Już dziś poznamy nową bohaterkę 'M jak miłość'. Jej widok w wannie zaskoczy Pawła...

Przyjaciółka Joasi Zduńskiej namiesza w życiu bohaterów serialu.

Powrót do Polski

M jak miłość

Już dziś wieczorem na antenie TVP2 kolejny odcinek "M jak miłość". Widzowie serialu będą mieli okazję poznać nową bohaterkę. Ala Kozłowska (w tej roli Katarzyna Ptasińska) to siostra Jana, dawnego partnera Joasi Zduńskiej. Dziewczyna wróciła właśnie z USA i, po kłótni ze starszym bratem, chwilo nie ma się gdzie zatrzymać.

M jak miłość

Niespodzianka w łazience

M jak miłość

Ala od lat przyjaźni się z Asią. Nic więc dziwnego, że postanowi poprosić o schronienie właśnie bliską koleżankę. Zduńska oczywiście zgodzi się przyjąć ją pod swój dach, jednak zapomni uprzedzić o niezapowiedzianej wizycie męża! Paweł nieźle się zdziwi, kiedy zastanie w swoim domu kąpiącą się, obcą dziewczynę.

M jak miłość

M jak miłość

M jak miłość

Nowe życie?

M jak miłość

Wkrótce okaże się, że powrót do Polski to spore zamieszanie w życiu Ali. Dziewczyna porzuciła świetne studia, zrezygnowała ze stypendium, a co najważniejsze - zostawiła w Stanach Zjednoczonych narzeczonego! Brat Ali nie będzie zachwycony jej nagłą decyzją:

Nie mogę uwierzyć, że okazałaś się tak kompletnie nieodpowiedzialna! No po prostu brak mi słów! - tak Jan skwituje jej przyjazd do kraju.

Producenci serialu zdradzają, że nowa bohaterka nieźle namiesza w życiu głównych bohaterów. Myślicie, że jej wątek okaże się na tyle interesujący, że Ala na dłużej zagości w "M jak miłość"?

Więcej o: