Jak chudną i co sobie poprawiają polskie gwiazdy

SIŁA DIET, SIŁA SKALPELA
Gosia Andrzejewicz zrobiła wszystkim miłą niespodziankę. Gwiazda po latach nieobecności pojawiła się na gali Eska Music Awards. Jak wyglądała? Gosia Andrzejewicz zrobiła wszystkim miłą niespodziankę. Gwiazda po latach nieobecności pojawiła się na gali Eska Music Awards. Jak wyglądała? Kapif

Miejsce 7. Gosia Andrzejewicz

Na miejscu 7. znalazła się Gosia Andrzejewicz. Dla artystki usunięcie pieprzyka było małym zabiegiem, ale dla świata to milowy krok.

Dla mnie ona jest dosyć bezbarwna mimo tych wszystkich zmian - mówi Mandaryna.
A mój kolega miał pieprzyk w takim miejscu i śmialiśmy się, że przygarnął kropka - drwi Kędzior.
Maja Frykowska. Maja Frykowska. KAPIF

Miejsce 6. Maja Frykowska

Maja Frykowska zajmuje miejsce 6. Najpierw Frykowska zoperowała sobie nos, który nie był najpiękniejszy. Potem celebrytka zapragnęła zmienić... imię. A to już prawdziwa duchowa przemiana. Dziś Maja Frykowska wygląda i nazywa się całkiem nieźle:

Powiem z ręką na sercu coś co wszyscy widzą Agnieszka Frykowska miała po prostu straszny nos teraz już nie ma strasznego nosa i wygląda ładniej - Mówi prezenterka Gosia Halber
Agnieszka Orzechowska Agnieszka Orzechowska Kapif

Miejsce 5. Agnieszka Orzechowska

Ponoć Agnieszka Orzechowska zrobiła sobie kilka operacji plastycznych. Decyzje tłumaczyła tym, że był to wymóg, a nie kaprys. W końcu jest modelką, więc wygląd to rzecz najważniejsza. Nazywana jest polską Angeliną Jolie. Czy to jednak brzmi wiarygodnie?

Robi wrażenie, wiesz wysoka laska, długa noga, duży cyc, ok. to robi wrażenie - mówi Alan Andersz.
Anna Mucha. Anna Mucha. KAPIF

Miejsce 4. Anna Mucha

Anna Mucha to przykład gwiazdy, która nie potrzebowała zabiegów plastycznych, aby dojść do perfekcyjnego wyglądu. Dieta, ćwiczenia i oczywiście ciąża - to trzy sekrety Anny Muchy na super figurę.

Przykład Anny Muchy, jest takim idealnym przykładem niekonsekwencji i hipokryzji - mówi Wojciech Łuszczykiewicz z "Video".
Ja widziałem w pewnym magazynie dla mężczyzn zdjęcia pani Anny i naprawdę super, super przemiana, z tego co wiem, to żadnych zabiegów chirurgicznych nie było - mówi Kędzior.
Krzysztof Ibisz - wczoraj i dziś Krzysztof Ibisz - wczoraj i dziś AG,KAPIF

Miejsce 3. Krzysztof Ibisz

Prezenter zaczął o siebie szczególnie dbać po 40-stce. Siłownia, kosmetyczka i efekt murowany. Ibiszowi ubyło jakieś... 20 lat. Niestety, jego przemiana nie spotkała się z dobrym przyjęciem:

Tutaj było robione na twarzy, bo już mimika jest coraz mniejsza - mówi Alan Andersz
Czy to jest Sonia Bohosiewicz? Przecieramy ze zdumienia oczy na widok aktorki. Gwiazda schudła, zmieniła fryzurę i styl ubierania się. Tylko czy taka metamorfoza u Sonii to hit czy kit? Czy to jest Sonia Bohosiewicz? Przecieramy ze zdumienia oczy na widok aktorki. Gwiazda schudła, zmieniła fryzurę i styl ubierania się. Tylko czy taka metamorfoza u Sonii to hit czy kit? Kapif

Miejsce 2. Sonia Bohosiewicz

Numer dwa w naszym zestawieniu. Aktorka schudła, zmieniła kolor włosów i jakby zmieniła się jej trochę twarz. Dieta była na pewno. A co z resztą?

Ale ja patrzyła na te zdjęcia jak ona schudła i szczerze mówiąc nie widzę, żeby ta jej twarz oprócz tego, że zeszła jej taka opuchlizna - mówi Gosia Halber.
Straszne smutne, że dziewczyna zamiast sobie pomóc, bo pewnie chciała sobie pomóc sobie twarz zepsuła po prostu - mówi Wojciech Łuszczykiewicz z "Video".
Karolina Korwin-Piotrowska Karolina Korwin-Piotrowska Kapif

Miejsce 1. Karolina Korwin-Piotrowska

Karolina Korwin-Piotrowska zajmuje pierwsze miejsce w naszym zestawieniu. Dziennikarka do dziś zaprzecza, jakoby zmieniła styl, odchudziła się i zaczęła od siebie dbać. Jednak gołym okiem widać, że popularna "KKP" chciała się zmienić i dokonała metamorfozy.

Natomiast nie fajne jest to, że ona wszystkich dookoła krytykuje za to, co sama robi w tej chwili - mówi Mandaryna.
Więcej o:
Komentarze (26)
Jak chudną i co sobie poprawiają polskie gwiazdy
Zaloguj się
 • zgredek1

  Oceniono 10 razy 6

  piotrowskiej nic nie pomoże. była jest i będzie brzydka. so sorry.

 • elda22

  Oceniono 10 razy 6

  same gwiazdy w zestawieniu, nie ma co. Wojowniczka co ją psy gonią, frytka lodziara, orzechowska ... ja pierdziele -_- ide pokazać gołą dupę do kamery, też zostanę polską gwiazdą.

 • lisbeth

  Oceniono 3 razy 3

  cytat: Ale ja patrzyła na te zdjęcia jak ona schudła i szczerze mówiąc nie widzę, żeby ta jej twarz oprócz tego, że zeszła jej taka opuchlizna
  Chyba majstrowaliscie przy wypowiedziach, bo Gosia Halber nigdy by takiego gniota gramatycznego nie sformulowala.
  Poza tym zabraklo mistrzyni poprawiania: Dody. Chyba ze o niej przygotowujecie odrebny artykul bo lista poprawek jest dluuuuuuuga.

 • calineczka34

  Oceniono 7 razy 3

  u piotrowskiej nie widac zadnych zmian.była brzydka i jest brzydka,a sonia wyglada teraz gorzej niz kiedys

 • sansa

  Oceniono 5 razy 3

  Zamienił stryjek siekierkę na kijek...

 • pata.m

  Oceniono 6 razy 2

  Najbardziej niefajna to jest wasza interpunkcja, plotku.

  Co do Sonii, już nie wygląda jak baba ze wsi, dla mnie to plus. Frycie zmiany na korzyść wypadły, a Orzechowska ma tyle z Angeliny, co ta baba, co chciała się upodobnić do kota. I taką samą przyszłość wróżę jej twarzy.

 • maciek90

  Oceniono 4 razy 2

  od kiedy frykowska (dam się wyrżnąć w wannie) jest gwiazdą?

 • villia

  Oceniono 1 raz 1

  U Muchy żadnych zabiegów nie było? To policzki same z siebie jej się wypełniły?

 • michalek123

  0

  to jest to http://dl4.pl/zdjecie23jpg

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX