Wygrali talent show i zyskali sławę, będąc dziećmi. Czym zajmują się po latach i jak wyglądają?

Wystąpili w talent show w bardzo młodym wieku. Ich umiejętności sprawiły, że zdobyli pierwsze miejsca w telewizyjnych programach rozrywkowych. Niektórzy nadal starają się zaistnieć w show-biznesie i wykorzystują do tego social media, inni usunęli się w cień. Jak po latach wyglądają dawne dziecięce gwiazdy?
Natalia Paździor Natalia Paździor East News, Instagram/ @nataliapazdzior

Natalia Paździor

Natalia Paździor jest zwyciężczynią pierwszej edycji programu "MasterChef Junior". Jedenastoletnia wówczas dziewczynka trafiła do serc jurorów dosłownie przez żołądek. Jej umiejętności kulinarne podziwiała w 2016 roku niemal cała Polska. Po wygranej zapraszano ją do gotowania przed kamerami między innymi w "Dzień Dobry TVN". 

Czym aktualnie zajmuje się nastolatka? Chodzi do drugiej klasy liceum o profilu matematyczno-fizycznym. Nadal zdobywa wiedzę na temat kuchni, jednak korzysta również z popularności. Na Instagramie obserwują ją blisko sto tysięcy internautów, a resztę fanów uzbierała na Tik Toku. 

Magdalena Welc Magdalena Welc East News, Instagram/ @magdawelc.official

Magdalena Welc

Magdalena Welc zdobyła pierwsze miejsce w "Mam Talent!" w wieku dwunastu lat. W finałowym odcinku wykonała piosenkę Edyty Geppert "Nie żałuję", a swoją interpretacją oczarowała zarówno widzów, jak i jurorów. Jej wygrana nie była dla nikogo zaskoczeniem, jednak po zakończeniu emisji programu słuch o niej zaginął. Po dekadzie wraca z podwójną siłą. 

Po programie nawiązałam współpracę z kompozytorem Mariuszem Ostańskim, czego efektem była wspólnie nagrana płyta z kolędami i pastorałkami bliskimi naszym sercom. Scena jest dla mnie miejscem, gdzie mogę uwolnić swoje emocje i dzielić się nimi. Historia lubi zataczać koło, a spotkanie z Mariuszem po kilku latach uwolniło emocje, które pokazały, że chcemy tworzyć razem naszą muzykę - czytamy na stronie internetowej poświęconej młodej wokalistce. 

Pod koniec ubiegłego roku wydała nowy singiel i wrzuciła do sieci teledysk. 

Georgina Tarasiuk Georgina Tarasiuk screen Youtube, Instagram/ @georginatarasiuk

Georgina Tarasiuk

Georgina Tarasiuk to prawdziwy diament programu "Szansa na sukces". Wzięła udział w odcinku, w którym jurorką była Natalia Kukulska i fenomenalnie zaśpiewała wymagający ogromnej dojrzałości i świetnego warsztatu wokalnego utwór "Dłoń". Nastolatka próbowała również swoich sił w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2003, ale wycofano ją zanim doszło do finału z powodu zbyt młodego wieku.

Przez jakiś czas była jedną z solistek w oratorium Piotra Rubika i choć wydała w 2002 roku wydała album zatytułowany jej imieniem, nie zyskała większej popularności. Trzy lata temu utworzyła z Piotrem Lewańczykiem duet Indie pop Blauka.

Natalia Szroeder Natalia Szroeder Instagram/ @natalia_szroeder

Natalia Szroeder

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć dziecięcej wokalistki jednego z odcinków "Od przedszkola do Opola", która aktualnie jest topową gwiazdą polskiej muzyki pop. Mowa o Natalii Szroeder. Piosenkarka próbowała swoich sił w śpiewie od najmłodszych lat, a w 2011 roku została laureatką "Szansy na sukces", wykonując utwór Maryli Rodowicz "Cicha woda". 

Katarzyna Sawczuk Katarzyna Sawczuk Instagram/ @sawczukkasia

Katarzyna Sawczuk

Katarzyna Sawczuk nie wygrała żadnego z talent show, jednak już jako mała dziewczynka debiutowała na scenie programu "Od przedszkola do Opola", dotarła do końcowego etapu "Mam Talent!" i zdobyła drugie miejsce w czwartej edycji "The Voice od Poland". Młoda wokalistka interesuje się również aktorstwem. Można ją zobaczyć w kilku popularnych serialach, między innymi w: "Barwach szczęścia", "Pierwszej miłości" czy "Zakochanych po uszy". 

Julia Cymbaluk Julia Cymbaluk screen IG @julkacymbaluk

Julia Cymbaluk

Julia Cymbaluk to kolejna zwyciężczyni "MasterChefa Junior". Zdolna nastolatka wystąpiła w drugiej edycji programu i zmierzyła się w kulinarnych konkurencjach między innymi z: Zofią Zaborowską czy Patrykiem Piskorzem. Niedawno napisała ebooka dla platformy How2 "SmaczneGO!".

Więcej o: