Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Beata Kozidrak

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Beaty Kozidrak.
Beata Kozidrak Beata Kozidrak kapif

Diva Beata

Wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Beaty Kozidrak z konferencji prasowej telewizyjnej Dwójki. W noc sylwestrową widzowie TVP2 zobaczą wyjątkowy występ Beaty Kozidrak, Edyty Górniak i Maryli Rodowicz. Tuż przed północą zaśpiewają razem przebój Tiny Turner w aranżacji Adama Sztaby.

Beata Kozidrak Beata Kozidrak kapif

Jak wyglądała Beata?

Styl Beaty Kozidrak nie zmienia się od wielu lat. Znana wokalistka lubi nosić krótkie szorty i bluzki z dużym dekoltem. Wyjątkowo słabość ma do skórzanych sukienek i butów. Nie zawsze wygląda w takiej stylizacji dobrze. Właśnie tak było na konferencji TVP.

Beata Kozidrak Beata Kozidrak kapif

Fryzura - plus/ minus

Beata od lat ma podobną fryzurę. Przyzwyczailiśmy się do blond loków i naszym zdaniem są całkiem twarzowe. Farbowane włosy wymagają jednak zadbania - odrosty są nie do zaakceptowania.

Beata Kozidrak Beata Kozidrak kapif

Sukienka - minus

Sukienka jest zdecydowanie przekombinowana, chociaż dobrze leży na Beacie. Ale po co te ozdoby na ramionach i skórzane wstawki? Naszym zdaniem niestety szpecą, a nie zdobią. Piosenkarka wygląda jak nietoperz.

Beata Kozidrak Beata Kozidrak kapif

Buty - minus

Przyznamy, że kozaki do połowy uda są w tym roku bardzo modne, ale trzeba umieć je zaaranżować. Zbyt duża ilość błyszczących, skórzanych elementów wygląda wulgarnie.

Beata Kozidrak Beata Kozidrak kapif

Podsumowanie - 10 % dobrego smaku, 90 % kiczu

Beata niepotrzebnie stara się na siłę odmładzać i chyba nie wie, że nadmierne wysiłki w tym kierunku często dają odwrotny efekt. To osoba na tyle rozpoznawalna i o dużym dorobku muzycznym, że nie musi wszystkich na siłę przekonywać, kim jest.

Więcej o: