U Justyny Steczkowskiej brzuszek coraz większy! Jak się prezentowała w ostatnim odcinku "The Voice of Poland?"

Justyna Steczkowska w długiej czerwonej sukni oceniała wczoraj uczestników "The Voice of Poland".
Justyna Steczkowska Justyna Steczkowska REPORTER/fot.Jankowski/EastNews

Justyna Steczkowska w luźnej sukni

Jurorka w drugim odcinku półfinałowym "The Voice of Poland" założyła długą, luźną czerwoną suknię, która mocno podkreślała jasną karnację i kruczoczarne włosy piosenkarki. W stylizacji pojawił się również motyw orientalny, w postaci małego diamencika na czole. Szeroka suknia szczelnie zasłaniała zarys jej ciała, szczególnie w okolicach brzucha...

Justyna Steczkowska Justyna Steczkowska REPORTER/fot.Jankowski/REPORTER

Promienna Justyna Steczkowska

Utalentowana artystka ma na swoim koncie 13 studyjnych albumów i od 15 lat jest wciąż obecna na polskiej scenie muzycznej. Jak na 40 lat wygląda rewelacyjnie! Steczkowska może pochwalić się bardzo zgrabną sylwetką, dlaczego więc, założyła na siebie tak "workowatą" suknię? Mamy nadzieję, że piosenkarka nie będzie ukrywać swojego brzuszka aż do do końca ciąży.

04.05.2013 Warszawa  The Voice Of Poland - 2 odcinek polfinalowy  N/Z: Justyna Steczkowska  fot. Adam Jankowski/REPORTERREPORTER/fot.Jankowski/REPORTER

Justyna Steczkowska Justyna Steczkowska REPORTER/fot.Jankowski/REPORTER

Może tym razem będzie córeczka

Znajoma Steczkowskiej uchyliła w magazynie "Party" rąbka tajemnicy, co do płci dziecka. Wokalistka ma spodziewać się dziewczynki. Podobno bliskim przyjaciołom znane jest już nawet imię, jakie będzie nosić córka gwiazdy.

Malutka będzie nazywać się Helenka. O takim imieniu marzy szczęśliwy tata, Maciej. A ponieważ to Justyna wybrała imiona dla synów to teraz jego kolej - donosi w "Party" znajoma Steczkowskiej.

Jesteśmy przekonani, że jeśli urodziłaby się córka, nie tylko mąż Steczkowskiej, Maciej Myszkowski byłby szczęśliwy. Synowie pary, 13-letnio Leon i 8-letni Stanisław byliby na pewno zachwyceni!

steczkowskagazeta,pl

Justyna Steczkowska Justyna Steczkowska REPORTER/fot.Jankowski/REPORTER

Wzruszenie

A jak Wam się podoba kreacja Steczkowskiej? Uważacie, że powinna trzymać się luźniejszych kreacji? A może wolelibyście zobaczyć ją w czymś bardziej przylegającym?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.