Gwiazdy pokochały pomarańczowy

Najmodniejszy kolor sezonu.
Gwiazdy kochają pomarańczowy Gwiazdy kochają pomarańczowy KAPIF.PL/KAPIF

Kreacje gwiazd

W tym sezonie modne są połączenia mocnych i nie pasujących do siebie kolorów, np. pomarańczowego z czerwonym czy różowym, niebieskiego z zielonym itd. Gwiazdy szczególnie pokochały wszelkie odcienie pomarańczowego. Zobaczcie kto wybrał ubrania lub dodatki w tym kolorze.

Doda

Doda niedawno została wybrana najlepiej ubraną artystką w Polsce. Nagrodę odbierała w kreacji Hakaana, butach Iris Van Herpen for United Nude oraz pomarańczowym żakiecie LaMania.

Agnieszka Popielewicz

Prezenterka Polastu wykonała ostatnio sporo pracy by wyglądać modnie i udało się. Na jednej z imprez Agnieszka Popielewicz zaprezentowała się w pomarańczowym żakiecie, bluzce w różowe pasy, beżowych spodniach i czarnych balerinach. Całkiem udane połączenie.

Agata Młynarska

Agata Młynarska postawiła na wyrazisty odcień pomarańczowego. Zgrabna, kobieca figura prezentowała się idealnie w opinającej kreacji.

Aleksandra Nieśpielak

Aleksandra Nieśpielak również wybrała pomarańczową sukienkę, jednak w zupełnie innym stylu. Ta kreacja nas nie przekonała niestety.

Anna Wendzikowska

Wendzikowska to jedna z najlepiej ubranych Polek. Na otwarciu jednego z butików dziennikarka pojawiła się ubrana w sukienkę z przewagą różowego, ale z pomarańczowymi akcentami.

Anna Mucha

Spódnica w spranym pomarańczowym prezentowała się bardzo ciekawie i ładnie kontrastowała z opalenizną Anny Muchy.

Anna Dereszowska

Bardzo elegancka stylizacja Anny Dereszowskiej. Aktorka całość ożywiła pomarańczowym sweterkiem.

Marta Kielczyk

Prezenterka TVP2 dosyć nieśmiało wybrała pomarańczowy dodatek w postaci torebki. Tak czy inaczej nie jest źle.