Michał Wiśniewski coraz chętniej pokazuje dom. W jakich wnętrzach mieszka? Są bardziej klasyczne niż jego fryzury

Michał Wiśniewski z pewnością nie może narzekać na nudę. Wokalista eksperymentuje nie tylko ze swoim wizerunkiem, a dokładniej kolorem włosów, ale także nieustannie szuka zmian w życiu uczuciowym. Czy wnętrza, w których mieszka, są podobnie ekstrawaganckie i szalone jak on sam? Styl, w którym urządził posiadłość, jest bardziej klasyczny, niż niektórzy mogliby przypuszczać.
Michał Wiśniewski i jego córka Michał Wiśniewski i jego córka Instagram/ @m_wisniewski1972

Kuchnia sercem domu

Otoczona dużą działką willa Michała Wiśniewskiego znajduje się za solidną, żelazną bramą. Umiejscowienie domu pozwala wokaliście na stuprocentową ochronę prywatności. Lider Ich Troje jednak rezygnuje z niej na własne życzenie i "zaprasza" fanów do swojego lokum, coraz częściej publikując w sieci kadry, których tłem są urządzone przez niego pomieszczenia. Jednym z ulubionych miejsc w ogromnej posiadłości jest niewątpliwie kuchnia. Okna z ozdobnymi kratkami stanowią główny element dekoracyjny wnętrza.

Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski Instagram/ @m_wisniewski1972

Pokój Falco

Kilka tygodni temu na świat przyszła kolejna pociecha Wiśniewskiego. Michał pochwalił się na Instagramie kącikiem dla malucha. W pokoiku Falco nie zabrakło personalizowanych dodatków - czerwonego krzesełka z wyrytym imieniem malucha oraz umieszczonej w kołysce poduszki z takim samym napisem. 

Dzieci Michała Wiśniewskiego Dzieci Michała Wiśniewskiego Instagram/ @m_wisniewski1972

"Salon zabaw"

Czerwonowłosy piosenkarz dba o kontakt ze wszystkimi swoimi dziećmi. Nastolatkowie bardzo często spędzają wspólnie czas w domu ojca, dlatego pomieszczenie przeznaczone na integrację i zabawę jest ulubionym miejscem zgromadzeń, szczególnie że wyróżnia się naprawdę oryginalną grafiką ścienną.

Dom Michała Wiśniewskiego Dom Michała Wiśniewskiego Instagram/ @m_wisniewski1972

Przy jednym stole...

Gry i wspomniane wcześniej zabawy czasem przenoszą się do jadalni, w której królują ciężkie, drewniane meble - stół oraz klasyczne krzesła z solidnym oparciem i obiciem we wzorki. Żółte ściany współgrają z innymi dodatkami zachowanymi w dość staromodnym stylu. Na podłodze zamiast paneli położone zostały płytki, które kontrastują z ocieplającym pomieszczenie kominkiem.

Dom Michała Wiśniewskiego Dom Michała Wiśniewskiego Instagram/ @@m_wisniewski1972

Miejsce imprez

W domu Wiśniewskiego wprost z jadalni i kuchni można przejść do jasnego i zapełnionego bibelotami pokoju, w którym często odbywają się imprezy. To właśnie tam Michał wśród najbliższych świętował nadejście 2021 roku. Wystawa zawieszonych na ścianach muzycznych nagród lidera zespołu Ich Troje otoczona jest bujną roślinnością i dużymi doniczkowymi kwiatami. 

Dom Michała Wiśniewskiego Dom Michała Wiśniewskiego Instagram/ @m_wisniewski1972

Kolekcja trunków

Wokalista kolekcjonuje nie tylko artystyczne trofea, ale również... butelki po trunkach. Jego wystawa jest naprawdę imponująca i zajmuje zaszczytne miejsce na białych szafkach w kuchni. Czarne blaty i ciemny sprzęt kuchenny w połączeniu z jasnym odcieniem innych mebli w pomieszczeniu to bardzo popularne rozwiązanie w wielu polskich domach. Spodziewaliście się, że willa Michała Wiśniewskiego urządzona została w tak klasycznym stylu, czy liczyliście na nieco więcej szaleństwa i ekstrawagancji?