Matt Pokora obchodzi dziś 27. urodziny!

26 września 1985 roku w Strasburgu urodził się Matt Pokora - francuski piosenkarz i kompozytor, który zawojował cały świat. Wszystkiego najlepszego!

Matt Pokora

Jak dobrze wiecie, Matt ma polskie pochodzenie - jego ojciec jest Polakiem. Jednak to Francja dała mu możliwości zrobienia wielkiej kariery. Wygrał francuską edycję "Tańca z gwiazdami" i właśnie tam stawiał swoje pierwsze kroki w branży muzycznej.

Matt Pokora

Ten utalentowany muzyk jest uważany za konkurencję dla nawet takich gwiazd jak Justin Timberlake. I rzeczywiście wystarczy sobie przypomnieć szał, jaki wywołał na całym świecie dzięki piosence "Catch me if you can".

Matt Pokora - ulubieniec wszystkich dziewcząt i pań - wystąpił w niedzielnym odcinku Matt Pokora - ulubieniec wszystkich dziewcząt i pań - wystąpił w niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami". Podczas występu towarzyszyła mu grupa taneczna Volt. Już teraz możecie zobaczyć zdjęcia z show francuskiego przystojniaka a już niedługo, tylko na Plotku ekskluzywny wywiad z Mattem Pokorą. Zapraszamy!

Matt Pokora

Wokalista nagrywał już z takimi producentami jak Timbaland - pamiętacie hit "Dangerous"?

Matt bardzo się cieszy, że ma fanów w Polsce. W Popcornie rozwinął swoją myśl:

Osobiście postaram się zagrać w Polsce! Widziałem mój polski fanpage na FB i jestem pod wrażeniem! Nie chciałbym, żeby polscy fani musieli pisać petycje o to, by ten wredny Pokora przyjechał i zagrał nad Wisłą (śmiech).
Matt Pokora, fot. EMI Music Poland Matt Pokora, fot. EMI Music Poland Matt Pokora, fot. EMI Music Poland

Matt Pokora

Jego talent muzyczny jest ogromny - śpiewa, tańczy, komponuje. Nic dziwnego, że zaangażowano go do gry w filmie. Wystąpił w musicalu!

Ale tylko telewizyjnym i zagrałem samego siebie. Więc nie ma co robić szumu. Wziąłem udział w musicalu "Le Show Johnny". Wcześniej przewinęły się przez niego takie gwiazdy jak Zuccherro. Troszkę więc nie wiem, co ja tam robię! - stwierdził skromnie Matt.

Matt Pokora

Niedawno muzyk zdecydował się na współpracę z polską gwiazdą - nagrał piosenkę z Patricią Kazadi. Teledysk wyreżyserował Bruce Paramore, znany polskiej publiczności jako twórca takich produkcji jak "Kochaj i tańcz" oraz "Tancerze". W teledysku wystąpili fani Patrycji i Matta, którzy mieli okazję wziąć udział w szalonej imprezie.