Są takie gwiazdy, które przesadzają z używkami

Mają problem.
Courtney Love. Courtney Love. NATIONAL PHOTO GROUP/Brian/Forum

Courtney Love

Nie jest tajemnicą, że Courtney Love jest uzależniona od narkotyków. W 2003 roku piosenkarka straciła nawet prawa do opieki nad córką. 13 stycznia paparazzi przyłapali Love, gdy przechadzała się chwiejnym krokiem w Los Angeles. Nie wyglądała na trzeźwą.

Zobacz, kto jeszcze zaliczył wpadkę przez używki.

Charlie Sheen. Charlie Sheen. X17ONLINE.COM/Maciel/X17online.com/Forum

Charlie Sheen

Charlie Sheen od wielu lat zmaga się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Po jednej z imprez, trwającej 38 godzin aktor trafił do szpitala. Gwiazdki porno, które były na tej imprezie, opowiadały, że do domu gwiazdora dostarczono "walizkę z cegłami kokainy". Przez tę imprezę Sheen stracił rolę w "Dwóch i pół".

Mel Gibson. Mel Gibson. REUTERS/HO/Forum

Mel Gibson

Mel Gibson czasami potrafi przeholować z alkoholem. To słodkie zdjęcie wykonał w 2006 r. policyjny fotograf. Aktor został zatrzymany w Malibu w Kalifornii za prowadzenie pod wpływem alkoholu.

Kate Moss. Kate Moss. BIGPICTURESPHOTO.COM/BIGPICTURESPHOTO.COM/Forum

Kate Moss

Imprezy z Kate Moss stały się już legendą. Modelka jest uzależniona od kokainy. Paparazzi wielokrotnie robili jej zdjęcia, gdy była pijana. Na tym zdjęciu fotoreporterzy uchwycili biały nos modelki. Więcej chyba tłumaczyć nie trzeba.

Britney Spears. Britney Spears. ?BFC/FINALPIXX.COM/COLOURPRESS./bfc/Finalpixx.com/colourpress.com/Forum

Britney Spears

Britney Spears wielokrotnie przeholowywała z alkoholem. Po przejściu załamania nerwowego paparazzi ciągle robili jej zdjęcia, gdy pijana imprezowała z koleżankami.

Whitney Houston. Whitney Houston. Savintsev Fyodor/Forum

Whitney Houston

Whitney Houston ciągle zmaga się z uzależnieniem od narkotyków. Najbardziej ucierpiała na tym jej córka - Bobbi Brown. Świat obiegły zdjęcia, jak 18-latka wciągała narkotyki. Brown oczywiście się nie przyznała. Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Lindsay Lohan. Lindsay Lohan. REUTERS/POOL/Forum

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan, tak jak niektórzy jej towarzysze z rankingu, jest uzależniona od alkoholu i narkotyków. W 2007 roku została skazana za jazdę pod wpływem alkoholu. Dostała wyrok w zawieszeniu, po czym złamała zasady. W końcu sąd skazał ją na 90 dni więzienia. Wyszła po 13 dniach i od razu trafiła na odwyk.

Zdjęcie zostało zrobione podczas ogłaszania wyroku, gdy Lohan płakała przy swojej adwokatce Shawn Chapman Holley.

Która gwiazda przegięła najbardziej? Zagłosuj w naszej sondzie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA