Kołakowska miesiąc po porodzie pojawiła się na planie serialu. Zobacz, jak wygląda

17 lutego na świat przyszedł syn modelki i Tomasza Karolaka, Leon. Świeżo upieczona mama wraca do formy w prawdziwie ekspresowym tempie. Pojawiła się na planie serialu "Rodzinka.pl".

Jak nastolatka

Viola Kołakowska zachwyca swoją figurą. Na planie "Rodzinki.pl" pojawiła się w młodzieżowej stylizacji. Obcisła bluzka i wzorzyste leginsy podkreślają szczupłą sylwetkę 36-letniej byłej modelki. Po ciążowych kilogramach nie ma ani śladu.

Szybki powrót do formy

Viola Kołakowska na planie pojawiła się niecały miesiąc po porodzie. Tym samym dołączyła do rekordzistek takich jak Agnieszka Popielewicz, Natasza Urbańska czy Sonia Bohosiewicz, które szybko wróciły do pracy po urodzeniu dziecka.

Ciąża

Tak Viola wyglądała w czwartym miesiącu ciąży.

Viola KołakowskaKAPIF

Viola Kołakowska

Z Tomaszem Karolakiem tworzą, jak sami mówią, "parę-nie parę". Oprócz miesięcznego Leona mają jeszcze 6-letnią córkę Lenę. Aktor nigdy nie ukrywał, że to Viola Kołakowska wychowuje dzieci.

To, co mi się podoba, to jest właśnie to, że Violka powiedziała: OK, ty pracuj, a ja będę wychowywała dzieci. Oczywiście, czasami ma też swoje zajęcia zawodowe, ale dla mnie ideałem jest, by zajęła się dziećmi - powiedział w wywiadzie dla "Gali".

Kołakowska zaakceptowała taki stan rzeczy:

Inaczej to sobie wszystko wyobrażałam. Miałam inne wyobrażenia o związku. Ale ostatnio mi się wszystko przedefiniowało. Musiałam nauczyć się być sama. Zrozumiałam, że ostatecznie człowiek zawsze jest sam. Wykonałam dużą pracę przede wszystkim nad sobą. (...) Mimo niego (Tomasza Karolaka - przyp. red.) bywam szczęśliwa. Moje szczęście to chwile, momenty.
Więcej o: