Festiwal w Cannes został odwołany, ale tych kreacji nie da się zapomnieć. Bella Hadid zaliczyła wpadkę, a Lively i Fonda zawsze olśniewały!

Z powodu ogólnoświatowej pandemii COVID-19 tegoroczny Festiwal Filmowy w Cannes nie odbędzie się. Warto więc przypomnieć najpiękniejsze, a zarazem najodważniejsze kreacje gwiazd z tej imprezy. Na naszej liście nie zabrakło polskich akcentów. Królową jest jedną Blake Lively.
Anja Rubik Anja Rubik AP / East News

Anja Rubik

Anja Rubik to nasza dumna narodowa. Rzeszowianka jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie, co przekłada się na liczne zaproszenia na najważniejsze i największe imprezy w Europie i w Ameryce. Gwiazda z wielką chęcią przybywa w maju do Francji, by wziąć udział w Festiwalu Filmowym w Cannes. Jej kreacje zawsze są szeroko komentowane, a jako modelka może pozwolić sobie nawet na tak kontrowersyjne kreacje jak w zeszłym roku - czarne spodnie i marynarkę, pod którą nie miała bielizny. 

Anja Rubik attends the screening of Lux Aeterna during the 72nd annual Cannes Film Festival on May 18, 2019 in Cannes, France//03HAEDRICHJM_013JMH/1905190535
HAEDRICH/VU/SIPA / HAEDRICH/VU/SIPA/SIPA/East News

Bella Hadid Bella Hadid AP / REUTERS

Bella Hadid

Bella Hadid chodzi z Anją Rubik nie tylko po światowych wybiegach, ale i czerwonym dywanie na festiwalu w Cannes. Modelka nigdy nie zawodzi i chętnie obnaża się przed fotoreporterami. W 2018 roku w czerwonej sukni od Alexandra Vauthiera zaliczyła wpadkę. Rozcięcie po lewej stronie było tak wysokie, że ciągle widać było jej bieliznę. Rok wcześniej z kolei paradowała w jasnej prześwitującej sukni. Zakrywały ją jedynie liczne zdobienia na kreacji.

Bella Hadid na Festiwalu Filmowym w Cannes
EastNews / GIGI IORIO / SPLASH NEWS

Katy Perry Katy Perry East News

Katy Perry

Katy Perry przygotowuje się obecnie do prawdopodobnie najważniejszej roli w życiu, bycia mamą. Piosenkarka, która popularność zyskała w 2008 roku na dobre zagościła w show-biznesie i polubiła brylowanie na salonach. W 2016 roku przybyła do Francji w czerwonej kreacji Marchesa, co w połączeniu z ciemnym makijażem i zaczesanymi do tyłu włosami dało efekt Hiszpanki tańczącej flamenco.

Eva Longoria Eva Longoria Joel C Ryan / Joel C Ryan/Invision/AP

Eva Longoria

Na czerwonym dywanie zeszłorocznego festiwalu błyszczała Eva Longoria. Aktorka zachwyciła w kreacji od Alberty Ferretti. Fotoreporterzy i zgromadzeni goście nie mogli oderwać od niej wzroku. Tutaj zgadzało się wszystko. Począwszy od fryzury i makijażu, a skończywszy na długości sukienki.

Actress Eva Longoria poses for photographers upon arrival at the opening ceremony and the premiere of the film 'The Dead Don't Die' at the 72nd international film festival, Cannes, southern France, Tuesday, May 14, 2019. (Photo by Joel C Ryan/Invision/AP)
Joel C Ryan, Agencja Gazeta

Blake Lively Blake Lively Ap

Blake Lively

Cóż, moglibyśmy opisywać każdą kolejną stylizację Blake Lively, ale po co... Aktorka w każdej wyglądała po prostu fenomenalnie!

Blake Lively
ERIC GAILLARD/REUTERS

Grażyna Torbicka w Cannes Grażyna Torbicka w Cannes (C) Radoslaw NAWROCKI 2019 @Radziul for L'Oreal Paris / 2019 Radoslaw NAWROCKI @Radziul

Grażyna Torbicka

Kolejnym polskim akcentem, który od lat pojawia się na Filmowym Festiwalu w Cannes, jest Grażyna Torbicka. O jej stylizacjach możemy powiedzieć jedno: szyk, klasa i styl.

Grażyna Torbicka na Festiwalu Filmowym w Cannes
Materiały prasowe L'Oréal Paris

Angelina Jolie i Brad Pitt Angelina Jolie i Brad Pitt Bulls

Angelina Jolie, Brad Pitt

Czerwony dywan w Cannes w 2008 roku należal do Angeliny Jolie. Aktorka była wtedy bowiem w bliźniaczej ciąży. Wszystkie obiektywy i oczy zwrócone były w jej stronę. Zielona sukienka na ramiączka pięknie podkreśliła jej zaokrąglony brzuch. Dwa miesiące później na świat przyszedł syn, Knox Leon i córka, Vivienne Marchelin.


EastNews

Jane Fonda Jane Fonda AP/ ERIC GAILLARD / REUTERS / REUTERS

Jane Fonda

Stałą bywalczynią Filmowego Festiwalu w Cannes jest także Jane Fonda. Amerykańska aktorka, która w grudniu skończy 83 lata, uwielbia bawić się modą, co widać. Nie każdemu to wychodzi. Jej jak najbardziej!

Actress Jane Fonda poses for photographers as she arrives for the screening of the film Inside Llewyn Davis at the 66th international film festival, in Cannes, southern France, Sunday, May 19, 2013. (Photo by Joel Ryan/Invision/AP)
Agencja Gazeta

Więcej o:
Skomentuj:
Festiwal w Cannes został odwołany, ale tych kreacji nie da się zapomnieć. Bella Hadid zaliczyła wpadkę, a Lively i Fonda zawsze olśniewały!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX