Dawno tyle nie zdradziła. Doda w 'Gali' o przyrodniej siostrze, dzieciach, swoim FACECIE i... Co za niespodzianka!

Czego jeszcze dowiemy się z tekstu? Że nie pozwoli skrzywdzić swojej rodziny, a swoją wrażliwość udowadnia w sytuacjach granicznych, na przykład takich jak... choroba jej byłego chłopaka, Nergala. I to właśnie fragmenty o związku z muzykiem są największym zaskoczeniem tej rozmowy.
Nergal, Doda, Nergal, Doda, Kapid

Nergal

Kiedy w 2010 roku Nergal, ówczesny chłopak Dody zachorował na białaczkę, wokalistka mocno zaangażowała się w pomoc dla niego. Temat Nergala w wywiadzie Dody dla "Gali" wydawał się odległy, tym bardziej, że dziennikarka o to nie pytała. Doda sama, niewywoływana, przy okazji odpowiedzi na pytanie o wrażliwość, wspomniała o byłym narzeczonym.

Nie sądziłam, że jesteś taka wrażliwa. Myślałam, że w show-biznesie wszystkie chwyty są dozwolone - powiedziała dziennikarka.
Dla mnie są jakieś granice - rodzina, choroba, śmierć. Szydzenie z tego jest nieludzkie i mówię tu stanowcze "nie". A jeśli chodzi o tę moją delikatną stronę, to pokazałam ją chociażby wtedy, kiedy Adam zachorował.

Potem, mimo że dziennikarka nie podtrzymała tego wątku, Doda wracała do tematu Darskiego.

Czasem jestem zwyczajna. I jako zwyczajna dziewczyna poprosiłam o pomoc dla Adama. Taki czysty odruch serca.

Po raz trzeci Nargal został wspomniany przy okazji rozmowy o przebaczaniu.

Zrozumiałam, że przyjmowanie przeprosin jest ważne. I żyje mi się dużo lżej, odkąd nauczyłam się wybaczać. Mam bardzo dobre kontakty z moimi byłymi chłopakami, poza Adamem. Pogodziłam się ze wszystkimi. A na Adama pewnie też przyjdzie czas. Ale nie teraz.
A czego najbardziej nie możesz mu wybaczyć? - zapytała dziennikarka.
Tego, że nie powiedział mi prawdy. Nie wracajmy do tego.

Doda i Nargal byli parą od 2009 roku. Już w 2010 roku na palcu wokalistki pojawił się pierścionek zaręczynowy. W sierpniu 2010 roku u muzyka zdiagnozowano białaczkę. Po tym jak Nergal wygrał walkę z rakiem, rozstał się z wokalistką w 2011 roku. Od tej pory para pozostaje skonfliktowana. Oliwy do ognia dolała autobiografia, w której Darski opisał związek i rozstanie z wokalistką (Zobacz:Nergal ostro rozprawia się z Dodą w swojej książce: Na początku widziałem słodką i wspaniałą kobietę, ale z czasem...).

Nergal i Dodafotek/Reporter

Doda Doda Gala

Rodzina

W najnowszym numerze "Gali" Doda, która w tym roku obchodzi 30. urodziny, podsumowuje swoje dotychczasowe życie. Mówi o rodzinie, które wagę w swoim życiu zrozumiała i o swojej gotowości, żeby bronić rodziców przed ingerencją świata show-biznesu. Oczywiście wątek został też poruszony wątek konfliktu z Agnieszką Szulim, który obecnie ma finał w sądzie (zobacz: "Mama do tej pory cierpi". Ruszył proces rodziców Dody przeciwko Szulim. Mamy zdjęcia z sądu).

Zdałam sobie sprawę, po latach, że jednak rodzina jest dla mnie najważniejsza. Tak zostałam wychowana, tak też dobieram sobie przyjaciół - żeby dla nich również to była wielka wartość - mówiła wokalistka.

Swojej rodziny gotowa była bronić nawet w sądzie.

Chciałam zadbać o mamę. Nie mogłam pozwolić na krzywdzenie jej. Ona też ma emocje, jest wrażliwa i ja chciałam ją chronić. Nie pozwolę ranić mojej rodziny. Jestem w stanie wziąć na siebie wszystkie rzeczy związane z ciemną stroną bycia w show-biznesie, bo taką sobie drogę wybrałam, natomiast moi rodzice nie mogą płacić tej ceny, nie są przecież osobami publicznymi. Ich życie intymne jest ich prywatną sprawą. Nie trzeba być Dodą, żeby chcieć bronić swojej rodziny.

W pytaniach o rodzinę nie mogło zabraknąć pytania o siostrę przyrodnią.

Rodzina to osoby, z którymi wiążą cię bezinteresowne relacje, z którymi się wychowujesz, które za tobą skoczą w ogień, jak ty za nimi. A nie osoby, z którymi łączy was tylko DNA. Mam też wielek kuzynek, kuzynów. Moja rodzina jest duża i już przestańmy o tym mówić - zamknęła wątek Doda.

doda,wanda rabczewska, paweł rabczewskiKapif

Doda Doda Instagram.com

Chłopak

Wygląda na to, że Doda uczy się na błędach. Już kilka razy powiedziała, że nie zamierza zbyt wiele zdradzać, jeśli chodzi o jej życie uczuciowe. Mówiła, że ciężko jest utrzymać w szczęściu medialny związek. Widocznie mocno wzięła sobie to postanowienie do serca, bo mimo, że w najnowszej "Gali" mówi o tym, że nie jest już sama, to nie zdradza zbyt wiele na temat swojej nowej miłości. Gwiazda pierwszy raz wspomniała o nowym chłopaku, gdy mówiła o swojej nowej pasji, jaką jest gotowanie.

Dla kogo gotujesz?
Jeśli mam powiedzieć prawdę, to dla wszystkich moich przyjaciół, którzy mnie w tej kwestii wykorzystują. Trochę rzadziej gotuje dla swojego chłopaka, bo uważam, że facet czasami powinieńn się wykazać- czytamy w Gali.
Opowiesz o swoim chłopaku?- dopytała dziennikarka.
Nie. Już wiem, że za często mówiłam o poprzednich.

Doda wielokrotnie podkreślała już, że nie zamierza mieć dzieci. Jak się jednak okazuje, jedyną osobą, która może ją skłonić do zmiany postawy jest właśnie jej chłopak.

Będę miała dużo dzieci swoich przyjaciół (...) Człowiek nic nie zabiera ze sobą z tego świata. Może jeszcze mi się to zmieni, kiedy poznam tego jedynego...

Gwiazda często mówiła, że nie jest przyzwyczajona do życia jako singielka i że szuka dla siebie mężczyzny. Wygląda na to, że nowa miłość ją zaskoczyła.

Gdybym nie odrzucała tylu projektów, bo mój honor mi na nie nie pozwala - teraz pewnie bym latała własnymi jetami. Podobnie jest z miłością - jak na nią nie czekasz, to właśnie do ciebie przychodzi.

Od pewnego czasu na Instagramie Dody pojawiają się zdjęcia wskazujące na to, że faktycznie z kimś się spotyka. Sami już od jakiegoś czasu podejrzewaliśmy, że coś jest na rzeczy (Zobacz: Doda zakochała się i ma nowego faceta?! Znaleźliśmy na to 4 DOWODY).

DodaInstagram.com

Więcej o:
Komentarze (11)
Dawno tyle nie zdradziła. Doda w 'Gali' o przyrodniej siostrze, dzieciach, swoim FACECIE i... Co za niespodzianka!
Zaloguj się
 • morgana50

  Oceniono 56 razy 44

  oooj, lodzi baaardzo zależy na ociepleniu wizerunku na udowodnieniu światu, że jest "ciepłym dobrym człowiekiem, kochającym ludzi, kimś kto nie szydzi a pomaga ludziom" !! gdy lodzi pali się grunt pod nogami, to plecie jak Piekarski na mękach !!! aż żal słuchać !! może jakaś gimbaza uwierzy w tą relację i znów będzie miała fanów, a o to w sumie chodzi, no nie ;))

 • forfiter_jr

  Oceniono 41 razy 33

  Dalej te bzdury wałkujecie?

 • bowke

  Oceniono 39 razy 31

  To sie rozgadała! Tyle gada o wybaczaniu a Darskiemu wciąż nie może odpuścić. W kółko o nim gada.

 • morgana50

  Oceniono 47 razy 25

  lodzi wpojono BŁĘDNĄ definicję rodziny !!! podstawowa sprawa to 'genetyka' i powiązania krwi !! i jeśli ktoś twierdzi, że siostra z innej matki NIE JEST RODZINĄ to tylko wystawia świadectwo swojej wiedzy i inteligencji !! nawet określenie "dalsza rodzina" dotyczy pokoleń, które dzielą poszczególnych członków rodziny!! lodzia jedynie może powiedzieć, że nie akceptuje jakiejś (SPOREJ bo połowy rodziny) części rodziny!! mówienie zaś o NIEWYGODNYCH SPRAWACH związanych z rodziną nie jest SZYDZENIEM !!! kto tą lodzię uczył, że podstawowych definicji nie zna - a może tworzy alternatywną rzeczywistość ?!? a ileż prostsze życie miałaby lodzia, gdyby jej rodzice w pewnym okresie swojego życia przestrzegali zasad moralnych i nie byli tacy rozwięźli seksualnie ( to jest stwierdzenie ogólnie znanych faktów, nie szydzenie, panno lodziu ) !!!

 • pannamigootka

  Oceniono 28 razy 20

  Szydzenie z rodziny jest nieludzkie.. no prawda,pan Tymochowicz, coś może o tym powiedzieć

 • te_cafe

  Oceniono 25 razy 15

  Najwyższy czas na kolejną aferę , chorzowska się już nam znudziła.

 • tasartir85

  Oceniono 23 razy 13

  wszystko dla rozgłosu.... pusta kobita...

 • twaenergia

  Oceniono 2 razy 2

  fantastyczna DODA <3

 • koja

  Oceniono 8 razy 2

  Puk puk jest tam ktoś w tym Plotku?K zjedliście w słowie Agnieszka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX