Polskie gwiazdy uczciły Dzień Ojca pokazując z nimi zdjęcia. Słowa Martyny Wojciechowskiej wzruszają. "Tata Stasio"

23 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Ojca. Z tej okazji tatusiowie mogą liczyć na prezenty, albo telefony z życzeniami. Polscy celebryci nie zapomnieli o tym święcie i z przyjemnością podzielili się wspólnymi zdjęciami ze swoimi ojcami. Sprawdźcie, czy gwiazdy są podobne!
Martyna Wojciechowska z tatą Martyna Wojciechowska z tatą Instagram/martyna.world

Martyna Wojciechowska

Podróżniczka zmieściła zdjęcie z całującym ją w policzek tatą, Stanisławem. W opisie publikacji podziękowała mu za wsparcie i wiarę w jej możliwości. 

TATA STASIO. Moje wsparcie od najmłodszych lat! Wierzył i kibicował moim 'chłopięcym pasjom' i przekonywał, że NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE! To dzięki niemu pokochałam motoryzację i sporty ekstremalne. Nigdy nie powiedział mi, że czegoś mi NIE WYPADA, bo jestem dziewczyną... Wręcz przeciwnie! DODAWAŁ SKRZYDEŁ! Tato kochany, DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO, jesteś najlepszym tatą na świecie - napisała Martyna Wojciechowska
Barbara Kurdej-Szatan z tatą Barbara Kurdej-Szatan z tatą Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan

Tatę aktorki fani 'Tańca z Gwiazdami' mogli poznać już wcześniej. Jeden z odcinków tanecznego show, w którym brała udział Basia Kuredj-Szatan, zadedykowano ich najbliższym. Gwiazda wielokrotnie mówiła, jak rodzice są ważni w jej życiu. Aktorka z okazji święta Janusza Kurdeja pokazała zdjęcie z polsatowskiego programu. 

Maja Ostaszewska z tatą Maja Ostaszewska z tatą Instagram/ostaszewskamaja_official

Maja Ostaszewska

Aktorka podzieliła się fotografią w objęciach taty. Jacek Ostaszewski jest nie tylko muzykiem, ale także reżyserem teatralnym. Maja wiele zawdzięcza swojemu ojcu i podziękowała mu za to w mediach społecznościowych. 

Mój tata ukochany. Jacek Ostaszewski. Mądrość, spokój, empatia. Zawsze otwarta głowa i serce. Niezależność w myśleniu, wolność wyobraźni, szczerość. Wspaniały!!! - pisała Maja Ostaszewska na Instagramie. 
Natalia Szroeder z tatą Natalia Szroeder z tatą Instagram/natalia_szroeder

Natalia Szroeder

Wokalistka podzieliła się zdjęciem w towarzystwie uśmiechniętego ojca. W opisie publikacji Natalia Szroeder przekazała, jak ważny jest dla niej tata. 

Moja oaza, mój spokój, mój autorytet i przyjaciel. Mój Tatuś. Jedyny taki w całym wszechświecie. Najwspanialszy.
Katarzyna Zielińska z tatą Katarzyna Zielińska z tatą Instagram/katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska

Gwiazda 'Barw Szczęścia' za pośrednictwem Instagrama wyznała, że ojciec jest jedną z najważniejszych osób w jej życiu. Nie da się zaprzeczyć, że podobieństwo córki do taty jest uderzające!

Kasia Tusk i Donald Tusk Kasia Tusk i Donald Tusk Instagram/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk

Tatę Kasi Tusk nie trzeba nikomu przedstawiać, ale blogerka nie zapomniała o święcie Donalda Tuska. Pochwaliła się archiwalnym zdjęciem z 2016 roku, gdy Kasia razem z ojcem była w Sardynii we Włoszech. 

Piotr Stramowski z tatą Piotr Stramowski z tatą Instagram/piotrstramowski_official

Piotr Stramowski

Aktor często w wywiadach opowiada o związku z Katarzyną Warnkę, a sam w 2019 roku został ojcem. Jednak niechętnie opowiada o swojej rodzinie. Z okazji Dnia Ojca Piotr Stramowski podzielił się zdjęciem w towarzystwie taty i złożył mu życzenia. To niezwykle rzadki widok. 

Lara Gessler z tatą Lara Gessler z tatą Instagram/lara_gessler

Lara Gessler

Właścicielka Pracowni Kulinarnej i cukierni 'Słodki... Słony' zamieściła zdjęcie z tatą, Piotrem Gesslerem. Lara ma świetny kontakt ze swoim tatą, który był drugim mężem Magdy Gessler. To właśnie tata zaraził zarówno mamę jak i córkę miłością do kuchni i gotowania. 

Najlepszy tata na świecie! Człowiek, dzięki któremu, nigdy bez reszty mi nie odbiło. Nauczyciel celebracji codzienności, jakkolwiek skromnej. Moje drugie sumienie. Kocham cię tatuniu - wyznała Lara Gessler na Instagramie.