Sara z 4. edycji "Rolnika" bardzo się zmieniła. Nie tylko ma inną fryzurę, ale także i figurę. "Jestem starsza o rok, przybyło kilka kilogramów"

W 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" Sara walczyła o serce Karola. Pomimo tego, że od emisji odcinków z jej udziałem minęły już prawie 2 lata, to widzowie dalej są ciekawi, co u niej słychać. Okazuje się, że 29-latka nieco się od tamtej pory zmieniła.
Karol, uczestnik 4. edycji programu 'Rolnik szuka żony' Karol, uczestnik 4. edycji programu 'Rolnik szuka żony' Materiały prasowe / TVP

Karol szuka żony

4. edycja programu "Rolnik szuka żony" była chyba najbardziej kontrowersyjna. Widzów najbardziej oburzyło zachowanie jednego z rolników, Piotra, który nie był zainteresowany żadną z zaproszonych do domu kandydatek i poprosił o możliwość pojawienia się w programie Kasi, która wcześniej wstydziła się kamer. Na szczęście ich uczucie okazało się trwałe, a po zakończeniu nagrań wzięli ślub i doczekali się syna.

Sporo negatywnych emocji wywołał także Karol, o serce którego walczyły m.in. Sara i Justyna. Pomimo tego, że każdej z nich robił nadzieje, nie wybrał żadnej z zaproszonych uczestniczek.

'Rolnik szuka żony'
screen/Facebook/JustynazRolnika

Okazało się wtedy, że jego serce zdobyła Jagoda, która wysłała wcześniej do niego list. Niestety, ich związek nie przetrwał.


Facebook.com/ rolnikszukazony

Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony Screen z TVP1

"Rolnik szuka żony"

Karol naraził się widzom, gdyż był niestały w uczuciach. Najpierw adorował Justynę, ale szybko z niej zrezygnował. Zainteresowaniem zaczął darzyć Sarę. Wybrali się nawet na randkę, podczas której się przytulali i całowali. Wiele wskazywało wtedy, że to właśnie ją wybierze rolnik.

Zobacz: Karol z "Rolnika..." wprowadził nową kandydatkę. Widzowie nie mają litości: Zakocha się nawet w kartce papieru, żyje chwilą

Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony Screen z TVP1

Sara - stracone nadzieje na miłość z Karolem

Ich relacje zmieniły się chwilę przed momentem podjęcia decyzji przez rolnika. Okazało się, że po nocnej imprezie Sara uległa niegroźnemu wypadkowi. Przed kamerami zarzucała Karolowi, że się nią wtedy nie zainteresował i nie przyjechał do niej do szpitala. Mężczyzna wtedy zaczął dostrzegać, że uczestniczka jest inna, niż myślał.

Byłem przekonany do Sary, jednak pod koniec programu, kiedy zacząłem zauważać, że Sara robi to wszystko trochę na pokaz, dla show, to wtedy już wiedziałem, że nie wybiorę żadnej i taką podjąłem decyzję - powiedział w jednym z wywiadów.
Sara z programu 'Rolnik szuka żony' Sara z programu 'Rolnik szuka żony' instagram.com/saritka_sz/

Przyjaźń między dziewczynami

Wspólne przeżycia zbliżyły do siebie Sarę i Justynę, które zaprzyjaźniły się po zakończeniu nagrań. Chętnie dodawały wspólne zdjęcia i pokazywały, jak spędzają razem czas. Obie stały się wtedy też bardzo aktywne w mediach. Na profilu Sary pojawiało się wiele jej zdjęć, nie zabrakło nawet ujęć w bikini. 


instagram.com/saritka_sz/

Sara z 'Rolnika...' Sara z 'Rolnika...' Instagram.com/ saritka_sz

Sara z "Rolnika..." aktualnie

Kilka dni temu Sara świętowała 29 lat. Nie ukrywa, że jest szczęśliwa i ma ostatnio dość intensywny czas.

Reasumując, sezon imprez okolicznościowych (tych związanych z moją osobą) zakończony. Zyski są takie, że poznałam wielu cudownych ludzi, zobaczyłam wiele cudownych miejsc, a w sercu i pamięci mam wiele pięknych wspomnień - zaczęła wpis na Instagramie.

Dodała też, co się u niej zmieniło:

Straty, hmm no cóż: jestem starsza o rok (już od prawie miesiąca), no i przybyło kilka kg (no właśnie, a Sycylia już za 2 tygodnie), chyba nie zdążę z tą formą. Ale i tak jest cudnie - dodała.

Co prawda my nie widzimy tych dodatkowych kilogramów, ale nie da się nie zauważyć, że zaczęła eksperymentować z włosami i zmieniła kolor.

Rolnik szuka żony
Instagram.com/ saritka_sz

Rolnik szuka żony
Instagram.com/ saritka_sz

Sara z 'Rolnika...' Sara z 'Rolnika...' Instagram.com/ saritka_sz

Sara z "Rolnika..." aktualnie

Sara dalej ma spore grono fanów. Zostawiają oni pod jej zdjęciami wiele miłych słów:

Jesteś tak samo cudowna, piękna i roześmiana jak zawsze.
Pięknie wyglądasz.
Sara, śliczna jesteś i cudownie wyglądasz - komplementują.

Myślicie, że Karol powinien żałować, że jej jednak nie wybrał?

Rolnik szuka żony
Instagram.com/ saritka_sz