Równie przystojni? A może jeszcze przystojniejsi? Poznajcie nieznanych braci gwiazd!

Przystojne zagraniczne gwiazdy i ich równie przystojni bracia. Jak wyglądają?

Kuba Błaszczykowski i Dawid Błaszczykowski

Podczas Euro 2012 niemal co druga z pań wzdychała do kapitana polskiej reprezentacji, Kuby Błaszczykowskiego. Jednak ma on równie przystojnego brata Dawida. Dawid z powodu kontuzji nie został piłkarzem, ale też zajmuje się piłką nożną - trenuje drużynę Raków Częstochowa. Jeśli chodzi o urok osobisty z pewnością dorównuje bratu.

Dawid BłaszczykowskiDzień Dobry TVN/X-News

Alec Baldwin i Stephen Baldwin

Alec Baldwin parę lat temu uchodził za największego amanta Hollywood. W 1990 r. został nawet uznany za jednego z 50. najpiękniejszych ludzi świata przez magazyn "People". Piękno w tej rodzinie jest chyba dziedziczne, bo jeden z jego braci, Stephen Baldwin dorównuje mu urodą. Stephen również zajmuje się aktorstwem.

'All-Star Celebrity Apprentice' unveiling at Jack Studios, NYC.  Pictured: Stephen BaldwinEast News

Michał Żewłakow. Michał Żewłakow. Agencja Wyborcza.pl

Michał Żewłakow i Marcin Żewłakow

Michał Żewłakow, polski napastnik i były reprezentanty Polski, odniósł sportowy sukces. Jednak piłkarz ma mniej znanego, choć równie przystojnego, brata bliźniaka Marcina Żewłakowa, który też jest futbolistą. Obecnie gra w Koronie Kielce.

16.08.2012 KIELCE , MARCIN ZEWLAKOW PODCZAS KONFERENCJI PRASOWEJ W KLUBIE PILKARSKIM KORONA KIELCE .  FOT. PAWEL MALECKI / AGENCJA GAZETAAgencja Gazeta

Jeff Bridges i Beau Bridges

Laureat Oskara za rolę w filmie "Szalone serce", Jeff Bridges, ma bardzo podobnego do siebie brata! Beau Bridges jest starszy od Jeffa i również zajmuje się aktorstwem, choć nie zdobył aż takiej sławy. Bracia talent odziedziczyli zapewne po ojcu, Lloydzie, który wprowadzał ich w arkana sztuki aktorskiej.

Beau Bridges attending the FOX Network UpFront 2012 Presentation, held at Wollman Rink at Central Park in New York City, Monday, May 14, 2012.(AP Photo/Jennifer Graylock)East News

Jared Leto i Shannon Leto

Wiedzieliście, że aktor i muzyk Jared Leto ma równie przystojnego co on, starszego brata Shannona Leto? Bracia lubią się i współpracują ze sobą. Jared jest wokalistą i gitarzystą zaś Shannon perkusistą zespołu 30 Seconds to Mars. Widzicie podobieństwo?

Shannon Leto. People attends the Zuhair Murad fall-winter 2011/2012 haute couture collection show . Paris, FRANCE - 05/07/2011.East News

Noel Gallagher Noel Gallagher hipersonica.com

Noel Gallagher i Liam Gallagher

Przez pewien czas życie zawodowe i rodzinne łączyli bracia Gallagher z zespołu Oasis: Noel i Liam Gallagher. Jednak pokłócili się, a Noel odszedł z zespołu i rozpoczął karierę solową. Liam zaś z pozostałymi członkami Oasis założył nowy zespół - Beady Eye. Który z braci podoba Wam się bardziej?

Liam GallagherLiam Gallagher

Taylor Hanson Taylor Hanson Taylor Hanson

Taylor Hanson i Izaac Hanson

Pamiętacie jeszcze braci Hanson? Gwiazdą zespołu był blond przystojniak, Taylor. Jednak w jego cieniu stał równie przystojny choć tajemniczy Izaac. Muzycy koncertują do dzisiaj, a całkiem niedawno nagrali cover hitu Taylor Swift.

Taylor HansonMat. prasowe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.