"Top model": Rozpacz Dżoanny, Pauliny i Kasi

Sekunda po sekundzie. Joanna Krupa wzruszyła się w półfinałowym odcinku "Top model".
Joanna Krupa Joanna Krupa screen ze strony modelki.plejada.pl

Łzy Dżoanny

Joanna Krupa swoją spontanicznością i naturalnością zdobyła sympatię Polaków. Jak jest zdenerwowana to kompletnie się z tym nie kryje. Jak ją ktoś wzruszy to płacze. Tak było w półfinałowym odcinku "Top model. Zostań modelką".
Joanna Krupa Joanna Krupa screen ze strony modelki.plejada.pl

Ciężko jej być jurorką

Joanna Krupa bardzo angażuje się w program "Top model". Jurorka szczerze kibicuje uczestniczkom i z ciężkim sercem ogłasza werdykt jurorów. W półfinałowym odcinku popłakała się, gdy oznajmiła uczestniczkom, że z programu odpada Kasia Smolińska.
Joanna Krupa Joanna Krupa screen ze strony modelki.plejada.pl

Ma słabość do Pauliny?

Joanna Krupa w każdym odcinku namawia Paulinę Papierską do walki o zwycięstwo i daje jej dobre rady. Joanna wierzy w Paulinę, mimo tego, że ona sama w siebie nie wierzy.
Paulina Papierska Paulina Papierska screen ze strony modelki.plejada.pl

Płaczliwa Paulina

Paulina Papierska ma tendencje do użalania się nad swoim losem. Swoim zachowaniem irytuje widzów. Ciągle mówi, że jest nieśmiała i pochodzi z małej miejscowości. Paulina płacze w prawie każdym odcinku programu. Wczoraj to były łzy szczęścia.
Kasia Smolińska Kasia Smolińska screen ze strony modelki.plejada.pl

Poleciały łzy

Kasia Smolińska od początku "Top model. Zostań modelką" uchodziła za faworytkę tego programu. Uczestniczka dobrze wywiązywała się z powierzonych jej zadań. Zawsze była najlepsza. Świetnie czuła się przed kamerą. Doskonale mówiła po angielsku. Tylko na zdjęciach słabo wyglądała. Jurorom brakowało "tego czegoś", co by zatrzymało wzrok na jej zdjęciach. Kasia nie przeszła do finału.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.