Gaga, Hilton, Bieber i Kardashian. Uwierzycie, że oni skończyli katolickie szkoły?

Zobaczcie, które gwiazdy zamieniły twarde zasady i grzeczne stroje na szalone życie i seksowne wdzianka.
Lady Gaga. Czy jej jestestwo ma wpływ na naszą godność? Rozstrzygną to studenci z KSM Lady Gaga. Czy jej jestestwo ma wpływ na naszą godność? Rozstrzygną to studenci z KSM East News

Lady Gaga

Lady Gaga chodziła do jednej z najbardziej prestiżowych na Manhattanie Convent of the Sacred Heart. To droga, prywatna szkoła katolicka.

Madonna. Madonna. AP

Madonna

Artystka, która krzyżuje się na scenie i śpiewa w obrazoburczym teledysku "Like a Prayer" jest wychowanką katolickich szkół podstawowych: St. Frederick's Catholic Elementary i St. Andrew's Catholic Elementary.

Paris Hilton Paris Hilton East News

Paris Hilton

Ta imprezowiczka także chodziła do katolickiej szkoły na Manhattanie. Convent of the Sacred Heart to zaskakujące miejsce dla dziedziczki fortuny, która słynie z szalonego trybu życia.

Weronika Lewicka. Weronika Lewicka. KAPiF

Weronika Lewicka

Weronika Lewicka musiała pożegnać się ze swoją katolicką szkołą po udziale w programie "Top Model. Zostań Modelką". Siostra zakonna - dyrektor szkoły bogobojnie i miłosiernie nakazała jej zabranie papierów.

Nie chciałam się na to zgodzić, bo jestem w maturalnej klasie, ale nie miałam wyjścia - powiedziała Weronika w programie "Dzień Dobry Tvn".

Siostrom nie spodobał się udział Weroniki w programie, a zwłaszcza jej naga sesja. Weronika nie żałuje decyzji. Maturę zrobi w jednym z warszawskich liceów. Niekatolickim oczywiście.

Kim Kardashian Kim Kardashian Playboy

Siostry Kardashian

Kim, Khole i Kourtney Kardashian uczestniczki reality show i pełne seksapilu siostry też chodziły do katolickiej szkoły. Pod swój dach przyjęła je Marymount High School w Los Angeles. Aż dziw bierze, że po takim wychowaniu zdecydowały się na rozbierane sesje w erotycznych magazynach i sekstaśmy.

04/20/2012 - Kim and Khloe Kardashian - Kim and Khloe Kardashian Appearance for "Kardashian Kollection" at Sears Store Chicago - April 20, 2012 - Sears - Woodfield Mall - Keywords: Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kardashian Kollection Fashion, Sears at Woodfield Mall Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Adam Bielawski / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1pr.photos

Justin Bieber Justin Bieber Reuters

Justin Bieber

Katolickie Gimnazjum Świętego Michała w Stratford może poszczycić się bardzo znanym wychowankiem. Justin Bieber wprawdzie nie skończył nauki w normalnym trybie, bo gdy jego kariera zaczęła się rozwijać jak szalona, ale kontynuował naukę on line. Ostatecznie uzyskał jednak dyplom tej szkoły.

Jennifer Lopez Jennifer Lopez EastNews

Jennifer Lopez

Piękna Jennifer Lopez w katolickich szkołach przeszła całą edukacyjną drogę. Naukę zakończyła w  Preston High School w Nowym Jorku.

Cyndi Lauper

Cyndi Lauper chodziła do katolickiej szkoły w Nowym Jorku. Nie zagrzała tam jednak zbyt długo miejsca. Od dziecka była skandalistką, czego dyrekcja szkoły nie mogła wytrzymać. O tym epizodzie powiedziała kiedyś w jednym z wywiadów dla CNN:

Do Boga modliłam się tylko jeden jedyny raz. Prosiłam, żeby mnie zabrał z tej przeklętej szkoły. Kilka dni później zostałam wyrzucona i pomyślałam przez moment: Cholera, może on jednak istnieje!
Jana Kramer Jana Kramer Fot. Agencja Wyborcza.pl

Jana Kramer

Piosenkarka, Jana Kramer, też była wychowanką katolickiej szkoły. Uczęszczała do Rochester Adams High School.

Bruce Springsteen

Idol lubujących się w cięższych brzmieniach, Bruce Springsteen, musi źle wspominać szkolne lata. Tak jak wiele innych gwiazd na początku był aniołkiem. O jego moralność i edukację dbała St. Rose of Lima Catholic School w Freehold Borough.

Will Smith i Jada Pinkett Smith Will Smith i Jada Pinkett Smith BROADIMAGE/EAST NEWS/Broadimage

Will Smith

Will Smith uczy swoje dzieci w domu. Być może ma traumę. Jego rodzice, chociaż niewierzący, wysłali go do katolickiej szkoły - City od Brotherly Love. Ponoć uznali, że przyda mi się dyscyplina i wychowanie twardą ręką.

Suri Cruise

Katie Holmes postanowiła zapisać córkę do Convent of the Sacred Heart, którą ukończyły Lady Gaga i Paris Hilton. Prestiżowa szkoła katolicka na Manhattanie, za którą miesięcznie Holmes zapłaci 38 tysięcy dolarów, działa według surowych zasad.

Whitney Houston Whitney Houston AP

Whitney Houston

Piosenkarka, zanim została diwą światowej sławy, chodziła do żeńskiej szkoły katolickiej Mount Saint Dominic Academy.

Katrina Bowden Katrina Bowden Fot. Agencja Wyborcza.pl

Katrina Bowden

Katrina Bowden, znana amerykańska cheerleaderka, zanim wzięła udział w sesji magazynu dla panów "FHM", uczyła się w Szkole Świętego Tomasza, a później w Akademii Niepokalanego Serca.

Może zdjęcia są podniecające, bo nie pokazałam tego, co najbardziej chcieliby zobaczyć mężczyźni! Wychowywałam się w katolickich szkołach, w których jedyną atrakcją był dźwięk dzwonka - mówi Katrina, o czym pisze Sport.fakt.pl.

Emmanuelle Seigner

Aktorka, Emmanuelle Seigner ukończyła katolicką szkołę w Paryżu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.