Pamiętacie Rebekę Black? Jej piosenkę "Friday" obśmiał cały świat. 9 lat później wygląda zupełnie inaczej i głośno mówi o depresji

Rebecca Black zadebiutowała w 2011 roku niezbyt udaną piosenką "Friday", lecz przez ostatnie 9 lat wokalistka przeszła metamorfozę na wielu polach. Wyszła z depresji, świetnie śpiewa i jeszcze lepiej wygląda.
Rebecca Black Rebecca Black Youtube.com/rebecca

"Friday"

Cofnijmy się do 2011 roku. To właśnie wtedy nastoletnia wówczas Rebecca Black wypuściła do sieci piosenkę o nieskomplikowanym tytule "Friday". Promował ją dość osobliwy teledysk, który z miejsca stał się viralem. Piosenka wpadała w ucho, ale nie była hitem dyskotek. Przeciwnie, na Rebekę spadła fala hejtu. Internauci zarzucali jej brak talentu, a niektórzy nawet życzyli śmierci.

Rebecca Black Rebecca Black screen z Twittera @MsRebeccaBlack, Rebecca Black

Rebecca Black dziś

O Rebecce słuch szybko zaginął. Okazuje się jednak, że krytyka po "Friday" mocno odbiła się na jej kondycji psychicznej. 22-letnia dziś wokalistka wrzuciła ostatnio do sieci emocjonujący wpis, w którym opisała swoje problemy.

Chciałabym cofnąć czas i porozmawiać z 13-letnią mną, która była tak przeraźliwie zawstydzona i bała się świata. Z 15-letnią mną, która nie miała nikogo, z kim mogłabym porozmawiać o swojej depresji. Z 19-letnią mną, z którą żaden producent muzyczny i autor tekstów nie chciał współpracować. A nawet ze mną sprzed kilku dni, kiedy brzydziłam się swoim widokiem w lustrze - napisała Rebecca na Twitterze.
Rebecca Black Rebecca Black Instagram @msrebeccablack

Nowe podejście do życia

Trudne doświadczenia sprawiły, że Rebecca Black stała się mądrzejsza i bardziej świadoma. Zaowocowały też nowym spojrzeniem i podejściem do życia:

Staram się pamiętać, że każdy nowy dzień jest okazją do zmiany i rozwoju. Nie definiują nas nasze pojedyncze wybory czy rzeczy. Czas leczy rany, a życie to ciągły proces - podsumowała Rebecca.
Rebecca Black Rebecca Black Instagram @msrebeccablack

Nowy wygląd

Widać, że wraz z wiekiem i przebytymi doświadczeniami piosenkarka przeszła spektakularną metamorfozę także związaną z wyglądem. Od czasu debiutu Rebecca Black wyraźnie wypiękniała. 

Rebecca Black Rebecca Black Instagram @msrebeccablack

Nie dziewczynka, lecz piękna kobieta

Z trzynastoletniej dziewczynki stała się prawdziwą kobietą. Udało jej się schudnąć, zmieniła również fryzurę. Lepiej prezentują się także jej codzienne stylizacje.

Rebecca Black Rebecca Black Instagram @msrebeccablack

Rebecca Black zachwyca głosem

Od czasu debiutu zmienił się również śpiew wokalistki. Widać, że przez dziewięć lat ciężko pracowała, by teraz swym głosem zachwycać. Ostatnio wystąpiła w drugiej edycji programu "The Four: Battle for Stardom". Wykonana przez Rebekę piosenka zachwyciła zarówno publiczność, jak i jury.

Rebecca Black Rebecca Black Instagram @msrebeccablack

Fani zachwyceni Rebeccą

Metamorfozę, jaką Rebecca Black przeszła na wszystkich polach, doceniają internauci. W komentarzach na Instagramie porównują ją do bogini i dziękują, że zdecydowała się opowiedzieć o swojej trudnej drodze.

Niech Bóg cię błogosławi, piękna duszo!
Cudowna! Jak bogini!
Zastanawiałem się, co może przeciwdziałać destrukcyjnej sile, którą są internetowi trolle. Teraz wiem - to ludzie tacy jak Ty! (...) Jesteś moją bohaterką. Gratuluję, że pokazujesz drogę do prawdziwej siły - współczucia, empatii i wybaczenia.
Rebecca Black Rebecca Black Instagram @msrebeccablack

Podziwiamy!

Bardzo się cieszymy, że Rebecca Black miała odwagę opowiedzieć o swoich trudnych doświadczeniach. Jej słowa mogą być przestrogą i wsparciem dla innych młodych osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze show biznesem, a także zmagają się z hejtem w sieci.

Rebecce życzymy zdrowia i samych sukcesów!

Więcej o: