Te okładki przyniosły im pecha - część 2.

Niektóre gwiazdy chętnie dzielą się swoim szczęściem w miłości, pokazując się z partnerami na okładkach kolorowych magazynów. I bywa, że krótko później, los przestaje się  do nich uśmiechać. Zobacz, które gwiazdy rozstały się ze swoimi ukochanymi wkrótce po pokazaniu się na okładce.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

joanna koroniewska, maciej dowbor

Poznali się na planie "M jak miłość". Ona gra w serialu Małgosię Mostowiak, on - miał za zadanie przeprowadzić wywiady z aktorami. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przez siedem lat tworzyli udaną parę. Rzadko opowiadali publicznie o swoim uczuciu, w wywiadach koncentrując się na życiu zawodowym. Jeden, jedyny raz para postanowiła zrobić wyjątek. W 2010 roku magazyn "Viva" opublikował obszerny wywiad i sesję zdjęciową z udziałem znanej pary. Ta okładka nie przyniosła jednak Joannie i Maciejowi szczęścia.

maciej dowbor, joanna koroniewska

Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się plotki o kryzysie w związku aktorki i prezentera. Choć para starała się pokonać trudności, głównie ze względu na ich córeczkę Janinkę, ich miłości nie udało się uratować. Byli partnerzy mieszkają już oddzielnie i ustalają warunki rozstania.

Borys Szyc i Kaja Śródka

kaja śródka, borys szyc

To była prawdziwa sensacja. Wydawało się, że naczelny rozrabiaka wśród polskich aktorów nigdy się nie ustatkuje. Tymczasem Borys Szyc ogłosił, że znalazł swój ideał kobiety. Para była ze sobą dwa lata i nie kryła się ze swoim szczęściem. Czytelnicy magazynu "Gala" mogli nawet oglądać zdjęcia z wakacji zakochanych.

 kaja śródka borys szyc

Szyc nie ukrywał, że zakochał się po uszy. Ze Śródką łączyło go naprawdę sporo. Seksowna pani kostiumolog nie tylko wpasowywała się w ideał kobiety Szyca, ale też miała podobne jak on podejście do życia. Para uwielbiała wspólne imprezy.

kaja śródka, borys szyc

borys szyc

Znajomi Borysa nie poznawali go. Aktor po raz pierwszy zaczął myśleć o założeniu rodziny. Wkrótce zaczęły się jednak pojawiać pierwsze problemy. Para kilkakrotnie rozstawała się i ponownie schodziła. Definitywny koniec związku Szyc i Śródka ogłosili na początku tego roku. Kaja wyznała w jednym z wywiadów:

Podjęłam decyzję, by się wyprowadzić do własnego mieszkania i realizować w spokoju własne projekty.

A tak ładnie razem wyglądali...

Srodka Kaja, Szyc Borys

Weronika Rosati i Mariusz Max Kolonko

weronika rosati, mariusz max kolonko

Kilka lat wcześniej na okładce tego samego magazynu pojawili się Weronika Rosati i Mariusz Max Kolonko. Kulisy romansu 21- letniej wówczas aktorki i starszego od niej o ponad 20 lat dziennikarza to do dziś wielka tajemnica. Partnerzy niechętnie mówili o swojej miłości.

My chcemy zostawić dla siebie pewne chwile, które były między nami. Naprawdę nie sądzę, żeby Jana Kowalskiego interesowało, gdzie Max poznał Weronikę - przekonywał Kolonko.

Weronika Rosati , Mariusz Max Kolonko

Wywiad, którego udzielili zakochani, był bardzo enigmatyczny. Para unikała konkretnych odpowiedzi na pytania, zapewniając jedynie o swojej wielkiej miłości. Jednak już w kwietniu 2006 roku pojawiły się pogłoski o ich rozstaniu. Wkrótce plotki się potwierdziły.  Nieoficjalnie mówiło się na salonach, że Kolonko chciał dzięki młodziutkiej kochance po prostu o sobie przypomnieć. Z drugiej strony - kiedy rok po zakończeniu romansu zaczęto plotkować o rzekomym romansie Weroniki ze znanym producentem, Harveyem Weinsteinem, Kolonko wystosował list otwarty w obronie czci byłej partnerki!

Proszę o powstrzymanie się od złośliwych komentarzy na temat Weroniki Rosati, sugerujących robienie przez nią "kariery za wszelka cenę".
Weronika to szanująca się osoba, realizująca swą aktorską pasję. Komentujecie Państwo jedno zdjęcie, a wyciągacie daleko idące wnioski godzące w reputację wyjątkowo w tych sprawach szlachetnej osoby - pisał dziennikarz.

Katy Perry & Russell Brand, Doda & Nergal

Katy Perry, Russel Brand, Doda, Nergal, rozstania gwiazd, adam darski

Ta okładka to prawdziwa ironia losu. Rok temu na pierwszej stronie walentynkowego numeru "Popcornu" mogliśmy podziwiać dwie pary: Katy Perry i Russella Branda oraz Dodę i Nergala. Minął rok, a żadna z tych miłości nie przetrwała...

Miłość Katy i Russella można określić mianem uczucia błyskawicznego. Para poznała się w 2009 roku. Już po 4 miesiącach znajomości na palcu piosenkarki dostrzeżono pierścionek zaręczynowy. Zakochani pobrali się w październiku 2010 roku. Huczne wesele odbyło się w Indiach. Ich miłość przetrwała jednak jedynie nieco ponad rok. Już w styczniu tego roku małżonkowie ogłosili, że zdecydowali się na rozwód. Powód? "Różnice nie do pogodzenia". Przynajmniej oficjalnie. Bo podobno chodziło o to, że Perry nie jest gotowa na założenie rodziny. W przeciwieństwie od starszego od niej Russella, który pragnął stabilizacji...

Katy Perry, Russell Brand

Katy i Russell zapewniają jednak, że nadal łączy ich przyjaźń. Nie to, co Dodę i Nergala...

Doda, Nergal

Na początku wszyscy myśleli, że to żart. Królowa popu i lider death metalowego Behemotha razem? Okazało się jednak, że tych dwoje rzeczywiście zapałało do siebie uczuciem. W 2009 roku Rabczewska i Darski zostali parą. Rok później, w sylwestrową noc, muzyk oświadczył się swojej ukochanej. Wyglądało na to, że wkrótce zakochani staną na ślubnym kobiercu. Niestety, 2010 rok przyniósł im same kłopoty. Na początku sierpnia Nergal trafił do szpitala z przerażającą diagnozą ostrej białaczki. Doda poruszyła niebo i ziemię, żeby znaleźć dla narzeczonego dawcę szpiku. Jej walka o życie Nergala była imponująca i zakończyła się sukcesem, jednak przez czas choroby Adama para oddaliła się od siebie. W marcu 2011 roku muzyk zakończył związek z Rabczewską.

 Doda Dorota Rabczewska ,Nergal Adam Darski

Doda podobno bardzo przeżywała koniec swojego związku. W wywiadach mówiła:

Do tej pory jestem zdezorientowana, trudno mi powiedzieć, o co chodzi, co dzieje się w głowie osoby po przeszczepie. Adam jest teraz w wirze swoich nowych pasji, tam nie ma miejsca dla mnie.

Wkrótce jednak doszła do siebie. Dziś jest związana z choreografem Błażejem Szychowskim, a Nergalowi przypisuje się romans z wokalistką Pati Sokół. Rabczewska na temat byłego narzeczonego wypowiada się dziś bardzo ostro.

Nigdy nie znamy człowieka do końca. Kiedyś laski wiązały się z facetami w zamian za komfort życia, kasę, i zyskanie wyższego statusu społecznego. Facet był po prostu trampoliną, która wynosiła je w górę, a one musiały tylko udawać uczucia i orgazmy. Teraz zrobiło się odwrotnie - tak Doda skomentowała zachowanie Nergala w magazynie "Hiro".

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk

aneta zając, mikołaj krawczyk

Jeszcze w czerwcu ubiegłego roku Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk pozowali wspólnie do zdjęć, oczekując narodzin swoich bliźniąt. Mikołaj czule obejmował przyszłą mamę. Dziś po miłości Zając i Krawczyka zostały jedynie takie fotki... A wszyscy myśleli, że to miłość na całe życie!

 

Para poznała się na łódzkiej filmówce. Mikołaj od razu zwrócił uwagę na śliczną studentkę I roku aktorstwa. Jednak uczucie pojawiło się dopiero na planie serialu "Pierwsza miłość", w którym Zając i Krawczyk grają główne role.

 

Aktorzy przyznawali w wywiadach, że ich miłość zaczęła się nietypowo. Najpierw Aneta i Mikołaj byli po prostu dobrymi kumplami.

To był drugi sezon serialu, a mój pierwszy. Zastąpiłem innego aktora. Pod koniec sesji Aneta gdzieś wyjeżdżała i, brzydko mówiąc, nie było jej pod ręką, w takim sensie koleżeńskim. Wtedy coś się u mnie narodziło. Jakieś takie dziwne, sentymentalne uczucie, że kogoś mi brakuje. Kogoś, czyli Zająca - wspominał Krawczyk.

W końcu aktorzy przestali się oszukiwać - z przyjaźni narodziła się po prostu miłość. Od tej pory para była nierozłączna - i na planie, i w życiu.

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk

Byli razem 7 lat. Kiedy poinformowali prasę, że zostaną rodzicami, wydawało się, że nic nie jest w stanie stanąć na drodze ich miłości. Niestety, wkrótce po narodzinach dzieci, Aneta i Mikołaj rozstali się. Krawczyk zakochał się z wzajemnością w innej koleżance z planu serialu, Agnieszce Włodarczyk. Choć w wywiadzie dla "Party" twierdził, że rozstał się z Anetą dużo wcześniej, jego wersja nie brzmi do końca przekonująco. Matka jego dzieci odmawia komentarzy na ten temat i wygląda na to, że nadal bardzo przeżywa rozstanie z wieloletnim partnerem.

N.z Aneta Zajac - aktorka, Mikolaj Krawczyk - aktor. Znani aktorzy w swietnych samochodach - VIP Cross,  Nowe Budy kolo Radziejowic. 20.04.2008 fot. Krzysztof Jarosz/Forum

Heidi Klum i Seal

heidi klum, seal

Nie tylko polskie gwiazdorskie pary mają na swoim koncie pechowe okładki.

Heidi Klum i Seal byli zgranym małżeństwem, które strzegło swojej prywatności. Muzyk pojawił się w życiu supermodelki w trudnym okresie jej życia. Gwiazda spodziewała się dziecka, z którego ojcem właśnie się rozstała. Okazało się, że miliarder Flavio Bartiore notorycznie ją zdradzał, a fotki z jego potajemnych schadzek pokazywały brukowce na całym świecie. Życie modelki znowu nabrało barw kilka miesięcy później. Na imprezie organizowanej przez magazyn "GQ" spotkała Seala, który w pięknej Niemce zakochał się od pierwszego wejrzenia. Muzykowi nie przeszkadzał fakt, iż jego ukochana spodziewa się dziecka innego mężczyzny. Dał Heidi poczucie bezpieczeństwa i ogromne wsparcie.

heidi klum, seal

Po narodzinach małej Leni Seal uznał dziecko za swoje. Rozpoczął się najszczęśliwszy okres w życiu pary. Wzięli ślub, a Klum urodziła Sealowi jeszcze dwójkę biologicznych dzieci. Wyglądało na to, że są naprawdę szczęśliwi. Choć nie lubili opowiadać o swoim życiu prywatnym, dla magazynu "Elle" zrobili wyjątek i zgodzili się na intymną sesję okładkową.

Mandatory Credit: Photo by Rex Features ( 739788eq )  Heidi Klum and Seal  80th Annual Academy Awards Arrivals, Los Angeles, America - 24 Feb 2008

Niestety, ich miłość przetrwała tylko na zdjęciach.W zasadzie nie wiadomo, co przyczyniło się do ich rozstania. Najpierw Klum pojawiła się samotnie na rozdaniu Złotych Globów, potem Seal zamieścił na swoim Twitterze słowa: "To już koniec". Kilka dni później menedżer modelki oficjalnie ogłosił koniec małżeństwa swojej pracodawczyni.

Adam Levine i Anna Wialicyna (Anne V.)

anne v., adam levine, rozstania gwiazd

Na koniec smutny i bardzo świeży przykład. Adam Levine z grupy "Maroon 5" i piękna modelka Anna Wialicyna byli jedną z najpiękniejszych par w show- biznesie. Muzyk i aniołek "Victoria's Secret" pojawili się w ubiegłym roku na okładce rosyjskiego "Vogue'a". Rozbierane, pełne erotyzmu zdjęcia zachwycają. Szkoda, że kilka dni temu Wialicyna wyznała w rozmowie z dziennikarzem magazynu "People":

Adam i ja zdecydowaliśmy się odseparować od siebie w spokojny, kulturalny sposób. Wciąż się kochamy i szanujemy jako przyjaciele. Życzę mu wszystkiego, co najlepsze.

A miało być tak pięknie... Para poznała się w 2010 roku na imprezie magazynu "Sports Illustrated". Gwiazdą wieczoru był zespół "Maroon 5". Adam i Anna od razu wpadli sobie w oko. Tworzyli piękną parę i wyglądali na bardzo zakochanych. Levine nie ukrywał swojego uwielbienia dla pięknej Rosjanki - na pokazie "Victoria's Secret", w czasie którego wykonał swój hit "Moves like Jagger", patrzył tylko na jednego aniołka...

adam levine, anne v, maroon 5

Magazyn "Star" donosi, że to Levine porzucił piękną Anne. Podobno ma na oku kolejną seksowną modelkę. Jeżeli to prawda, chyba zgodzicie się, że wokalista powinien pójść do okulisty? Nie wydaje nam się, żeby mógł znaleźć jeszcze piękniejszą kobietę.