Wybieramy NAJSEKSOWNIEJSZE partnerki piłkarzy. Głosujcie! [CZĘŚĆ 2]

Oto kolejna porcja zdjęć partnerek i żon piłkarzy. Podobnie jak poprzednim razem, potwierdziło się, że kobiety związane z zawodnikami to niezłe laski. Sprawdźcie sami!

Sylvie Van der Vaart

Football: EURO 2012, National Team Netherlands, Charkiv, 13.06.2012  Sylvie VAN DER VAART with son Damien, wife from Rafael van der Vaart  ? pixathlon  fot. Pixathlon/REPORTER    mecz niemcy - holandia     holandia  - niemcy

34-letnia żona piłkarza reprezentacji Holandii, Rafaela Van der Vaarta. Świat dowiedział się o niej już kiedy miała 18 lat, pracowała jako modelka i występowała w sesjach foto dla męskich i modowych magazynów. Z reprezentantem "Oranje" jest związana od 2003 roku. W tym samym roku zdobyła tytuł "Najseksowniejszej Kobiety Roku" w Holandii. Pracowała jako dziennikarka i zasiadała w jury niemieckiej edycji programu "Mam talent".

Sylvie Van der Vaart.

Oksana Wilhelmsson

Oksana Wilhelmsson.

Oto kolejna WAG, której zdjęcia znane są zapewne wszystkim facetom. Żona szwedzkiego skrzydłowego Christiana Wilhelmssona, Oksana, rocznik 1984. Tancerka, modelka, aktorka. Prowadzi interesujący blog, również zdjęciowy, na Oksana.se. Warto tam zajrzeć!
Oksana Wilhelmsson.

Alex Curran

Alex Curran Gerard.

Urodzona w 1982 angielska modelka, żona Stevena Gerarda z reprezentacji Anglii. Prowadzi własną kolumnę modową w "Daily Mirror". Obecnie zaliczono ją do "TOP3" angielskich WAGs (Wives And Girlfriends), obok Victorii Beckham i Coleen Roney. W 2007 roku dziennik "The Times" przyznał jej tytuł "WAGa nad WAGami". Czy się należało? Oceńcie sami.

Aida Yespica

Ta kobieta doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej urody i idealnego, bardzo proporcjonalnego ciała. Wenezuelska modelka robi więc wszystko, by zrzucić ubrania i zaprezentować swoje wdzięki szerszej publiczności. Tak, tak. Partnerka niemieckiego piłkarza Mesuta Ozila ciężko pracuje na swoją reputację. Mimo że nie została Miss Wenezueli, to udział w tym konkursie przyniósł jej dużą popularność. Chcąc rozwinąć skrzydła, przeprowadziła się do Włoch. Jej wdzięki pokochał nawet sam Silvio Berlusconi! Obecnie pracuje jako prezenterka włoskiej telewizji RAI. Współpracuje także z Fashion TV. Poszczęściło się Ozilowi...

Christine Luise Bleakley

.

Christine Bleakley to partnerka angielskiego piłkarza Franka Lamparda. Piłkarz nie przyjechał na Euro z powodu kontuzji, ale nie mogliśmy się oprzeć - Christine musiała się znaleźć w naszym rankingu :) Piękna kobieta na swoją popularność zapracowała sama. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarka angielskiej telewizji BBC. Obecnie pracuje jako prezenterka. 37-letnia Bleakley pochodzi z Północnej Irlandii. Swoją urodą oczarowała już niejednego Anglika, jednak to Lampardowi oddała swoje serce. Ach, te WAGs...

Yolanthe Cabau van Kasbergen

Piękna Kasbergen jest narzeczoną holenderskiego piłkarza Wesleya Sneiijdera. Jej wdzięki podziwia cały kraj, bo jest rozchwytywaną aktorką, która nie wstydzi się swojego ciała. Wielokrotnie pojawiała się na okładkach magazynów dla mężczyzn. Znany miesięcznik FHM aż trzykrotnie uznał ją za najseksowniejszą kobietę Holandii. Piękna, zdolna i bogata. Czego chcieć więcej.

Alena Seredova

Alena Seredova jest żoną włoskiego bramkarza Gianluigiego Buffona. Dziewczyna pochodzi z Czech, gdzie rozpoczęła swoją karierę, startując w prestiżowym konkursie piękności. Została wicemiss Republiki Czeskiej w 1998 roku. 20-latka skorzystała ze swojej szansy i wzięła udział w konkursie Miss World. Zajęła bardzo wysokie, czwarte miejsce. To wyróżnienie zaowocowało i przyniosło jej karierę we... Włoszech. Tam zaczęła prowadzić telewizyjne programy rozrywkowe. Jej wdzięki doceniły również magazyny dla mężczyzn. Kilkakrotnie pojawiła się na okładce Playboya. Oj, trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć. Buffon miał wielkie szczęście!