Światowe media piszą o Dodzie - Chiny, USA, Francja

'Zapomnijcie o Britney Spears: poznajcie Dodę.'
Światowe media o Dodzie. Światowe media o Dodzie.

Doda w światowych mediach.

Premiera nowego klipu Dody, "Bad Girls" sprawiła, że uwagę na polską gwiazdę zwróciły zagraniczne serwisy internetowe. Szczególnie media francuskie upodobały sobie pisanie o Dodzie per "Lady Gaga polonaise". Nie brak jednak serwisów z Belgii, Niemiec, USA czy... Chin. Zobaczcie kto i jak pisze o Dodzie.

Doda Doda KAPIF.PL/KAPIF

Doda w światowych mediach.

Portal lol.net, był pierwszym francuskim medium, które zauważyło Dodę. To właśnie oni ochrzcili ją "polską Lady Gagą".

doda doda melty.fr

Doda w światowych mediach

Melty.fr zadaje pytanie czy Doda ma szansę w starciu z Lady Gagą.

doda doda paperblog.fr

Doda w światowych mediach

Paperblog.fr po prostu informuje, że Doda nagrała nowy "futurystyczny" klip. Pisze też, że Doda jest "sexy".

doda doda mesfavorites.com

Doda w światowych mediach

Autor strony mesfavorites.com zachwyca się Dodą pisząc, że jest "magnifique". Oprócz klipu prezentuje całą historię kariery polskiej gwiazdy ilustrując to dziesiątkami jej zdjęć.

doda doda rtlinfo.be

Doda w światowych mediach

Belgijski portal rtlinfo.be informuje, że Doda to "polska Lady Gaga".

doda doda europpoed.com

Doda w światowych mediach

Europopped.com nieco ironicznie pisze: "Zapomnijcie o Britney Spears: poznajcie Dodę." Serwis przypomina, że Doda w zeszłym roku była już na ustach całego świata. Miała iść do więzienia za obrazę uczuć religijnych.

doda doda billboard.biz

Doda w światowych mediach

Branżowy amerykański portal billboard.biz publikuje tzw. "Web trends" i listę najchętniej oglądanych teledysków na świecie. Doda jest na miejscu drugim!

doda doda tudou.com

Doda w światowych mediach

Również odległe Chiny są zainteresowane twórczością Dody. Portal tudou.com prezentuje "Bad Girls" i sugeruje podobieństwa teledysku do filmu "Tron". Artykuł doczekał się kilkunastu tysięcy komentarzy!

doda doda yinyuetai.com

Doda w światowych mediach

YinYueTai.com robi w zasadzie to samo. Tyle, że ma jeszcze więcej komentarzy.

doda doda zigonet.com

Doda w światowych mediach

Zigonet.com stworzył na temat Dody całą pracę. Oczywiście określając ją mianem polskiej Lady Gagi.

Więcej o:
Komentarze (235)
Światowe media piszą o Dodzie - Chiny, USA, Francja
Zaloguj się
 • goldenka

  Oceniono 59 razy 33

  Ludzie znajdźcie kogoś w Polsce kto tak jak Doda wkłada tyle pracy i kasy w swoje dzieła. W występy, teledyski, ubrania. Wnosi do naszego małego showbizu trochę powiewu zachodu. Budzi moją sympatię właśnie dlatego, że wielu ją odrzuca, bo jest inna. No wykracza poza pewne schematy. Mimo, że nie znam żadnej jej piosenki szanuję ją i jej pracę. Jej sposób na karierę jest kontrowersyjny i nie każdemu musi się podobać, tylko szkoda, że chłam zagraniczny jest ok, a chłam polski już nie. Bo wszystko co zagraniczne wydaje nam się takie super, mimo, że w rzeczywistości wszystko jest bardzo zbliżone.

 • fanizymiko

  Oceniono 56 razy 26

  Jezeli pani Dorota nie bedzie sie odzywac, lac po gebie jakis dziwnych celebrytek i chwalic sie swoja inteligencja ( bo prosze sie nie obrazic pani Doroto ale oprocz pani slow na ten temat w ogole tego nie widac ) to ma szanse zaistniec za naszymi granicami. Wtedy nazywanie jej gwiazda i krolowa bedzie w pelni uzasadnione. Teraz niestety ciagle jest to swiacaca pupa tipsiara z Ciechanowa obrabiajaca ludziom doopy przy niedzielnym obiadku z rodzicami. Tak czy owak - powodzenia.

 • eu_gosto

  Oceniono 47 razy 25

  hahahah żałosne! "AWFUL LYRICS, TRASHY" czy wy znacie angielski??? :|

 • farmer.burakov

  Oceniono 51 razy 21

  Przecież oni drą łacha z tego snopka, litości xD

 • ladypaula6

  Oceniono 49 razy 21

  Może najpierw niech sprawi, aby w Polsce ludzie się z niej nie śmiali ;p

 • blacke

  Oceniono 45 razy 21

  Europopped się z niej nabija, Billboard przekleja listę z YT, a francuskie media wskazują na kolejną kopię Gagi. Ależ sukces! :D

 • zoelle

  Oceniono 58 razy 20

  faktycznie powod do radosci - nasz kraj reprezentuje prostacki, agresywny, kaczonogi curviszon o inteligencji paprotki. w dodatku kompletne beztalencie.

 • poszukujezony

  Oceniono 40 razy 20

  czyli co, wszyscy sugeruja jej podobienstwo (czyli kopiowanie)gagi, lub punktuja sceny w klipie ,,zaczerpniete" z filmu Tron? no to jest sie czym chwalic. a tak na serio to mysle ze w chinach doda moglaby zrobic kariere, oni tam lubia takie jak ona

 • vrona

  Oceniono 29 razy 19

  W Chinach to się nawet Candy Girl podoba - im się WSZYSTKO podoba. A jakbyście chcieli być profesjonalnym portalem, to byście przetłumaczyli (sobie, bo czytelnicy i tak rozumieją) te wiadomości o Dodzie. I wtedy byście zobaczyli, że komentarze te raczej nie napawają optymizmem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX