Księżna Kate pierwszy raz od porodu bez księcia Williama. Przypadkiem odsłoniła BRZUCH

Księżna Kate po raz pierwszy od urodzenia księcia George'a pokazała się publicznie bez swojego męża, księcia Williama. Kate wzięła udział w akcji charytatywnej fundacji SportsAid.
Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Księżna Kate porzuciła dziś rano obowiązki mamy, aby spotkać się z młodymi atletami oraz ich rodzicami na warsztatach edukacyjnych fundacji charytatywnej SportsAid. Księżna była w świetnym humorze, który może zaprzeczać doniesieniom brytyjskich mediów o jej depresji (Zobacz: Księżna Kate cierpi na DEPRESJĘ POPORODOWĄ? "Przechodzi przez piekło").

Kate zmierzyła się z młodymi sportowcami i zagrała z nimi w siatkówkę. Dała radę to zrobić w butach na 13 centymetrowych koturnach marki Russell & Bromley. Zobaczcie sami, jak wyglądała na boisku.

Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Początkowo Kate odmawiała.

Chciałabym spróbować, ale założyłam nieodpowiednie buty - mówiła.

Po chwili jednak zmieniła zdanie i spróbowała swoich sił na boisku. Podczas jednego z wyskoków bluzka księżnej podwinęła się do góry. Wszyscy mogli ujrzeć wtedy je płaski brzuch. Po ciążowych krągłościach nie został już nawet ślad!

Księżna KateAP

Księżna KateAP

Księżna KateAP

Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Księżna szybko zorientowała się z małej wpadki i poprawiła bluzkę.

Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Kate rozmawiała z młodymi sportowcami, obejrzała również kilka rozgrywek i meczy m.in. siatkówki, badmintona, szermierki czy koszykówki na wózkach.

Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Kate pokazywała się już po porodzie dwa razy, jednak zawsze towarzyszył jej William. Teraz chce udowodnić, że może pogodzić bycie świeżo upieczoną mamą i obowiązki członka rodziny królewskiej.

Kate jest bardzo oddaną matką, jednak czuje się już gotować, by nadal czynnie wspierać fundacje charytatywne i pojawi się jeszcze na kilku imprezach przed świętami Bożego Narodzenia - zdradziła osoba z otoczenia księżnej w rozmowie z Mirror.co.uk.

 

Księżna KateAP

Więcej o: