiegłorocznej królowej letnich list. W rytm jej przeboju "Waka Waka (This Time for Africa)" skakał cały świat. Tym razem Shakira postawiła na nieco spokojniejszy, ale równie szybko wpadający w ucho utwór "Rabiosa" z latynoskimi brzmieniami, za co plusik.

Ell i Nikki - Running Scared

A może to właśnie ballada o miłości w tym roku będzie najlepszą piosenką? Utwór azerskiego duetu Ell i Nikki "Running Scared" najpierw wygrał konkurs Eurowizji w Dusseldorfie, a teraz walczy o pierwsze miejsca na europejskich listach przebojów. W Polsce radzi sobie bardzo dobrze.

Kelly Rowland - What a feeling

Po krótkiej przerwie Kelly Rowland postanowiła wrócić na muzyczną scenę z pomocą Alexa Gaudino. Efektem współpracy jest utwór "What a feeling". Znane, lubiane, gdzieś słyszane. Ujmując jednym słowem - hit.

Mirami - Sexualna

Wakacje bez przeboju od naszych przyjaciół ze Wschodu? Nie ma takiej opcji! Do grona śpiewanych po rosyjsku "Kanikuł" właśnie dołączyła piosenka seksownego trio Mirami "Sexualna", który od pewnego czasu szturmuje polskie listy przebojów. Myślicie, że to właśnie po rosyjsku będzie śpiewała tego lata cała Polska?

The Black Eyed Peas - Just Can't Get Enough

Czarnookie fasolki doskonale znają receptę na przebój. Jej podstawą na pewno jest seksowna o aksamitnym głosie Fergie. Czy "Just Can't Get Enough" powstało według tego samego przepisu co "Shut Up!"?

Bruno Mars - The Lazy Song

Fanom lekkiej, przyjemnej dla ucha muzyki planującym wypad paczką w góry czy nad morze zdecydowanie polecamy "The Lazy Song" Bruno Marsa. Bardzo dobra zapowiedź na hit wakacji, idealna do popijania słomką drinka pod palmą... albo na Kasprowym Wierchu.

Snoop Dogg - Sweat

Wszystko czego dotknie się Snoop Dogg od razu zamienia się w gorący przebój. Jeśli do tego dołącza David Guetta mamy sukces murowany. Tak jest w przypadku ostatniego singla "Sweat". Snoop Dogg nagrał fajny kawałek, Guetta podrasował i panowie mają przed sobą sporą szansę na tytuł "przeboju lata".

Katy Perry - E.T.

W ubiegłym roku urocza Amerykanka obok Shakiry najlepiej znała receptę na letni sukces swojej piosenki "California Gurls". W tym roku dołożyła starań, skorzystała z pomocy Kanye Westa i nagrała kolejny (już) przebój. Mowa oczywiście o tajemniczo zatytułowanym "E.T.".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.