Krupa broni kurę, Tyszka i Woliński się kłócą, a w tle piękna dziewczyna. Co się wydarzy dziś w "Top Model"

Poszukiwania top model trwają. Na kandydatki na modelki czekają kolejne zadania.

Michał Piróg w wannie

Michał Piróg wskoczy do wanny z wodą, w której wcześniej pozowała uczestniczka i usłyszy od jury, że nie wystarczy wskoczyć, trzeba zapozować. Czy to wpłynie na werdykt jury?

Obrończyni praw zwierząt

Na planie "Top Model" pojawiły się zwierzęta, które partnerowały dziewczynom podczas sesji zdjęciowej. Joanna Krupa bardzo to przeżywała, chodziła i pilnowała, aby żadnemu zwierzakowi nie stała się krzywda.

Joanna dbała, aby nie były maltretowane na planie. Podczas zdjęć kura udziobała jedną z dziewczyn. A Krupa krzyczała, żeby przypadkiem nie zrobiła pierzastej koleżance nic złego - opowiada nasze źródło.

Kłótnia jurorów

Tego nie pokażą kamery! Dawid Woliński i Marcin Tyszka pokłócili się o dziewczyny.

Jeden przyjął taką, której drugi nie chciał i drugi zrobił to samo, na złość pierwszemu. Później dogryzali sobie przez cały casting - relacjonuje nasz informator.

Na szczęście kandydatki na modelki, o które spierali się jurorzy, nie przyjechały jednak na finalny casting.

Top ModelTVN/x-news

Milsi? Niemożliwe

Kiedy Joanna Krupa przyjęła pewną dziewczynę, Dawid Woliński obraził się i przestał się do niej odzywać. Jurorzy mieli być milsi dla dziewczyn, ale...

Marcin jest po prostu chamem - stwierdził Dawid.

Wyjątkowa kandydatka

Na warszawski casting przyszła piękna, czarnowłosa dziewczyna - Marcela Leszczak, która pracuje z tatą w serwisie ogumienia i zmienia opony, czym wprawia jurorów w osłupienie. Dziewczyna nie uczy się, nie chce też studiować. Ma pracę, którą uwielbia i tym się zajmuje.

Jurorzy przyczepili się do jej długich rzęs i paznokci, a Dawid stwierdził, że Marcela wygląda jak z rodziny Adamsów - mówi nasz informator.

Telewizja od kuchni

Warszawski casting odbył się w siedzibie TVN. Kandydatki na top modelki mogły zobaczyć, jak telewizja wygląda od kuchni i spróbować swoich sił przed kamerą.

Co jeszcze wydarzy się w programie? Kogo jurorzy przepuszczą do kolejnego etapu? Dowiemy się wieczorem. "Top Model. Zostań modelką" dzisiaj o godz. 21:30 w TVN. Będziecie oglądać?

Więcej o: