Gwiazdy i ich wykształcenie, cz. 4

Kto jest najlepiej wykształcony?
Adam Darski Adam Darski AG

Nergal

Nergal jest magistrem historii. Skończył studia na Wydziale Filologiczno-Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Kuba Wojewódzki. Kuba Wojewódzki. FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Nie skończył jednak studiów. Ale matura jest! Paulina Młynarska może być zazdrosna.

Robert Kozyra. Robert Kozyra. kapif

Robert Kozyra

Robert Kozyra skończył polonistykę na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Jak się okazuje, Anja Rubik jest bardzo utalentowana. Nie tylko w modelingu, lecz także... No właśnie, w czym? :) Jak się okazuje, Anja Rubik jest bardzo utalentowana. Nie tylko w modelingu, lecz także... No właśnie, w czym? :) KAPIF.PL/KAPIF

Anja Rubik

Anja Rubik ukończyła brytyjskie liceum w Paryżu. Przez szkołę ominęło ją kilka zawodowych szans.

Anna Wendzikowska. Anna Wendzikowska. KAPiF

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska, gwiazda TVN, jest bardzo dobrze wykształconą dziennikarką i aktorką. Studiowała w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie, a także w krakowskim studiu Lart. Wendzikowska skończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim a także studia w Wielkiej Brytanii na London Metropolitan University.

Edyta Herbuś. Edyta Herbuś. KAPIF

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś skończyła studium charakteryzacji i wizażu teatralno-filmowego. Brała również udział w warsztatach aktorskich w Los Angeles.

 Paulina Młynarska Paulina Młynarska Studio 69

Paulina Młynarska

Paulina Młynarska w wieku 16 lat przerwała naukę w liceum. Wyjechała do Paryża, gdzie zagrała w serialu erotycznym. Później skończyła Education comp. w Paryżu.

Agata Młynarska. Agata Młynarska. KAPIF

Agata Młynarska

Agata Młynarska z wykształcenia jest polonistką. Młynarska była bardzo ambitna i świetnie zorganizowana. Na studiach urodziła dwójkę dzieci, ale to nie przeszkodziło jej w nauce. Polonistykę wspomina bardzo miło.

Więcej o: