Celebryci, którzy piszą książki. Wśród nich była partnerka Kamila Durczoka. Dziennikarz nie powstrzymał się od komentarza

Mówcie, co chcecie, ale nasi celebryci są niesamowicie utalentowani! No bo chyba nie każdy może wydać własną książkę. Albo cztery książki. Prawda?
Julia Oleś, Kamil Durczok Julia Oleś, Kamil Durczok KAPiF

Julia Oleś - ''Każdego szkoda''

Kamil Durczok i Julia Oleś byli parą przez dwa lata. Ostatnio blogerka pochwaliła się nowym zawodowym projektem. Była partnerka dziennikarza wydała debiutancką książkę o tytule "Każdego szkoda". Opisuje w niej miłosną relację młodej dziewczyny ze starszym, skorumpowanym ministrem, który nadużywa alkoholu. Więcej na temat publikacji przeczytacie TUTAJ.

Całą sytuację postanowił skomentować sam Durczok. Jak się okazuje... nie kupi on książki dawnej ukochanej.

Nie zamierzam kupować tej książki. Życie nauczyło mnie oszczędnie gospodarować groszem - powiedział "Dobremu Tygodniowi".
Katarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek KAPiF

Kasia Cichopek, czyli prawdziwa pisarka

Katarzyna Cichopek śmiało może zawstydzić celebrytów, którzy wydali "tylko" jedną książkę. Dla ulubienicy Polek i Polaków jedna publikacja to zdecydowanie za mało! Kasia wydała (póki co) cztery książki!

Są to:

  • Sexy Mama. Jedz, chudnij i ciesz się sobą!
  • Sexy Mama. Bo jesteś kobietą
  • Szkoła tańca
  • Z maluchem przy stole

Nasz cel? Przeczytać je wszystkie!

Jarosław Jakimowicz Jarosław Jakimowicz instagram/jaroslaw.jakimowicz

Jarosław Jakimowicz - "Życie jak film"

Jesteście ciekawi, jakim człowiekiem jest Jarosław Jakimowicz? Na pewno! W takim razie koniecznie sięgnijcie po autobiografię o filozoficznym tytule "Życie jak film". Aktor opisuje w niej m.in. kulisy polskiego show-biznesu czy chwile samotności. Jeśli to Was nie przekonało, to może przekona Was zrobi to polecenie od samego Radka Majdana:

Jarek to facet z charakterem, często kontrowersyjny, ale to wrażliwy człowiek z rockandrolowym podejściem do rzeczywistości i życiowym spojrzeniem. Jego życie jest jak seans filmowy, w którym będziemy uczestniczyć, czytając tę książkę. Polecam.
Marta Grycan Marta Grycan KAPiF

Marta Grycan - "Kuchnia Haute Couture" oraz "Moja Dolce Vita"

Mamy nadzieję, że pamiętacie jeszcze Martę Grycan. Mimo że celebrytka zniknęła z show-biznesu, to z półek nie zniknęły jej książki. "Kuchnia Haute Couture" oraz "Moja Dolce Vita" to publikacje o charakterze kulinarnym. Będzie trzecia?

Tomasz Jacyków Tomasz Jacyków KAPiF

Tomasz Jacyków - "O elegancji i obciachu Polek i Polaków"

Nie wiesz jak się ubrać? Zainspiruj się Tomaszem Jacykowem! W swojej książce pt. "O elegancji i obciachu Polek i Polaków" udzielił wielu wskazówek i podzielił się obserwacją na temat stylu mieszkańców naszego kraju. Jest ostro!

Ewa Kasprzyk Ewa Kasprzyk KAPiF

Ewa Kasprzyk - "Mił.ość"

Tajemniczy tytuł, prawda? Jeśli on nie zachęci cię do lektury, to może zrobi to jej opis.

Mił.ość - miły, miło, miłe chwile, ale kiedy ością staje w gardle, to można się od niej udusić - mówi aktorka. Czy Ewa Kasprzyk obgryzła miłość do ości?

Rozumiecie?

Anna Powierza Anna Powierza KAPiF

Anna Powierza niczym Kasia Cichopek

Okej, jest jedna celebrytka, która dorównała Kasi Cichopek! To Czesia z "Klanu", czyli Anna Powierza. Aktorka wydała tyle samo publikacji, co jej koleżanka po fachu. Czytaliście?

  • Jak zostać sławną
  • Jak schudnąć, gdy dieta nie działa
  • Insulinooporność. I co dalej?
  • Jak jeść, by nie tyć i nie chorować

Która książka celebrytki lub celebryty powinna doczekać się ekranizacji? Macie swojego faworyta?