Leonardo DiCaprio ma nową dziewczynę. Niby bez zaskoczeń: to 25-letnia modelka. Ale jest wyjątkowa. "Gdy weszła, szczęki opadły nam na podłogę"

Kelly Rohrbach spotyka się z Leonardo DiCaprio od kwietnia. Nowa miłość aktora to 25-letnia modelka i aktorka. Pojawiła się u boku Leo na gali jego fundacji charytatywnej w Saint Tropez. Dokładnie rok wcześniej dokładnie w tym samym miejscu i w tej samej roli znalazła się była partnerka DiCaprio, Toni Garrn. Jest jednak duża szansa, że Rohrbach usidli filmowego "Wilka z Wall Street" na dłużej niż poprzedniczka.
Kelly Rohrbach w St Tropez Kelly Rohrbach w St Tropez Bulls

Gala w St. Tropez

Kelly Rohrbach zeszła na francuski brzeg z jachtu Leonardo DiCaprio w koronkowej sukni z metką Roberto Cavalli. Modelka dołączyła do grona blond piękności widywanych od lat u boku hollywoodzkiego gwiazdora.

Impreza w Saint Tropez, druga gala fundacji nazwanej imieniem aktora, przyciągnęła do wakacyjnego kurortu potężne grono sław i bliskich przyjaciół Leo, m.in. Sylvestra Stallone z rodziną, Eltona Johna, Adriena Brody, Orlando Blooma, Kate Hudson, Goldie Hawn, Naomi Campbell, Joan Collins i Irinę Shayk.

Obiektywy fotoreporterów zwrócone były przede wszystkim na Kelly. I nie bez powodu.

 

Kelly RohrbachBulls

Kelly RohrbachBulls


 

He was clearly visible thanks to his trademark bushy beard and man bun, which looked slightly at odds with his smart outfit.

Leo - via his self-titled charity - recently made a very generous $15million donation to environmental causes, in order to help empower activists and organizations fighting to protect the planet.

And his second annual foundation auction, held a year to the day from his debut event, saw the stars arrive in droves as they prepared to raise even more substantial amounts of cash for good causes.

He clearly had business on his mind as he stepped across the deck at the port while arriving at his own party, deeply involved with his phone, not looking ahead of him as he was completely engrossed.

Other famous faces arriving at the bash included Leo's close friends Orlando Bloom and Michelle Rodriguez, as well as actress Nina Dobrev, and Swedish model Victoria Silvstedt.Read more: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3171530/Leo-DiCaprio-s-new-girl-Kelly-Rohrbach-turns-heads-lace-dress-gala-12-months-lookalike-ex-Toni-Garrn-did-same.html#ixzz3giRdThjC
Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook
Kelly Rohrbach Kelly Rohrbach Yu Tsai/Sports Illustrated

Przełom w karierze

Kelly Rohrbach trafiła w tym roku do "Sports Illustrated". Jej zdjęcia ukazały się w słynnym corocznym wydaniu z rozbieranymi fotografiami sportowców (Kelly grała zawodowo w golfa).

Gdy weszła do naszego biura, szczęki opadły nam na podłogę - wspomina w rozmowie z "New York Post" wydawca magazynu, MJ Day.

Miała na sobie biały top i jeansy, ale wyróżniała się mocno na tle setek innych modelek przechodzących ten sam próg.

Miała tę iskrę. Genialnie się z nią rozmawia. Gdy jest koło ciebie - po prostu wciąga. Wypełnia swoją osobowością każde pomieszczenie, do którego wchodzi.

Sesja w "Sports Illustrated" mocniej uchyliła jej drzwi do innych zleceń. Wkrótce zagościła również na okładkach francuskiego wydania "Elle" oraz luksusowego magazynu o modzie "Jalouse".

kelly rohrbachSports Illustrated Swimsuit Edition 2015

Kelly Rohrbach Kelly Rohrbach Bulls

Na wybiegu

Tak Kelly Rohrbach wyglądała na tegorocznym pokazie Beach Bunny podczas tygodnia mody Mercedes-Benz Fashion Week Swim 2015 na Florydzie.

Choć zawodowo prezentuje kostiumy kąpielowe, najważniejsze miejsce w jej szafie zajmuje skórzana spódnica od Zary. Lubi więc ubranie niezbyt drogie, ale szalenie kobiece i seksowne.

 

Kelly RohrbachInstagram.com/kellyrohrbach/

Kelly Rohrbach w Galore Magazine Kelly Rohrbach w Galore Magazine Galore Magazine

Pierwsza okładka

Pierwsze pismo, które umieściło jej zdjęcie na swojej okładce to magazyn "Galore". We wrześniowym wydaniu czasopisma z 2014 roku tak o niej pisano:

Musicie mieć baczne oko na tę początkującą piękność. Sami wypatrzyliśmy ją na pokazie Beach Bunny w Miami i po prostu musieliśmy ją mieć na naszej okładce.
Kelly Rohrbach Kelly Rohrbach STORMS MEDIA GROUP/Bulls

Z uczelni do agencji modelek

Po teatrologii na prestiżowej uczelni Georgetown University zaczęła zawodowo grać w golfa. Do Los Angeles przeniosła się z myślą, że zostanie aktorką. Po kilku rolach w telewizji (m.in. w "Dwóch i pół") spróbowała sił jako modelka w agencji IMG.

Kelly Rohrbach w Look Book Rise City Kelly Rohrbach w Look Book Rise City Look Book Rise City

Rosnący dorobek

Kelly ma za sobą kampanie m.in. dla GAP, katalogu kostiumów kąpielowych Rise City. Wywiady przeprowadzały z nią m.in. "Haarper's Baazar" i "Glamour".

Na zdjęciach powyżej w kostiumach kąpielowych Rise City.

Kelly Rohrbach w Look Book Rise City Kelly Rohrbach w Look Book Rise City Look Book Rise City

Idolki z dzieciństwa

W jednym z wywiadów Kelly przyznała, że cieszy ją zazębianie się świata mody i przemysłu rozrywki. Dzięki temu ona, początkująca aktorka z dyplomem z teatrologii, swobodnie odnajduje się w świecie mody i kina.

Przyznaje, że jej idolkami są supermodelki z lat 90., które szybko wymienia po imieniu: "Cindy, Claudia, Stephanie, Christy, Linda, Naomi".

Kelly Rohrbach Kelly Rohrbach Instagram.com/kellyrohrbach

Dziewczyna ze wsi

Dorastała na farmie w Connecticut jako jedna z pięciorga rodzeństwa. Nosiła się jak chłopczyca i wkurzało ją, że tata - zapalony golfista - zamęcza ją treningami. Po latach woli wbijać piłkę do dołka od siedzenia na siłowni. Kocha surfing, bieganie i wszystko, co stworzy szwedzka projektantka Teotoki. Do tego biżuteria, najlepiej od Dannijo.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.