Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się zdjęciem tarasu. Przemienia go w piękny ogród. Julia Kamińska zrobiła podobnie

Wiele gwiazdy mieszka w blokach, więc nie mogą pozwolić sobie na dekorację ogrodu. Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się jednak swój balkon zagospodarować wieloma kwiatami, co sprawia, że można poczuć się jak w przydomowym ogródku. Wiele gwiazd robi podobnie. Zobaczcie zresztą sami.
Katarzyna Skrzynecka taras. Marcin Łopucki Katarzyna Skrzynecka taras. Marcin Łopucki instagram.com/marcinlopucki/

Taras Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki niedawno wrócili z wakacji w Grecji. Aktorka z mężem chcą zatrzymać lato jak najdłużej, więc postanowili nieco zmienić swój taras. 

Zatrzymać lat i niech trwa jak najdłużej. Tarasowo. Mąż w sobotnim ogrodniczym uniesieniu. Zmieniał nasz taras w kawałek Grecji- napisała dumnie pod zdjęciem aktorka.
Katarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek instagram.com/katarzynacichopek/

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel

Taras w mieszkaniu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela obfituje w sporo roślinności. Nie zabrakło na nim również małego kącika boho, gdzie aktorka może się relaksować i czytać książki. 

Kasia Cichopek
instagram.com@katarzynacichopek

Julia Wieniawa Julia Wieniawa Instagram.com/juliawieniawa/

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa kupiła kolejne mieszkanie. W mediach społecznościowych chętnie relacjonuje urządzanie nowego lokum, w tym także olbrzymiego tarasu na dachu. Na zamieszczonym przez nią zdjęciu widzimy, że jest bardzo duży, jednak jeszcze nieprzygotowany. Sama zainteresowana zdradziła, że już wkrótce znajdzie się tam wiele tropikalnych roślin, a także drewniane podłoże. 

Julia Wieniawa
instagram.com@juliawieniawa

Paulina Sykut-Jeżyna Paulina Sykut-Jeżyna screen Instagram / @paulinasykutjezyna

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna na swoim tarasie równie często ćwiczy, co wypoczywa. 

Sylwia Lipka Sylwia Lipka screen Instagram / @ sylwialipka_music

Sylwia Lipka

Sylwia Lipka nie ma bardzo dużego balkonu, jednak na zamieszczonym przez nią zdjęciu, doskonale widzimy, że świetnie go udekorowała. Biała, drewniana ława, kol i kolorowe lampki sprawiają, że miejsce wydaje się bardzo przytulne. Aż chce się tam odpoczywać i pracować.

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska screen Instagram / @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska z mężem są w trakcie remontu zakupionego kilka miesięcy temu domu. Gwiazda chętnie relacjonuje prace nad lokum w mediach społecznościowych. Pokazała też spory taras. 

Tomasz Oświeciński Tomasz Oświeciński screen Instagram / @tomasz_oswiecinski_official

Tomasz Oświeciński

Ulubiony aktor Patryka Vegi mieszka w luksusowym apartamencie w Warszawie. Gniazdko aktora ma również spory taras, który udekorowany jest leżakami, sofą i drewnianym stolikiem. Nie brakuje również zielonego akcentu, w postaci doniczkowych roślin.

Monika Mrozowska Monika Mrozowska instagram @monikakingamrozowska

Monika Mrozowska

Taras Moniki Mrozowskiej jest duży i ozdobiony białym bujanym fotelem i jasnym stolikiem na środku.

Edyta Herbuś Edyta Herbuś screen Instagram / @edytaherbus

Edyta Herbuś

Na tarasie Edyty Herbuś nie brakuje roślinności. Tancerka lubi odpoczywać na swoim balkonie, a także ćwiczyć na nim jogę. 

Julia Kamińska Julia Kamińska instagram.com/_julia_kaminska_

Julia Kamińska

Julia Kamińska ma mały balkon, jednak świetnie zagospodarowała nawet tak niewielką przestrzeń. Dużo roślinności sprawiło, że można poczuć się jak w ogródku. 

Julia Kamińska
instagram.com@julia_kaminska