Już dziś premiera nowego sezonu "Breaking Bad" w Polsacie!

Już dziś w Polsacie o godzinie 1.10 premiera kolejnego sezonu serialu "Breaking Bad".
Breaking Bad. Breaking Bad. Mat. prasowe

3. sezon "Breaking Bad"

Ratować rozpadające się małżeństwo czy zabezpieczyć przyszłość rodzinie, brnąc w przestępczą działalność? Dla głównego bohatera już nie ma odwrotu! Walter White (Bryan Cranston) jest wciągany do interesu przez jednego z największych graczy w branży narkotykowej - i jednego może być pewny, że przyjdzie mu za tę współpracę zapłacić bardzo wysoką cenę.

Breaking Bad. Breaking Bad. Mat. prasowe

3. sezon "Breaking Bad"

Walt (Bryan Cranston) znów ma poważne problemy. Stanął w obliczu rozwodu, bo jego żona, Skyler (Anna Gunn) jest sfrustrowana odkąd poznała prawdę o ich rodzinnych finansach. White ma zamiar wycofać się z narkotykowego biznesu, bo bycie ojcem nastoletniego Waltera Jr. (R.J. Mitte) i nowo narodzonej Hope to sens jego życia. Jednak niedługo po tym, jak Skyler ogłasza separację i nakłania go do opuszczenia ich wspólnego domu, on otrzymuje propozycję, jakiej się nie odrzuca.

Breaking Bad. Breaking Bad. Mat. prasowe

3. sezon "Breaking Bad"

W walce o przetrwanie Walt miota się od jednej skrajności do drugiej. Jeśli nie pójdzie na układ z Gusem, czeka go śmierć w odwecie za jego rolę w zabójstwie innego narkotykowego bossa. Dwaj żądni zemsty i wyjątkowo małomówni bliźniacy już przekraczają granicę z USA. Krwawa konfrontacja z meksykańskim kartelem narkotykowym wydaje się nieunikniona. I to, pomimo że teraz, za sprawą chemicznego talentu pana White'a najczystszy towar: metamfetamina najlepszej jakości pochodzi właśnie z Nowego Meksyku.

"Breaking Bad" Fot. mat. prasowe

3. sezon "Breaking Bad"

"Breaking Bad" to ostatnio jeden z najpopularniejszych seriali amerykańskich. Wielokrotnie nominowany do różnych nagród telewizyjnych, ostatnio triumfował na gali Emmy, gdzie otrzymał 3 statuetki. Już dziś telewizja Polsat o godzinie 1.10 rozpoczyna emisję 3. sezonu serialu.