Agnieszka Radwańska spędziła wakacje na Kubie. A tam? Drinki, opalanie i zwiedzanie

Wreszcie ma wakacje.
Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska screen z Facebook

Kuba

Agnieszka Radwańska właśnie wróciła z upragnionych, dwutygodniowych wakacji. Spędziła je, z siostrą Ulą, na Kubie. Musiała odpocząć po ciężkim sezonie, ale już zapowiedziała na Facebooku, że po tych dwóch tygodniach bierze się za przygotowania do turnieju w Australii. Jednak póki co wspomina, jak sączyła drinki na plaży i dbała o swoją opaleniznę.

Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska screen z Facebook

Kuba

Wakacje tenisistki to nie tylko "smażing i plażing". Agnieszka lubi zwiedzać i, jak przystało, na sportowca - spędzać je aktywnie.

Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska Fot. KACPER PEMPEL REUTERS

Luksus

Agnieszka Radwańska zapracowała na swój sukces i wakacje na Kubie nie są dla niej dużym wyzwaniem finansowym. W jednym z wywiadów dla "Vivy" wspominała, czym jest dla niej luksus:

Luksus jest wtedy, jak mam dwa dni wolnego. Ciężko pracowałam na to, co mam. Grałam nawet wtedy, gdy nie byłam na 100 procent zdrowa. Ten sezon zaczęłam tuż po operacji stopy. Lekarze byli w szoku, że w ogóle wyszłam na kort.
Agnieszka Radwańska. Agnieszka Radwańska. screen YouTube

Wygody

Wygody, luksusy? A jak inaczej ma odpoczywać jedna z najlepszych rakiet świata? Od dziecka pracowała na swój sukces. Zarabia krocie, wielkie koncerny zabiegają, by je reklamowała, dostała nowego Lexusa z napędem hybrydowym. Nie trwoni jednak pieniędzy, bo jak dobrze wie, kariera sportowca nie trwa długo.

Proszę pamiętać, że jestem z Krakowa i pieniędzy w błoto nie wyrzucam. Kiedy widzę T-shirt za sto dolarów, to się pukam w czoło. Czekam na przeceny.

A my czekamy na dalsze sukcesy Isi :)