Tul zmieniła kreację chwilę przed Eurowizją!

Europejscy dziennikarze biją brawo.
Magdalena Tul. Magdalena Tul. Agencja Wyborcza.pl

Dlaczego ta zmiana wyszła na lepsze?

Chwilę przed występem na festiwalu Eurowizji Magdalena Tul zdecydowała się na zmianę sukienki. Po wczorajszej próbie kostiumowej piosenkarka znów zachwyciła dziennikarzy z całej Europy, którzy bardzo pozytywnie ocenili nową kreację projektu Kuby Boneckiego.

Magdalena Tul, Eurowizja 2011. Magdalena Tul, Eurowizja 2011. Agencja Wyborcza.pl/EUROVISION.TV

1. Lekkość

To na tę sukienkę (na zdjęciu z lewej) postawiła Magdalena Tul. Swoim występem otworzy eurowizyjny koncert. Czy pierwsza pozycja startowa przyniesie jej szczęście?  Na czwartkowej próbie założyła ważące aż 6 kilo body, które wzbudziły niesmak wśród fanów. I było po prostu ciężkie. Na całe szczęście Polka zmieniła zdanie i wystąpi w sukience conajmniej o połówę lżejszej. Tym razem wygląda ślicznie!

2. Podkreślenie figury

Lekkość nowej sukienki podkreśla towarzyszący podczas występu wiatr. Strój jest idealnie dopasowany i podkreśla talię Magdaleny.

3. Wygoda

Na scenie Magdalenie Tul  towarzyszą cztery tancerki i chórzysta. Cały występ charakteryzuje się bogatą choreografią, którą w nowej sukience Tul wykonuje z łatwością! Poprzednia kreacja ważyła 6 kilo.

4. Dobra kompozycja

Mocny głos na miarę Edyty Górniak to kolejny atut Polki, co udowodniła już na polskich preselekcjach. Sukienka Tul bardzo dobrze współgra z wizualizacjami w tle i samą piosenką "Jestem".

5. Pokazanie nóg

Krótka kreacja podkreśla dłuuuugie nogi. Wierzymy, że w połączeniu z niebanalną urodą Tul i mocnym głosem sprawią, że dzisiaj Polska po raz pierwszy od wielu lat awansuje do finału festiwalu Eurowizji.

6. Miss Eurowizji

Specjaliści i dziennikarze z Europy zdecydowali: POLSKA W FINALE! A Tul została Miss Eurowizji.

Tak Magdalena Tul zaprezentuje się dzisiaj w półfinale Eurowizji. Oto wideo z próby generalnej:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.