Gwiazdozbiór Kotka - Jonas Brothers

Jonas Brothers to zespół, który towarzyszy nam od początku istnienia strony :) Kotek rozwijał się razem z Jonasami, dlatego też wybrał braci jako bohaterów pierwszego odcinka nowego cyklu. Miłej lektury!

Kim są?

Jonas Brothers to trzej bracia: Nick, Joe i Kevin. W 2008 roku Jonasów okrzyknęliście Kotkowym Zespołem Roku!


Kevin Jonas

Najstarszy z braci, Kevin Jonas, urodził się w 1987 roku. W produkcjach z Jonasami w roli głównej ("Camp Rock", "JONAS") gra mało rozgarniętego chłopaka, który nie grzeszy inteligencją...W zeszłym roku poślubił Danielle Deleasa.

Joe Jonas

Urodzony w 1989 roku Joe Jonas to ulubieniec fanek Jonasów i główny wokalista zespołu. Joe zmiękczył też Wasze serca - został Kotkowym Chłopakiem Roku 2008.

 

Zobacz także:

Metamorfozy gwiazd - Joe Jonas

Nick Jonas

Najmłodszy z muzycznego tria, Nick Jonas, urodził się w 1992 roku. Chłopak ma na swoim koncie występy w licznych musicalach, a także solową płytę "Nicholas Jonas". W 2010 roku ukazała się płyta, którą nagrał razem z zespołem The Administration - "Who I Am". Nick choruje na cukrzycę, wspiera innych chorych. Założył Fundację Change for the Children Foundation. Organizacja namawia młodzież do udziału w różnych akcjach charytatywnych, mówi o tym, aby nie być obojętnym wobec problemów innych.

Początki kariery

Można powiedzieć, że za sukcesem braci stoi najmłodszy z muzycznego tria - Nick Jonas. To od jego kariery solowej wszystko się zaczęło...Nick wydał swój własny album, jednak nowemu prezesowi firmy fonograficznej nie przypadła ona do gustu. Jednak gdy usłyszał, jak Nick śpiewa z braćmi - Joe i Kevinem, postanowił nawiązać współpracę z całą trójką.

"It's About Time" - pierwsza płyta Jonas Brothers

W 2005 roku bracia, już jako Jonas Brothers, występowali jako support wielu artystów, m.in. Backstreet Boys, zagrali też serię koncertów z Aly&Aj Michalka. 8 sierpnia 2006 roku światło dzienne ujrzał pierwszy krążek Jonasów, zatytułowany "It's About Time".

It's About Time

Debiutancki album nie sprzedał się w dużym nakładzie, ale wkrótce wszystko miało się zmienić...

 

Przełomowy rok 2007

Rok 2007 był hojny dla Jonas Brothers. Na początku sierpnia ukazała się ich druga płyta, zatytułowana po prostu "Jonas Brothers", która już w ciągu pierwszego tygodnia sprzedaży znalazła się na piątej pozycji listy Billboard Hot 200.

 

Hej Miley!

W tym samym (2007) roku, Jonasi wystąpili gościnnie w serialu "Hannah Montana". Braci mogliśmy obejrzeć w odcinku zatytułowanym "Me and Mr. Jonas and Mr. Jonas and Mr. Jonas". W programie mogliśmy usłyszeć piosenkę, którą młode gwiazdki wspólnie nagrały - "We Got The Party With Us". Jonas Brothers i Miley Cyrus wyruszyli wspólnie w trasę koncertową "Best Of Both Worlds Tour".

 

"A Little Bit Longer"

W sierpniu 2008 światło dzienne ujrzał trzeci krążek Jonas Brothers zatytułowany "A Little Bit Longer". Tytułowa piosenka została napisana przez Nicka i opowiada o jego problemach z cukrzycą. Na płycie znalazły się takie utwory jak wspomniane wcześniej " A Little Bit Longer", "Burnin' Up", "Lovebug", czy "When You Look Me In The Eyes".

 

Przygoda z Camp Rock

W 2008 roku bracia zagrali w filmie telewizyjnym Disney Channel "Camp Rock". Jonas Brothers zagrali właściwie samych siebie - trójkę braci, którzy tworzą zespół o nazwie Connect Three. Shane (Joe), Nate (Nick) i Jason (Kevin) z rozkapryszonych gwiazdek przeistaczają się w obozowiczów, których nie sposób nie polubić :)

 

JONAS!

Pod koniec 2008 roku na antenie Disney Channel zadebiutował serial "JONAS" z braćmi w rolach głównych.

 

O czym jest?

Serial opowiada historię braci Kevina, Joe i Nicka Lucas, którzy zakładają zespół "JONAS". Pełno w nim śmiesznych i przygodowych momentów, gdyż bracia próbują wieść normalne życie, pomiędzy trasami koncertowymi, fajnymi ciuchami i oddanymi fanami, śledzącymi każdy ich ruch. Akcja rozgrywa się w domu braci Lucas w New Jersey, gdzie mieszkają z rodzicami Tomem i Sandy i małym bratem, Frankie oraz w Horace Mantis Academy, prywatnej szkole do której chodzą razem z przyjaciółkami, Stellą Malone i Macy Misa.

 

W tej chwili możemy oglądać drugi sezon tej produkcji zatytułowany "JONAS  w Los Angeles".

Jonas Brothers: Koncert 3D

W 2009 roku na ekrany kin trafił film "Jonas Brothers: Koncert 3D" - trójwymiarowy zapis trasy koncertowej "Burnin' Up". Dzięki tej produkcji fani mogli lepiej poznać braci, zajrzeć za kulisy ich występów.

"Lines, Vines and Trying Times"

W 2009 roku światło dzienne ujrzała czwarta płyta Jonas Brothers, "Lines, Vines and Trying Times".


"Camp Rock 2: Wielki Finał"

Niedawno odbyła się premiera filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał" w którym, podobnie jak w poprzedniej części, bracia zagrali główne role. Produkcja podbija serca młodzieży na całym świecie, a piosenki ze ścieżki dźwiękowej wkraczają na listy przebojów.

 

O czym jest?

Mitchie nie może się doczekać powrotu na Camp Rock, gdzie spędzi całe lato, tworząc nową muzykę razem ze swoimi przyjaciółmi oraz supergwiazdą Shanem Grayem. Jednak po drugiej stronie jeziora powstaje nowy obóz, Camp Star, który rozpoczyna z nimi rywalizację. Zapowiada się emocjonujący pojedynek, który zadecyduje o przyszłości obozu Camp Rock. Czy superprodukcje i telewizyjny styl uczestników obozu Camp Star wygrają z przekonaniem Camp Rockersów, że najważniejsze są muzyka, praca zespołowa i dobra zabawa?

Co dalej?

Bracia zapowiedzieli, że jeszcze w tym roku wyruszą w trasę koncertową. Nagrywają kolejne odcinki serialu "JONAS", udzielają się w różnych akcjach charytatywnych...Kto wie, być może niedługo ujrzymy kolejną płytę? Kotek trzyma za braci kciuki i życzy im sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!