Schudła tak bardzo, że nie poznała jej własna matka! To się nazywa niesamowita metamorfoza

Abigail Lowe schudła 44 kilogramy i namawiała córkę, by poddała się operacji zmniejszenia żołądka. Ta zastosowała się do rady. Matka była w takim szoku, gdy zobaczyła efekt metamorfozy, że na chwilę zaniemówiła.
Abigail Lowe Abigail Lowe Today.com

Matka zainspirowała córkę

Abigail Lowe na co dzień mieszka na Hawajach i nie widziała córki od czasu jej przeprowadzki do Kalifornii. Matka myślała, że została zaproszona do studia telewizyjnego, by opowiedzieć o swoim odchudzaniu. Sama sporo schudła, gdy na świat przyszedł jej pierwszy wnuk.

Postanowiłam schudnąć, gdy Maile urodziła pierwszego syna. Obchodziłyśmy razem jego pierwsze urodziny, było świetnie. Pomyślałam, że kocham go tak bardzo, że chcę być z nim podczas jego życia, zobaczyć jak rośnie - mówiła w wywiadzie dla Today.

Abigail LoweToday.com

Maile Daly Maile Daly Facebook.com

Decyzja o operacji

Wtedy właśnie Abigail zdecydowała się na operację zmniejszenia żołądka, przeszła na dietę i zaczęła ćwiczyć. Dzięki temu znacznie schudła. Stała się też motywacją dla córki, która również zdecydowała się na operację.

Moja mama była dla mnie inspiracją. Ciągle mówiła, jak świetnie się czuje i że powinnam zrobić to samo. Moja waga dobiła do stanu, którego nie mogłam już dłużej znieść. Mój lekarz powiedział, że jestem za gruba i muszę mieć operację. Ważyłam wtedy 155 kilogramów.

Maile DalyToday.com

Kiedy dziewczyna powiedziała mamie o tym, że zdecydowała się na operacje, otrzymała od niej duże wsparcie.

Mama cieszyła się i bardzo mi pomagała. Wiedziała, jak będzie ciężko po operacji. Pomagała mi w opiece nad dziećmi. Zgubiłam już 66 kilogramów. Kiedy ktoś mnie widzi, mówi: "Wow, wyglądasz jak twoja mama".
Maile Daly Maile Daly Today.com

Pierwsze spotkanie po metamorfozie

Kobieta prosiła córkę, by wysłała jej zdjęcia, ale ta odmawiała. Abigail spodziewała się, że córka może wyglądać inaczej. Kiedy Maile weszła do studia jej mama nie mogła powstrzymać zdziwienia. Była w szoku, gdy zobaczyła swoją chudszą o 66 kilogramów córkę, w sukience i wysokich obcasach.

Wow, mów do mnie, bo nie mogę Cię poznać!  - powiedziała Abigail przytulając córkę.

Obie kobiety były bardzo wzruszone spotkaniem, nie mogły powstrzymać łez.

Bardzo kocham moją córkę i jestem bardzo zadowolona z jej przemiany.

Maile DalyToday.com

W nagrodę Maile dostała całą kolekcję nowych ubrań w mniejszym rozmiarze. Dziennikarka również była pod wrażeniem zachowania Abigail i Maile.

Gratuluję wam tej wspaniałej więzi, która jest między wami.

Maile DalyFacebook.com

Maile Daly Maile Daly Today.com

Nowe życie

Abigail Lowe przeszła operację zmniejszenia żołądka w 2006 roku. Początkowo ważyła 107 kilogramów. Po odchudzaniu udało jej się osiągnąć wagę 63 kilogramów. Jej walka o smukłą sylwetkę trwała 2 lata.  Zachęcała wtedy córkę, by też powalczyła o lepsze samopoczucie, ale nie spodziewała się, że efekt będzie tak spektakularny, biorąc pod uwagę krótki czas, jaki minął od operacji Maile. Teraz obie panie odżywiają się zdrowo i sporo czasu poświęcają na aktywność fizyczną.

Maile DalyFacebook.com