Kim jest Adam Levine i za co go kochamy?

Czym zdobył nasze serca? Hmm... Jest kilka powodów!
Adam Levine. Adam Levine. z adamlevive.info.com

Gra, tańczy, śpiewa...

Gra na gitarze, tańczy jak Mick Jagger i śpiewa... Czego chcieć więcej?

Jego zamiłowanie do muzyki pojawiło się już w szkole średniej, wtedy zaczął uczyć się pierwszych gitarowych chwytów. Później powstał zespół Maroon 5, który szturmem wszedł na listy przebojów. Wysoki, pełen wyrazu głos. On śpiewa, my słuchamy. I z pewnością nie jest to ślepa miłość i zapatrzenie. Nie musimy go widzieć, wystarczy posłuchać...

Adam Levine. Adam Levine. COSMO UK

Pokazuje ciało w słusznej sprawie...

Rozebrał się dla brytyjskiej edycji magazynu "Cosmopolitan". Jego nagie ciało miało pomóc w kampanii na rzecz walki i profilaktyki raka prostaty i jąder. Cóż... dłonie tajemniczej szczęściary pokazują, że trzeba chronić swoje przyrodzenie.

Taka klata to powód do dumy, piosenkarz zdecydowanie powinien chodzić nago cały czas...

Za to, że rzeczy nazywa po imieniu...

Pierwsza płyta, którą Adam nagrał ze swoim zespołem, nosiła tytuł "Piosenki o Jane..." Opowiadała o jego byłej dziewczynie  - tytułowej Jane i ich burzliwym związku.

Kim była kobieta dla której nagrał płytę? Jane złamała mu serce, ale dzięki niej zyskał sławę i stał się popularny. Podobno jej jako pierwszej wysłał swoje dzieło, a ona nawet nie odpisała!

ADAM LEVINE ADAM LEVINE cosmo UK

Lubi polskie kobiety...

A polskie kobiety lubią jego. Przez długi czas próbował umówić się z Joanna Krupą, która odrzucała propozycje randki z rockmanem. Próbował nawet przekonać jej menadżerkę, że spotkanie ma na celu rozmowę na temat jego teledysku, a raczej propozycji, by pojawiła się w nim Joanna.

Ta jednak opierała się tak długo, aż zrezygnował. Na pocieszenie możemy dodać, że Polki przecież są najpiękniejsze na świecie i nie musi ograniczać się do tej jednej.

Adam Levine. Adam Levine. Agencja Gazeta

Za to, że kiedy jego dziewczyna idzie po wybiegu...

To on idzie za nią i w dodatku śpiewa! Anne Vyalitsina wystąpiła ostatnio na pokazie mody Victoria's Secret, Adam towarzyszył jej na wybiegu, trzymał za rękę i śpiewał. Czyż to nie romantyczne?

Adam Levine. Adam Levine. adamlevine.info.com

Za "Moves Like Jagger"...

Za wzloty i upadki, bo żeby się podnieść, trzeba najpierw upaść. Levine jest idealnym przykładem na to, jak łatwo i szybko można zrazić do siebie ludzi. Po pierwszej płycie pożegnał wizerunek romantycznego chłopca i wcielił się w rolę zdobywcy kobiecych serc. Gazety rozpisywały się o jego romansach i imprezach. A on wydawał pieniądze i świetnie się bawił... Nie bacząc na to, że coraz mniej osób go lubi. I tak przez 5 lat!

Wtedy na jego drodze stanęła Anne V (Anne Vyalitsyna), to ona stała się dla niego nową inspiracją, dzięki której odmienił swoje życie. Zaczął udzielać się charytatywnie. Został jurorem w amerykańskiej wersji "The Voice". No i w końcu nagrał hit "Moves Like Jagger", który króluje na pierwszych miejscach list przebojów.