Oto jurorzy Tylko Taniec

Ruszył nowy show Polsatu "Tylko Taniec", który może być ciekawą odpowiedzią na "You Can Dance". Już odbyło się osiem castingów do programu i mimo mroźnej zimy przyszło kilka tysięcy osób. Kto zasiadł w jury?
Joanna Liszowska. Joanna Liszowska. KAPIF

Joanna Liszowska

Dużym zaskoczeniem jest wybranie na jurora Joanny Liszowskiej. Aktorka ma na swoim koncie role w musicalach takich jak: "Romeo i Julia" czy "Chicago".

Krystyna Mazurówna. Krystyna Mazurówna. FORUM/Krzysztof Jarosz

Krystyna Mazurówna

Krystyna Mazurówna to niezwykle charyzmatyczna tancerka. Mazurówna to legenda tańca zarażająca swoją energią młodych ludzi. Od 45 lat mieszka w Paryżu i jest gwiazdą swingujących lat 60. Jest solistką Casino de Paris. Ma na koncie występy w rewii Josephine Baker, pierwszej czarnoskórej tancerki, królowej francuskiej rewii. Przez lata była modelką w paryskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Alan Andersz. Alan Andersz. KAPIF

Alan Andersz

Alan Andersz to powiew młodzieńczej świeżości (nie obrażając pozostałych jurorów). Ciekawe czy wsławi się jakimiś kontrowersyjnymi opiniami? Aktor jest mocno osadzony w środowisku hip-hopowym. Kocha street art i show dance. Taniec zawsze był jego pasją. Przygodę z tańcem rozpoczął jako ośmiolatek. Z zespołem pod wodzą Piotra Galińskiego zdobył 5 tytułów Mistrzów Polski Formacji Tanecznych w stylu latynoamerykańskim do lat 15. Z zespołem V2 Agustina Egurolli zdobył wicemistrzostwo Polski disco dance.

Michał Malitowski. Michał Malitowski. KAPIF

Michał Malitowski

Michał Malitowski to nowa twarz telewizji. Jest najbardziej utytułowanym tancerzem latino na świecie. Dwukrotny mistrz świata i pięciokrotny mistrz Europy. Podobno w Chinach i Japonii jest tak samo popularny jak gwiazdy Hollywood. Pochodzi z Zielonej Góry, ale na co dzień mieszka w Londynie.

Marcin Dowbor. Marcin Dowbor. FORUM/Krzysztof Jarosz

Prowadzący

Prowadzącymi nowego show jest Maciej Dowbor i Katarzyna Kępka. Więc informacje o Krzysztofie Ibiszu i Katarzynie Cichopek okazały się tylko plotkami ;) Maciej Dowbor przez swoje domniemane problemy małżeńskie będzie na pewno zwracał dużą uwagę mediów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.