Wszystkie ślicznotki Flavio Briatore

Włoski miliarder słynie z zamiłowania do kobiet. Jego majątek jest szacowany na 13 miliardów euro. I prawdopodobnie właśnie to jest powodem, dla którego - pomimo tego, że skończył 60 lat - nadal ma ogromne powodzenie u kobiet. Duże pieniądze często przyciągają dużo kobiet. Zobacz, jakie piękności łączono z Briatore.

Elisabetta Gregoraci

Elisabetta Gregoraci jest obecnie żoną miliardera. 32-letnia włoska modelka i medialna gwiazda. Para wygląda na bardzo szczęśliwą i świetnie się ze sobą bawi. Ciekawe, czy Elisabettę o uśmiech przyprawiają tylko pieniądze ukochanego, czy także jego żarty... To dla Gregoraci Briatore zdecydował się zmienić. Twierdzi, że skończył z flirtowaniem - stał się teraz ojcem i głową rodziny.

Managing director of the Renault Formula One team Flavio Briatore, right, arrives with his wife Elisabetta Gregoraci for the screening of the film 'Baaria' openingt the 66th edition of the Venice Film Festival in Venice, Italy, Wednesday, Sept. 2, 2009. (AP Photo/Joel Ryan)

Heidi Klum

PHOTO:EAST NEWS/AFP  Heidi Klum presents a creation during the Victoria's Secret fashion show at the Fontainebleau Miami Beach  November 15, 2008. The 54-year-old Resort in Miami, once the playground of the Rat Pack, is reopening this weekend for the taping of the Victoria's Secret TV Fashion Show to be aired December 3, 2008 on CBS.

Zanim w jej życiu pojawił się Seal, była związana z włoskim playboyem. Owocem tego związku jest 8-letnia Leni, do której były dyrektor Renault w Formule 1 nie chciał się przyznać. Długo wypierał się ojcostwa. W mediach pojawiły się także dowody na inne jego liczne romanse. Ostatecznie przyznał, że jest ojcem dziewczynki, ale nigdy się z nią nie spotkał. Nie chce jej znać. Ojcem dla maleńkiej Leni był Seal.

Heidi Klum takes her kids to karate and dance class in Brentwood, California.  Pictured: Heidi Klum and Leni Klum

PHOTO: EAST NEWS/EVERETT COLLECTION Heidi Klum inside for THE VICTORIA''S SECRET FASHION SHOW, Lexington Avenue Armory, New York, NY,  November 09, 2005. Photo by: Gregorio Binuya/Everett Collection

Marzena Cieślik

Marzena Cieślik

Podobno Briatore gdy tylko zobaczył naszą Miss Polonia zaczął wołać "magic, magic" czyli "magiczna". Potem Marzena została zaproszona do stolika multimilionera.

Po prostu spodobałam mu się. Flavio jest przemiłym i kulturalnym mężczyzną i jestem ogromnie szczęśliwa, że go spotkałam. Z dziewczyny z małego miasteczka stałam się gwiazdą Melbourne - mówiła Cieślik.

Czy był to płomienny romans? Tego piękna Polka nie zdradziła.

Naomi Campbell

Naomi Campbell

Para spotykała się ze sobą przez kilka lat, aż w końcu Naomi zerwała definitywnie.

Nie chcę być trofeum - powiedziała.

British top model Noami Campell shows a glossy swimsuit for Versace's 1999 spring/summer haute couture collection presented in Paris Saturday January 16, 1999.(AP PHOTO/Michel Euler)

Mariah Carey

Mariah Carey

Niewiele osób wie, że z Flavio Briatorim była kojarzona także Mariah Carey. Przy okazji 35 urodzin wokalistki w sieci pojawiła się plotka, że Briatori postanowił zorganizować jej najlepsze urodziny na świecie - zabrał ją na kilka dni do Monaco, by popływała z nim jachtem i odprężyła się po ciężkiej pracy nad płytą. Mariah Carey nigdy oficjalnie nie potwierdziła tej informacji.

JUN 29, 2009 - NEW YORK (USA) - Diva MARIAH CAREY films a music video directed by BRETTRATNER in front of the Plaza Hotel...    Photo: Insight Celebrity/Flynet Pictures/smtmn

Elle MacPherson

Elle MacPherson

Australijska modelka też była podobno została kochanką Flavia. Elle MacPherson występuje także w filmach, m.in. w "Syrenach", gdzie zagrała z Hugh Grantem.

 Elle MacPherson

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.