Intrygi w "M jak miłość". Piotr odwiedzie brata od ślubu?

Czy Piotr zgodzi się zostać świadkiem na ślubie Pawła? A może zechce go zniechęcić? Co się wydarzy w najnowszym odcinku "M jak miłość"?
M jak Miłość M jak Miłość MT.L Maxfilm

M jak miłość

Paweł (Rafał Mroczek) szuka białej sukni i załatwia formalności w urzędzie. A Magda (Anna Mucha), na wspomnienie jego oświadczyn, wciąż się uśmiecha. Jednak ich ślub staje pod znakiem zapytania. Nie wszystko bowiem idzie po myśli bohaterów. Zapraszamy na 1032 odcinek "M jak Miłość", a w nim...

M jak miłośćMTL Maxfilm

M jak miłość, Olga Frycz M jak miłość, Olga Frycz MTL Maxfilm

M jak miłość

Magda wie, że Paweł spotykał się ostatnio z Alą (Olga Frycz). I dyskretnie, wypytuje Kingę (Katarzyna Cichopek) o swoją "rywalkę". A Zduńska - nieświadoma, że jej przyjaciółka właśnie się zaręczyła - ze szczegółami opowiada o nowym, wspaniałym związku szwagra.

Myślę, że to coś ważnego. I wiesz, oni dziwnie do siebie pasują. Może nie ma w tym fajerwerków, szaleństwa, ale taki fajny spokój, przekonanie, że to jest w końcu "to". Jest jeszcze Basia. Szalony, cudowny dzieciak! Paweł za nią przepada, traktuje ją jak własną córk! A ona ma na jego punkcie kompletnego bzika! Ciekawa jestem, jak to się skończy...

M jak miłośćMTL Maxfilm

M jak miłośćMTL Maxfilm

M jak miłośćMTL Maxfilm

M jak miłość M jak miłość MTL Maxfilm

M jak miłość

Tymczasem Paweł umawia się z bratem - i prosi, by został jego świadkiem. A reakcja Piotrka (Marcin Mroczek) kompletnie go zaskakuje!

Posłuchaj... Magda dla mnie i dla Kingi jest jak siostra, też ją kochamy i gdzieś tam rozumiem twoją decyzję, ale to nie są żarty! Nie robi się takich rzeczy, nawet w najlepszych intencjach! Nie kochasz Magdy. Albo inaczej: nie kochasz jej tak, jak facet kocha swoją kobietę. A pod względem prawnym to małżeństwo będzie legalne, ze wszystkimi tego konsekwencjami. I na całe życie.

Zduński posyła bratu ciężkie spojrzenie. A Paweł od razu wybucha złością:

Słuchaj, nie mam czasu na pogaduszki. Jeśli nie chcesz być moim świadkiem, znajdę kogoś innego!
Jesteś moim bratem i jasne, że będę twoim świadkiem. Ale zastanów się jeszcze... Bo jeśli to zrobisz, weźmiesz pełną odpowiedzialność za jej życie. Na pewno tego chcesz?
Moja sprawa, mój kłopot!

M jak miłośćMTL Maxfilm

M jak miłośćMTL Maxfilm

M jak miłość M jak miłość MTL Maxfilm

M jak miłość

Z jednej strony: Magda nie chce budować szczęścia na cierpieniu Ali i małej Basi. A z drugiej: Piotrek robi wszystko, by zniechęcić brata do kolejnego małżeństwa. Co wydarzy się dalej? Czy w szpitalu dojdzie jednak do ślubu - i Magda zostanie oficjalnie "panią Zduńską"? Odpowiedź już 14 stycznia - w 1032 odcinku "M jak Miłość"!

M jak miłośćMTL Maxfilm

M jak miłośćMTL Maxfilm