Desperaci, którzy zaliczają dwie imprezy w jeden wieczór

Po dwie imprezy w jeden wieczór.
Krzysztof Diablo Włodarczyk z żoną. Krzysztof Diablo Włodarczyk z żoną. KAPiF

Krzysztof Diablo Włodarczyk

Krzysztof Diablo Włodarczyk problemy małżeńskie ma za sobą. Nie demoluje już pokoi hotelowych swojej małżonki. Zamiast tego, zajął się bieganiem z nią po imprezach. Trzeciego listopada parę widziano w dwóch miejscach: na trzecich urodzinach magazynu "MALEMEN" i na gali Doskonałość Roku "Twojego Stylu". Bokser cieszył się życiem i łapał żonę za pierś.

Natalia Przybysz. Natalia Przybysz. KAPiF

Natalia Przybysz

Piosenkarkę wiele łączy z bohaterem poprzedniego slajdu. Trzeciego listopada oboje wybrali ten sam zestaw dwóch imprez. Oboje także zdecydowali, że nie warto się przebrać między jedną a drugą.

Myślicie, że Przybysz uważa, że w ten sposób ma szansę odświeżyć swoją przywiędłą karierę?

Katarzyna Cichopek. Katarzyna Cichopek. Plotek

Kasia Cichopek

'Sexy mama' wciąż nie może pogodzić się z faktem, że swoje pięć minut ma już za sobą. Rozpaczliwie próbuje zaistnieć na nowo biegając na imprezy i uśmiechając się do fotoreporterów. Tutaj możecie zobaczyć jak wysilałała się 27 października na otwarciu showroomu z biżuterią HORSECKA JEWELRY i na imprezie halloweenowej magazynu 'Party'. Pyza błyszczy?

Paulina Sykut. Paulina Sykut. KAPiF/FORUM

Paulina Sykut

18 października Sykut widziano w dwóch miejscach: na prezentacji butów Boholoft i na pokazie nowej kolekcji marki Ochnik. Należy zauważyć, że prezenterka (jako jedna z nielicznych w takiej sytuacji) uznała za stosowne się przebrać. Istnieje możliwość, że nie uważa jeszcze, że jest taka sławna, że wolno jej wszędzie chodzić w tym samym.

Grażyna Wolszczak. Grażyna Wolszczak. KAPIF

Grażyna Wolszczak

Pierwszego października aktorka najwyraźniej miała spory dylemat. Nie wiedziała, czy lepiej polansować się na pokazie jesienno-zimowej kolekcji marki Molton, czy na promocji perfum "Vabun" Radosława Majdana. Poszła więc lansować się w obu miejscach.

Joanna Jabłczyńska. Joanna Jabłczyńska. KAPIF

Joanna Jabłczyńska

Młoda aktorka lubi bywać. Nie odmawia sobie imprez i nie widzi powodu, żeby nie pokazać się jednego wieczoru w dwóch miejscach, jeśli akurat jest taka możliwość. Tak też zrobiła 26 września. Najpierw widziano ją na Gali Benefisu Marzeń. Później przeniosła się do warszawskiego hotelu Marriott, gdzie odbywała się "Ruletka Gwiazd". Jak myślicie, znudziło jej się bycie gwiazdką "Na Wspólnej" i próbuje wypłynąć na szersze wody?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.