Honey i Ewa Farna pod lupą! Jak ich kreacje oceniły Joanna Horodyńska i Ada Fijał

Stylistki omawiają ich stroje z Sopot TOPTrendy Festiwal 2013.
Honey Honey kapif

Honey

W najnowszym numerze dwutygodnika "Party" Joanna Horodyńska i Ada Fijał oceniają kreacje gwiazd z tegorocznego festiwalu Sopot TOPTrendy. Pod lupę wzięły m.in. stylizacje Honey i Ewy Farnej.

Honey na festiwalu pojawiła się w dwuczęściowej, białej kreacji. Zestaw ozdobiony licznymi poziomymi paskami przypadł do gustu oceniającym.

Honorata była jedną z lepiej ubranych gwiazd Top Trendów - na scenie i poza nią. Jej odsłona w bieli z modnymi laserowymi cięciami zatrzymała moje krążenie - stwierdziła Joanna Horodyńska.
Świetnym zabiegiem jest podwyższony stan spódnicy, przy którym piosenkarka - choć ma skromny top - nie świeci nadmiarem negliżu - dodała Ada Fijał.

HoneyKapif

HoneyKapif

 

Ewa Farna. Ewa Farna. Kapif

Ewa Farna

Joanna Horodyńska i Ada Fijał były mniej łaskawe dla stylizacji Ewy Farnej, która postawiła na czerń i dżins.

Kocica z zachwianą równowagą. Nie pomoże nawet fakt, że zarówno dżins, jak i skóra zestawione ze sobą to mocny trend - tak strój Ewy skomentowała Horodyńska.
Kompletna katastrofa, jeśli chodzi o górę sylwetki. Ewa straciła szyję, dekolt, biust i talię. Krótka kurtka miała tuszować mankamenty figury, a tylko ją pogrążyła. I jeszcze buty, chyba tylko Anja Rubik może je nosić - dodała stylistka.

Ewa Farna, diety gwiazd, toptrendyKAPiF

Nie można przejść obojętnie obok tego stroju Kozaka w wersji country - skwitowała Ada Fijał.

Ewa FarnaKapif

A Wam, która stylizacja podoba się bardziej? Zagłosujcie w sondzie!