Święci polskiego szołbiznesu

Gwiazdy bez skazy.
Święci polskiego show-biznesu Święci polskiego show-biznesu KAPIF.PL/KAPIF

Gwiazdy bez skazy

W polskim show-biznesie próżno szukać naprawdę kontrowersyjnych gwiazd. Za to tych "świętych" i idealnych mamy bez liku. Poznajcie plejadę polskich gwiazdek bez skazy.

Małgorzata Kożuchowska

Zasłynęła rolą bolejącej matki i żony, Hanki Mostowiak w serialu "M jak Miłość". I z takim wizerunkiem jest utożsamiana. Prywatnie od kilku lat mężatka. Nie dostarcza pożywki prasie brukowej, nie rozbiera się, nie romansuje. Często udziela się w wydarzeniach religijnych. Jej ojciec prowadzi audycję w Radiu Maryja.

Wojciech Cejrowski

Aktywny prawicowiec, człowiek wielkiej wiary i jeszcze większego chamstwa. Bycie idealnym katolikiem nie koliduje mu z ciągłym popełnianiem grzechu braku miłosierdzia dla innych. Używa obraźliwych słów wobec gejów i znanych osób. Jedną z polskich gwiazd nazwał "portową dziwką". Ostatnio zasłynął wspieraniem walki pod krzyżem.

Tomasz Adamek

Tomasza Adamek ma mocne uderzenie i równie mocną wiarę w Boga. Często przed walką całuje krzyżyk, żegna się i modli. Wielokrotnie w wywiadach podkreślał, że jest głęboko wierzący.

Artur Boruc

Artur Boruc to kolejny wierzący sportowiec. Do tego grzesznik na całego. Skandale obyczajowe z jego udziałem wielokrotnie opisywała prasa polska i brytyjska. Stał się ulubieńcem tabloidów za sprawą swojego porywczego charakteru i kolejnych romansów i zdrad. Przed każdym meczem ostentacyjnie się żegna.

Krzysztof Krawczyk

Od lat podkreśla swoją wiarę w Matkę Boską. Niegdyś grzeszył za trzech, teraz próbuje chyba odkupić swoje "winy". Często udziela się charytatywnie w różnych wydarzeniach religijnych. Nagrał nawet piosenkę o Matce Boskiej...

Violetta Villas

Violetta Villas od lat nie ma kontaktu z mediami. Unika rozgłosu i szumu wokół swojej osoby. Wiadomo, że mieszka w Lewinie Kłodzkim wraz z opiekunką. Nie utrzymuje kontaktów ze swoim synem. Jedna z dziennikarek, która kiedyś miała okazję być u niej w domu, była przerażona ilością świętych obrazów jakie się tam znajdowały. Villas słynie z głębokiej wiary.

Jan Pospieszalski

Prawicowy dziennikarz zasłynął swoim kontrowersyjnym programem "Warto rozmawiać", w którym w dość tendencyjny sposób promował katolickie poglądy na każdy aspekt życia. Ostatnio zaangażował się w walkę o krzyż pod pałacem prezydenckim i kręcenie kolejnych filmów dotyczących tragedii smoleńskiej.

Cezary Pazura

Aktor w programie Kuby Wojewódzkiego wyznał, że słucha Radia Maryja. Rozwiódł się z Weroniką Marczuk. Nie chce mieć z nią żadnego kontaktu. Obecnie żonaty z młodszą o wiele lat Edytą Zając. Ostatnio zajął się produkcją i reżyserią.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.