Rihanna jest BLONDYNKĄ

Rihanna przefarbowała włosy na blond. Piosenkarka uwielbia eksperymentować z włosami. Zobacz, jak gwiazda wyglądała w różnych fryzurach i zagłosuj, w której było jej najlepiej!
Rihanna. Rihanna. PR Photos

Najnowsza fryzura

Rihanna to jedna z tych gwiazd, które lubią metamorfozy. Najczęściej "ofiarą" szalonych pomysłów piosenkarki padają jej włosy. Gwiazda eksperymentowała z krótkimi fryzurkami, przedłużaniem, trwałą i innymi fryzjerskimi trikami. Aktualnie zdecydowała się na półdługie włosy w kolorze blond.rihanna

Rihanna. Rihanna. Screen z youtube.com

A na początku było tak...

We wczesnej fazie kariery Rihanna wyglądała zupełnie inaczej. Często stawiała na naturalny look dziewczyny z Barbadosu. Nosiła wtedy kręcone włosy w naturalnym kolorze. Naszym zdaniem wyglądała świetnie.

rihanna

Rihanna. Rihanna. Okładka singla.

W brązie

W teledysku do "Unfaithful" miała brązowe , proste włosy. Do tego ciężka grzywka. Rihanna zaczesywała ją na bok lub nosiła prosto.

rihanna

rihanna

Rihanna. Rihanna. Mat. promocyjne

Krótko i z charakterem

Następnym etapem było przyciemnienie włosów i ich ścięcie. Rihanna postawiła na klasycznego boba (fanką takiej fryzury jest też Victoria Beckham). W zależności od stylizacji Rihanna nosiła włosy proste lub ułożone w sposób imitujący lekkie potarganie. rihanna

Rihanna prezentowała dwa warianty - z grzywką lub bez.

rihanna, fryzury gwiazd

Rihanna. Rihanna. Mat. promocyjne INGLOT

Jeszcze krócej

Nieco później Rihanna zdecydowała się na jeszcze ostrzejsze cięcie. Pozostała przy ciemnym kolorze, czasami eksperymentując z kolorowymi pasemkami lub refleksami.

rihanna, fryzury gwiazd

W niektórych stylizacjach i w tej fryzurce gwiazda przypominała aktorkę Halle Berry.

rihanna

Halle Berry

Rihanna. Rihanna. East News

Przygoda z blondem

Piosenkarka próbowała już też blondu. W nieco ciemniejszym odcieniu niż ten aktualny.

Rihanna

W platynowym blondzie pojawiła się kilka miesięcy temu na okładce "Vogue". Fryzura była jednak jedynie częścią stylizacji, w której RiRi miała przypominać seksbombę Marylin Monroe.Blond nie zagościł długo na głowie gwiazdy.

Rihanna

Po sesji gwiazda szybko wróciła do ówczesnego koloru włosów - rudego.

Rihanna. Rihanna. Universal Music Polska

Rudzielec

A z rudym kombinowała ile się dało. Fryzury krótkie, doczepiane pasma, lokówka, prostownica. Rihanna wciąż zaskakiwała kolejnymi wcieleniami.

Rihanna

Rihanna

Rihanna

rihanna

Rihanna. Rihanna. Screen z youtube

Powrót do brązu

W teledysku do "We found love" Rihanna powróciła do brązowych włosów. Rozjaśniła pojedyncze pasemka. Znowu postawiła na loki. To było jedno z jej ostatnich wcieleń przed zmianą koloru na blond.

rihanna

rihanna

rihanna

W której z dotychczasowych fryzur Rihanna wyglądała najlepiej? Zagłosuj w sondzie.

Więcej o: