Oto nominowane do plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi"

Kto w tym roku zdobędzie laury w plebiscycie "Viva Najpiękniejsi"? Zobaczcie, kto został nominowany. Na początek panie.
BRODKA. BRODKA. KAPIF

Monika Brodka

Piosenkarka podbiła w tym roku listy przebojów. Album pod ciekawym tytułem "Granda" przez długi czas królował na pierwszych miejscach. Jej energia i żywiołowość sprawiły, że Monika Brodka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek. Co jeszcze? Stylizacje, w jakich mieliśmy okazje ją podziwiać, zawsze okrzykiwane są numerem jeden. Szybko dołączyła do grona najlepiej ubranych Polek.

DODA. DODA. KAPIF

Doda

Kobieta o której zawsze jest głośno. Ten rok był dla niej czasem zmian, niedawno świat ujrzał jej nowego partnera Błażeja Szychowskiego. Razem z nim stworzyła kasowy teledysk do piosenki "XXX". Wciąż nie znika z pierwszych stron gazet. Zaskakuje coraz lepszymi stylizacjami. Przede wszystkim jest rewolucjonistką i to co stara się zrobić w branży muzycznej jest godne chwały.

EDYTA GÓRNIAK. EDYTA GÓRNIAK. KAPIF

Edyta Górniak

Rok 2011 był dla Edyty Górniak bardzo twórczym okresem. W lipcu po raz pierwszy obejrzeliśmy teledysk do singla "On The Run". Przygotowania do klipu trwały, aż 5 tygodni! Najnowszy album ukaże się już w styczniu 2012 roku, pracuje nad nim, aż 4 producentów. Górniak udowodniła w tym roku, jak świetną jest artystką. Mimo rozstania z menadżerką Mają Sablewską, bardzo dobrze radzi sobie sama. Jak mówi w wywiadzie:

Mam świetnego menadżera, nazywa się Edyta Górniak, świetnie się dogadujemy.

Piosenkarka wzięła sprawy w swoje ręce i dobrze na tym wyszła. Kilka dni temu premierę miał jej kolejny teledysk.

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. KAPIF

Małgorzata Kożuchowska

Ten rok był przełomowy w życiu aktorki. Po 11 latach odeszła z serialu "M jak Miłość". Miała dość roli Hanny Mostowiak. Sama też wymyśliła w jaki sposób zginie jej bohaterka. Śmierć serialowej Hanki wywołała w mediach burzę. Obecnie możemy oglądać Kożuchowską w serialu "Rodzinka.pl" (niektóre fragmenty z udziałem Kożuchowskiej już są kultowe np.skajpaj). Oprócz tego wciąż jest w czołówce najlepiej ubranych polskich gwiazd. Nie boi się wyzwań, podziwialiśmy ją w roli modelki i ambasadorki kosmetyków do włosów, współpracuje z fundacją "Mam Marzenie":

Pomaganie jest dla mnie czymś zupełnie naturalnym i oczywistym. Ktoś powiedział kiedyś, że prawdziwą wartość człowieka poznaje się po tym ile z siebie potrafi dać innym.
Joanna Krupa. Joanna Krupa. KAPIF

Joanna Krupa

Czołowa polska obrończyni praw zwierząt. Nie boi się wyrażać głośno opinii na temat ludzi noszących futra. Lepiej z nią nie zadzierać! Kocha zwierzęta i stara się im pomagać, we wszelki możliwy sposób. Prowadzi już drugą edycję programu "Top Model. Zostań Modelką". Za oceanem jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych fotomodelek, która pojawia się na dziesiątkach okładek magazynów. Mimo, że jest Polką, od piątego roku życia mieszkała w USA, po powrocie, jej język polski nie brzmiał najlepiej. Jednak bardzo szybko udowodniła nam, że można się go nauczyć na nowo.

MONIKA KUSZYŃSKA. MONIKA KUSZYŃSKA. KAPIF

Monika Kuszyńska

Kuszyńska jest wzorem siły i zapału dla wielu kobiet. W 2011 roku minęło dokładnie 5 lat od wypadku, po którym Monika już nigdy nie stanęła na własnych nogach. Nie załamała się, nie przestała śpiewać. Wręcz przeciwnie, wzięła ślub, zaczęła sama jeździć samochodem i udowodniła, że jest bardzo twardą kobietą.

ANNA MUCHA. ANNA MUCHA. KAPIF

Anna Mucha

Czym zasłużyła się Anna Mucha, by uznać ją za najpiękniejszą Polkę? Jest uwielbiana za poczucie humoru. Kobiety uwielbiają sposób w jaki przedstawia swoją ciążę. A przede wszystkim jej pogodne podejście do życia. Zawsze uśmiechnięta i seksowna, udowadnia, że bycie gwiazdą nie koniecznie musi się wiązać z graniem w wielkich kinowych produkcjach.

WERONIKA ROSATI. WERONIKA ROSATI. KAPIF

Weronika Rosati

Pojechała za ocean spełniać swoje aktorskie marzenia. Już niedługo zobaczymy ją u boku samego Dustina Hoffmana i Nicka Nolte! Rosati udowodniła, że kiedy się czegoś bardzo pragnie, to można to osiągnąć.

ANJA RUBIK. ANJA RUBIK. KAPIF

Anja Rubik

Czołowa top modelka świata, pojawia się na najlepszych wybiegach, a jej twarz zdobi kampanie największych domów mody. Przy czym jest zabawną i pełną energii dziewczyną, która wypije kieliszek wódki. Spotkała miłość jak z bajki i wzięła bajeczny ślub, którego nie sprzedała całemu światu.

Wspiera podopiecznych Fundacji TVN "Nie jesteś sam", ma wielkie serce. Ostatnio przekazała 30 tysięcy euro na Dom Dziecka w Strzyżowie.

MAŁGORZATA SOCHA. MAŁGORZATA SOCHA. KAPIF

Małgorzata Socha

Szybkość z jaką rozwija się jej kariera, jest niesamowita. Jeszcze do niedawna grywała tylko w serialach, ale coraz częściej pojawia się na dużym ekranie. Jej talent komediowy zyskał sobie wielu fanów. Do tego zawsze nienagannie ubrana i kobieca. Klasa!

Więcej o: