Andrzej i Patrycja Sołtysikowie zamieszkali w nowym domu! Żona dziennikarza pochwaliła się wnętrzami. Jest jasno, stylowo i przytulnie!

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie przeprowadzili się do nowego domu w Krakowie. Żona dziennikarza zaprezentowała wnętrza wymarzonego gniazdka, a także wzniosła toast za pierwszą wspólną kolację w nowej kuchni. Prześledźmy, jak wyglądały prace remontowe, a także rezultaty. Jest na co popatrzeć!
Patrycja i Andrzej Sołtysikowie Patrycja i Andrzej Sołtysikowie Instagram @pati_soltysik

Nowy dom

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie rok temu kupili dom jednorodzinny w Krakowie. Zrobili sobie wtedy pamiątkowe zdjęcie z aktem notarialnym, a równo rok później zamieszkali w swoich wymarzonych czterech kątach. Spójrzcie tylko na tę radość, która od nich bije! 

Dom Patrycji i Andrzeja Sołtysików Dom Patrycji i Andrzeja Sołtysików Instagram @pati_soltysik

Bob Budowniczy

Andrzej Sołtysik pracuje w Warszawie, jednak większość czasu spędza w Krakowie. To właśnie w dawnej stolicy Polski kupił z żoną dom. Dziennikarz osobiście nadzorował prace wykończeniowe. 

Dom Patrycji i Andrzeja Sołtysików Dom Patrycji i Andrzeja Sołtysików Instagram @pati_soltysik

Na budowie

Patrycja jest aktywna w mediach społecznościowych i na bieżąco relacjonowała przebieg budowy wymarzonego domu. Na Instagramie oprowadzała obserwatorów po wnętrzach jeszcze w trakcie trwania prac. Nie obyło się również bez romantycznego zdjęcia z Andrzejem. 

Dom Andrzeja i Patrycji Sołtysików Dom Andrzeja i Patrycji Sołtysików Instagram @pati_soltysik

Kuchnia

Jeszcze w czerwcu na Instagramie Patrycji pojawiło się zdjęcie kuchni. Mimo że brakowało jeszcze kilku elementów, to już na tym etapie było widać, że przestrzeń urządzona jest z wyczuciem stylu. Uwagę zwraca znajdująca się na środku wyspa. Taki mebel charakterystyczny dla amerykańskiego stylu.

Nowy dom Patrycji i Andrzeja Sołtysików Nowy dom Patrycji i Andrzeja Sołtysików Instagram @pati_soltysik

Rodzinne skręcanie mebli

W ostatnich tygodniach remontu w pomoc zaangażowała się również siostra, a także ojciec Patrycji. Wspólnymi siłami udało im się skręcić meble do pokoju Stasia. Pomoc rodziny okazała się nieoceniona. Każdy, kto miał remont, doskonale wie, ile przy tym zachodu! 

Patrycja Sołtysik Patrycja Sołtysik Instagram @pati_soltysik

Cała na biało

W całej przestrzeni dominuje biel, która optycznie powiększa całą przestrzeń. Nie brakuje również drewnianych elementów, a także dużego lustra w przedpokoju. Patrycja już przetestowała robienie z nim selfie. 

Nowy dom Patrycji i Andrzeja Sołtysików Nowy dom Patrycji i Andrzeja Sołtysików Instagram @pati_soltysik

Urządzona kuchnia

Tuż po przeprowadzce Patrycja opublikowała na Instagramie zdjęcie z urządzonej kuchni. W tle widać Andrzeja i Stasia, którzy siedzą wspólnie przy stole. Z kolei blogerka wzniosła uroczysty toast za pierwszy wieczór spędzony w nowym domu. 

Pokój Pokój Instagram @pati_soltysik

Sypialnia

Patrycja i Andrzej urządzili sypialnię w stonowanych barwach. Na podłodze znajduje się parkiet, a ściany są w białym kolorze. Duże i wygodne łóżko ma szare obicie. Nie zabrakło również kolorowej pościeli. Chwilowo w sypialni rodziców urzęduje również Staś. Wszystko dlatego, że jego łóżko jeszcze nie przyjechało ze sklepu meblowego. 

Sypialnia Sypialnia Instagram @pati_soltysik

Widok za oknem

Tak prezentuje się sypialnia o poranku. Trzeba przyznać, że jest bardzo jasna i przestronna. Wszystko dzięki dużym, balkonowym oknom, które wpuszczają mnóstwo światła. Trudno nie zauważyć również wiklinowych lamp, które są najmodniejszym dodatkiem wnętrzarskim tego sezonu. 

Jadalnia Jadalnia Instagram @pati_soltysik

Jadalnia

W jadalni Sołtysikowie zdecydowali się na duży, dębowy stół, do którego dobrali błękitne krzesła. Nie zabrakło także stylowej lampy w białym kolorze. Patrycja i Andrzej doskonale wykorzystali całą przestrzeń - jedna ze ścian wypełniona jest półkami w różnej wielkości. Z pewnością zmieszczą się tam wszystkie niezbędne przedmioty dnia codziennego. 

Staś Staś Instagram @pati_soltysik

Stylowa łazienka

Pięcioletni Staś testował już nową łazienkę! Sołtysikowie urządzili ją w kolorach ziemi. Nie brakuje drewnianych elementów, a także jasnych ścian. Trudno nie wspomnieć o złotej baterii, która jest jednym z najmocniejszych trendów wnętrzarskich, a jednocześnie wygląda bardzo stylowo!