Bez nich nie ma imprezy! Zobacz, kto w 2012 roku bywał najwięcej

Ci celebryci zgodziliby się ze stwierdzeniem,  że "nic tak nie cieszy, jak błysk fleszy". W mijającym roku pojawiali się na większości imprez. Zobacz, kto był największym lansiarzem.

Maja Sablewska

O Mai Sablewskiej-menadżerce i Mai Sablewskiej-jurorce zrobiło się ostatnio cicho. Dlaczego? Otóż okazało się, że Maja postawiła na rozwój w branży modowej! Jako znawca tematu, nie opuszcza żadnego pokazu i imprezy związanej z show-biznesem. Czyżby hołdowała staremu powiedzeniu, że jak nie drzwiami, to oknem?

Maja SablewskaH&M/Kapif

Maja SablewskaPremiera torebki Plicha/Kapif

Maja Sablewska i Wojciech MazolewskiPremiera magazynu "Grazia"/Kapif

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski na pokazie Rodrigo De La GarzaPokaz mody Rodrigo De La Garza/Kapif

Honey

Honorata Skarbek pretenduje do miana ikony mody nastolatek. Taki tytuł to wielkie wyróżnienie, dlatego też Honey robi co może, aby go nie stracić. Wokalistka i celebrytka nie opuszcza żadnego modowego wydarzenia, obdarzając wdzięcznym uśmiechem podążających za nią fotoreporterów.

26.10.2012 Lodz ul. Tymienieckiego VII edycja Fashionphilosophy Fashion Week Poland .  Nz: HOney Honorata Skrabek MICHAL TULINSKI/FORUM Forum/pokaz wiosna-lato Łukasza Jemioła

Honeypokaz H&M/Kapif

Honey nie zabrakło również na muzycznych wydarzeniach, nie tylko takich jak koncert Madonny czy zespołu Hurts. To akurat wcale nas nie dziwi, wszak dobrze jest podejrzeć warsztat kolegów po fachu.

HoneyWBF

18 urodziny magazynu "Elle" były świetną okazją do pozowania na ściance. Grzechem byłoby nie skorzystać!

HoneyKAPIF

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś jest tancerką, ale w mijającym roku była głównie celebrytką. Pojawiała się na pokazach i innych imprezach, wszędzie tam, gdzie mogła zachwycić swoją kreacją. Naszym zdaniem postępuje jak najbardziej słusznie - szkoda byłoby siedzieć w takich sukniach przed telewizorem.

Edyta Herbuś, brat Katarzyny SowińskiejSpotkanie świąteczne OnaOnaOna/Kapif

Edyta HerbuśPokaz Paprocki&Brzozowski/Kapif

Edyta Herbuś, cbs, chelloLuksus, mroczne tajemnice i totalny kosmos - CBS i Chello Zone/KAPIF

Paulina Sykut Paulina Sykut Kapif

Paulina Sykut

Paulina Sykut lubi bywać. Pojawiała się na premierach czasopism, na pokazach i ważnych koncertach. Niektórzy ponoć zaczynają mieć obawy przed otwarciem lodówki...

Paulina Sykut z mężemKoncert Hurts/WBF

Paulina SykutŚwiąteczne spotkanie OnaOnaOna/Kapif

Paulina SykutPokaz kolekcji H&M/Kapif

Anna Samusionek Anna Samusionek Kapif

Anna Samusionek

Anna Samusionek chodzi wszędzie, gdzie tylko się da. Bywała na pokazach, promocjach kosmetyków i premierach filmów dla dzieci. I, oczywiście całkiem przypadkiem, wpada na grasujących tam fotoreporterów. My, ze swej strony, podziwiamy szerokie spektrum jej zainteresowań.

Anna SamusionekPokaz Bohoboco/ KAPIF

Anna SamusionekStop! Od dziś kocham swoje ciało/Kapif

Anna SamusionekPremiera filmu Felix Net i Nika/KAPIF

Marta Grycan Marta Grycan KAPIF

Marta Grycan

Marta Grycan bywa tam, gdzie warto. Wybiera nie tylko imprezy związane z kulinariami. Bywała na rozdaniu "Róż Gali", premierach filmowych i ważnych wydarzeniach w show-biznesie, tzn. takich, na których jest wielu fotoreporterów. Istnieje pewne ryzyko, że Marta niedługo najzwyczajniej się mediom przeje. Jak na przykład jedzone bez umiaru lody.

Marta GrycanPremiera filmu "Bitwa pod Wiedniem"/KAPIF

Marta Grycan, Wiktoria GrycanUrodziny "Flesz"/ Kapif

Katarzyna Zielińska z narzeczonym Katarzyna Zielińska z narzeczonym KOS SZYMON/KAPIF.PL/skos

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska jest miłośniczką premier, nie tylko tych teatralnych, lecz także związanych z modą i show-biznesem. Jej ulubionymi są imprezy organizowane przez redakcje czasopism. Czyżby były to próby obłaskawienia bestii? ;)

Kasia Zielińska, graziaPremiera "Grazi"/WBF

Katarzyna ZielińskaPiąte urodziny "Party"/WBF

Katarzyna ZielińskaRalph Lauren/WBF

Anna Popek Anna Popek Kapif

Anna Popek

Anna Popek jest mistrzynią lansu. Ta znawczyni show-biznesu, nie opuszcza żadnego wydarzenia. Nie zabrakło jej na okazjonalnych spotkaniach, kameralnych imprezach, jak i wielkich pokazach. Podejrzewamy, że ma po prostu dobrego informatora i... dokładną mapę.

Popek AnnaPokaz nowej kolekcji okularów Belutti/Kapif

Anna PopekŚwiąteczne spotkanie OnaOnaOna/Kapif

Anna PopekEmmanuelle - pokaz mody Paprocki&Brzozowski/Kapif

Zofia Ślotała

Zofia Ślotała, jak przystało na stylistkę, wie o każdym wydarzeniu z branży modowej. Musi być na bieżąco, by zadbać o wygląd swoich podopiecznych, o jej partnerze, Borysie Szycu już nie wspominając. Szybko też nauczyła się łączyć przyjemne z pożytecznym: gdy w ciągu dnia odbywa się premiera torebek Plicha, przychodzi na nią, by wieczorem zaprezentować się z jedną z nich na pokazie Wolińskiego. To się nazywa głowa do interesów!

Slotala Zofia zosia

pokaz kolekcji Nicole Soszyńskiej - Desire ParisKapif

Zosia ŚlotałaH&M/Kapif

Pokaz Paprocki Brzozowski, Och Teatr, 18.12.2012, fot. WBF/Eryk SchmitPokaz paprocki&Brzozowski/WBF

Aleksandra Kisio Aleksandra Kisio WBF

Aleksandra Kisio

Aleksandra Kisio jest aktorką i znawczynią mody. A przynajmniej powinna nią być, zważywszy na ilość pokazów, na jakich była w mijającym roku. Uważacie, że czas spędzony w okolicy wybiegów nie poszedł na marne?

Aleksandra KisioH&M/Kapif

Nie samą wielką modą żyje człowiek, dlatego też Aleksandra wybiera mniej spektakularne widowiska i zaszczyca swoją obecnością koncerty oraz pomniejsze pokazy.

Aleksandra KisioKoncert Hurts/WBF

aleksandra kisioPokaz kolekcji Svarowski/ Kapif

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski. Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski. KAPIF

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski to para, która nie przepuści kulturalnego wydarzenia. Byli razem na filmie "Asterix i Obelix" czy "Supermarket". Para zaszczyca swoją obecnością tak ważne imprezy, jak "Róże Gali". Gdzieś w końcu trzeba pokazać światu swoją legendarną miłość!

Monika Richardson, Zbigniew ZamachowskiSupermarket/Kapif

Monika RichardsonKAPIF

Kaja Śródka, Katarzyna Sowińska Kaja Śródka, Katarzyna Sowińska WBF

Kaja Śródka

Kaja Śródka to prawdziwa trendsetterka. Nie opuściła chyba żadnego wydarzenia modowego! Nic dziwnego, skoro już raz poczuło się ciepłe prądy show-biznesu, szkoda wychodzić z rzeki.

LEVI'S pokaz kolekcji wiosna-lato 2013, Mysia 3, 21.11.2012, fot. WBF/Piotr Podlewski

Pokaz kolekcji Levi's/Kapif

Kaja ŚródkaPremiera "Grazi"/Kapif

PHOTO: PIOTR WYGODA/EAST NEWS  15/11/2012  WARSZAWA  POKAZ NAJNOWSZEJ KOLEKCJI LUKASZA JEMIOLA  N/Z: KAJA SRODKAPokaz kolekcji Łukasza Jemioła/EastNews

Paprocki, Anna Wendzikowska, Brzozowski Paprocki, Anna Wendzikowska, Brzozowski Kapif

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska już jest nie tylko dziennikarką, lecz także projektantką. Stworzyła własną kolekcję bransoletek By Wendy. Jako nowy członek modowego światka nie opuszcza ważnych pokazów. W końcu wcale nie tak łatwo jest wniknąć do "rodziny".

Anna WendzikowskaPokaz Dawida Wolińskiego/Kapif

Jednocześnie, jako najbardziej znana polska dziennikarka, która przeprowadza wywiady z gwiazdami zagranicznego kina, Anna nie opuszczała premier filmowych.

Anna WendzikowskaPremiera filmu "Mój rower"/Kapif

Anna WendzikowskaPremiera filmu u "Asterix i Obelix w służbie jej królewskiej mości"/Kapif

Więcej o: