Olga Kaczyńska pracuje, a reszta baluje

A co u pozostałych dziewczyn?
Olga Kaczyńska. Olga Kaczyńska. nextmodels.com

Współpraca Olgi z Next Models

Olga Kaczyńska jest już w Londynie, gdzie rozpoczęła współpracę z Next Models. Na stronie internetowej agencji pojawił się profil naszej Top Model. Zdjęcia 19-latki można oglądać w zakładce New faces londyńskiego oddziału Next Models. Kaczyńska rozbudowuje swoje portfolio. Wszystko wskazuje na to, że ma duże szanse na zawojowanie świata mody!

olga kaczyńskaolga kaczyńskaA co u pozostałych uczestniczek II edycji show?

Victoria Driuk i Michalina Manios na imprezie. Victoria Driuk i Michalina Manios na imprezie. Lula.pl

Imprezy,imprezy,imprezy!

Na wybiegach pojawiają się sporadycznie w zasadzie jedynie Ania Bałon i Viera Suprunenko. Pozostałe finalistki show brylują głównie na warszawskich salonach.

Vera Suprunenko, top model. zostań modelką

Anna Bałon

Honorata Wojtkowska, top model. zostań modelką, top model

Victoria Driuk i Michalina Manios nigdy nie ukrywały, że bardzo polubiły się w domu modelek. Razem pojawiły się m.in. na imprezie inaugurującej nową witrynę VICE. Popijając drinki chętnie pozowały do zdjęć. Dodajmy, że na imprezie nie pojawiło się zbyt wiele liczących się gwiazd, więc dziewczynom łatwiej było skraść show ... Jeden z naszych informatorów był też ostatnio na imprezie w jednym z krakowskich klubów, gdzie na parkiecie i przy barze szalała Michalina. Dobry sposób na zaistnienie w showbiznesie?

viktoria driuk

michalina manios

Gabriela Pacholarz na pokazie Dawida Wolińskiego. Gabriela Pacholarz na pokazie Dawida Wolińskiego. KAPIF

Lans na całego!

Na tzw. "salonach" jak ryba w wodzie czuje się też Gabriela Pacholarz. Wyszczekana 19-latka z Maćkówki na Podkarpaciu stara się zaistnieć jak tylko może. Na pokazie Dawida Wolińska zdecydowanie przegięła. Nie tylko w szerokim uśmiechu pokazała niezbyt zadbane zęby (ciemne plomby?dziury?!), ale też wystąpiła w "kreacji", która nie tylko więcej odsłaniała niż zasłaniała, ale też okazała się ... plagiatem! Najwyraźniej Gabrieli, która nie jest zbyt wysoka i na modelkę najzwyczajniej się nie nadaje, pozycja nadwornego błazna na bankietach zdecydowanie odpowiada.

gabriela pacholarzgabriela pacholarz

Oliwia Downar Dukowicz. Oliwia Downar Dukowicz. Kampania CH "Złote tarasy"

Modelka czy celebrytka?

Oliwia Downar Dukowicz to z pewnością jedna z piękniejszych uczestniczek programu. Jej brak pewności siebie i niski wzrost mogą jednak stanąć na przeszkodzie w zrobieniu kariery w modelingu. Dlatego Oliwia nie zdeklarowała się jeszcze, w którym kierunku zamierza pójść. Wystąpiła w sesji promującej "Złote tarasy", ale nie stroni też od warszawskich salonów. Czy porzuci modeling na rzecz bywania?

oliwia downar dukowiczgabriela pacholarz, oliwia downar dukowicz

Natalia Piaskowska. Natalia Piaskowska. Kapif

Natalia Piaskowska

W programie znalazła się głównie ze względu na oryginalną urodę. Szybko jednak odpadła - nie jest wystarczająco wysoka i ma zbyt kobiece kształty jak na modelkę. Natalia Piaskowska chętnie jednak chodzi na bankiety, gdzie z uśmiechem pozuje jak rasowa celebrytka. A nuż ktoś ją zauważy i złoży ciekawą ofertę własnego programu w tv czy sesji?