Kto na Oscary założył podobną suknię do tej od Valentino? I co zrobiła Anne, gdy się dowiedziała?

Wielkie gwiazdy już kilka tygodni przed ważnymi galami mają wybrane kreacje, w których wystąpią. Wiadomo więc było, że Anne Hathaway założy Valentino. Zaskoczyła wielu, gdy pojawiła się w sukni od Prady. Wszystko przez pewną aktorkę w podobnej kreacji. Jak zareagowała Anne, gdy dowiedziała się, że jej koleżanka wystąpi na oscarowej gali w sukni, która przypominała tę od Valentino?
Anne Hathaway Anne Hathaway REUTERS/LUCAS JACKSON

Anne Hathaway

Anne Hathaway na gali wręczenia Oscarów miała wystąpić w pięknej sukni od Valentino, z którym jest zaprzyjaźniona. Jednak na czerwonym dywanie pozowała w sukni od Prady, która została mocno skrytykowana ze względu na dziwnie układający się materiał w okolicach piersi aktorki. Hathaway zdecydowała się na oficjalne przeprosiny i wytłumaczyła powody zamiany:

Zostałam poinformowana w sobotę późnym wieczorem, że ktoś na galę wręczenia Oscarów założy bardzo podobną suknię do tej od Valentino, którą zamierzałam założyć. Zdecydowałam więc, że będzie najlepiej dla wszystkich, gdy zmienię swoje plany. Chociaż uwielbiam sukienkę, którą miałam na sobie, była to bardzo trudno decyzja, podjęta w ostatniej chwili. Nie mogłam się doczekać, żeby założyć Valentino, aby uhonorować znaczący związek, który łączy mnie z domem mody i z samym Valentino - powiedziała Anne Hathaway magazynowi People.

Przypomnijmy, jak wygląda kreacja, którą pierwotnie miała założyć aktorka:

Defile Valentino Collection Haute Couture Summer 2013 Paris hc13Bulls


Nasuwa się więc pytanie, która aktorka założyła suknię podobną do tej?

Amanda Seyfried Amanda Seyfried AP/John Shearer

Amanda Seyfried

Okazuje się, że chodziło o koleżankę Anne Hathaway z filmu "Les Miserables. Nędznicy", Amandę Seyfried. Hathaway uznała, że koronka w obu sukniach jest zbyt podobna. Seyfried miała na sobie kreację domu mody Alexander McQueen. W jaki sposób Anne Hathaway dowiedziała się o sukni?

Actress Amanda Seyfried arrives at the 85th Academy Awards in Hollywood, California February 24, 2013. REUTERS/Adrees Latif (UNITED STATES TAGS:ENTERTAINMENT) (OSCARS-ARRIVALS) SLOWA KLUCZOWE: :rel:d:bm:LR1E92P02HY5TFot. ADREES LATIF REUTERS

Anne Hathaway Anne Hathaway CHRIS PIZZELLO/INVISION/AP/Chris Pizzello

Anne Hathaway i jej wybuch

Oj, nie było to przyjemne. W sobotę przed galą aktorzy "Nędzników" byli na próbie przed swoim występem. Hathaway poprosiła Seyfried o pokazanie zdjęcia kreacji, którą chce założyć - czytamy na Usmagazine.com. I wtedy się zaczęło...

Anne wpadła w szał. Ale nie powiedziała Amandzie, że ma zmienić suknię. Ta była jednak poruszona wybuchem koleżanki. Nie chciała w tym uczestniczyć i wyszła z próby - mówi źródło portalu.

Na tym się nie skończyło.

W niedzielę, w domu, Anne i jej styliści i makijażyści omawiali zamianę. Anne kazała czekać wszystkim osobom od makijażu, biżuterii i kreacji, dopóki nie podejmie decyzji. Trwało to kilka godzin. Poprosiła też wszystkich o ciszę, bo chciała ćwiczyć śpiew na występ na gali. To było bardzo długie i męczące doświadczenie - mówi źródło.

Koniec końców, Anne Hathaway wybrała tę suknię, bo podobno do niej "przemówiła". Szkoda.

Anne Hathaway

Więcej o:
Komentarze (6)
Kto na Oscary założył podobną suknię do tej od Valentino? I co zrobiła Anne, gdy się dowiedziała?
Zaloguj się
 • szaron_stoln

  Oceniono 28 razy 22

  Pozazdrościć problemów.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 29 razy 13

  Hathaway jest tak oscarem podniecona, że statuetka pewnie kiszki widziała. Wystarczy przeczytać wywiady z nią.

 • oluska0404

  Oceniono 2 razy 2

  Przecież o wiele więcej podobieństw z suknią Valentino ma suknia Kristen Stewat niż ta Amandy Bynes.

 • jajodzajofajo

  Oceniono 3 razy 1

  Taaa, a świstak siedzi...

 • pudelek.pl

  Oceniono 21 razy -1

  Weźcie już tego pinokia Hathaway na bok. Na sr.anie zbiera od patrzenia na jej rzygliwą urodę

 • russel

  Oceniono 38 razy -6

  Ależ ona jest brzydka. Cokolwiek założy, będzie brzydka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX